Transporto valdymo programa
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Transporto valdymo programa

Transporto valdymo programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Įsigykite transporto valdymo programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Transporto valdymo programa yra viena iš Universalios apskaitos sistemos programinės įrangos konfigūracijų, skirtų bet kokio dydžio transporto įmonės darbui automatizuoti. Transporto verslo valdymo programa įsipareigoja valdyti visą savo vidaus veiklą, įskaitant apskaitos planavimą, organizavimą ir priežiūrą, kontrolę, analizę ir ataskaitų teikimą automatizuotu režimu; tai iš karto pagerina šių įmonių valdymo funkcijų – ne tik transporto, bet ir bet kurios – kokybę.

Transporto valdymo vykdymo programą įmonių kompiuteriuose nuotoliniu būdu per interneto ryšį įdiegia jos kūrėjas, kuris taip pat siūlo trumpus mokymo kursus darbuotojams, kurie turi būti šios programos vartotojais. Nepaisant to, kad sakau, kad transporto valdymo programa yra prieinama visiems iš karto – ji išsiskiria paprasta sąsaja ir lengva navigacija, todėl vartotojai greitai ją įvaldo, net ir neturintys darbo kompiuteriu patirties.

Tokia transporto valdymo programos kokybė leidžia į elektroninius žurnalus pasikviesti tokius darbuotojus kaip vairuotojus, technikus, meistrus iš nuosavo autoserviso, koordinatorius ir kitus darbuotojus iš gamybinių patalpų, nes jie turi pirminę informaciją apie juos. Dabartinė verslo proceso būklė yra suaktyvėjusi. , ir kuo greičiau ji įeis į šią programą, tuo tiksliau pati programa atspindės tikrąjį įmonės vaizdą, nes atėjus naujiems duomenims automatiškai perskaičiuoja visus su jais susijusius rodiklius, akimirksniu suteikdama kitas reikšmes. .

Bet kurios operacijos greitis transporto valdymo vykdymo programoje yra sekundės dalis, todėl darbuotojai nepastebi programos atliktų skaičiavimų, tik pasikeičia galutiniai rodikliai. Dėl automatinio sąskaitų tvarkymo transporto įmonė, apdorodama bet kokį duomenų kiekį, visada turi tikslius, greitus skaičiavimus, o tai lemia daug kartų greitesnį kitų programoje vykstančių procesų pagreitį ir pačios įmonės efektyvumo didėjimą, kuris yra automatizavimo vertė.

Transporto valdymas reiškia paties transporto ir jį aptarnaujančio personalo valdymą. Tuo tikslu transporto valdymo priežiūros programa sukūrė su transportu ir vairuotojais susijusias duomenų bazes su visa informacija apie eksploatuojamas transporto priemones ir vairuotojus, kuriems pavesta jas vairuoti. Ši informacija apima visą santykių istoriją – pasiekimus, nuveiktus darbus, maršrutus, skrydžius ir kt. vairuotojo pažymėjimas. Transporto valdymo vykdomoji programa apie tai praneša iš anksto, kad pakeitimas būtų atliktas patogiu laiku ir nepažeidžiant įmonės.

Transporto ryšių istorija, be kita ko, apima remonto ir techninių apžiūrų istoriją bei puikius maršrutus. Tai informacijos apie patį transportą failas, įskaitant ridą, keliamąją galią ir prekės ženklą. Kiekvienam vairuotojui sukuriamas panašus failas, kuriame pateikiami jo asmens duomenys ir kvalifikacija, darbo patirtis ir darbo įmonėje sąrašas – maršrutai, padalyti pagal vykdymo laiką. Transporto valdymo programa, remdamasi programoje esančiais duomenimis ir atsižvelgdama į personalo lentelę, kuri yra įmonės transporto priemonių parko sudėtis, sudaro savo gamybos programą. Tame pačiame grafike yra pažymėti laikotarpiai, kai pervežimai bus autoservise – pažymėti raudonai, kad atkreiptų logistikų, planuojančių palikti transporto priemones kelionėje, dėmesį.

Pagal galiojančias konvencijas transporto išvykimai reiso metu žymimi mėnesiais ir datomis. Gamybos grafikas transporto valdymo programoje yra interaktyvus – paspaudę ant pažymėto laiko iškart galite tiksliai sužinoti, kokie darbai bus atliekami su konkrečia mašina ir per kokį laiką bei ar automobilis įjungtas. vieną kartą, kurioje maršruto dalyje jis yra toliau ir ar jis pakrautas ar iškraunamas, ar įjungtas vėsinimo režimas, kada numatytas pakrovimas ar iškrovimas. Tokiai programai įmonė neskiria daug laiko ir pastangų, įsigydama patogų įrankį transporto priemonių ir vairuotojų darbui stebėti. Programos pakeitimai taip pat atliekami automatiškai – vartotojai pažymi atliktų darbų apimtis, programa iš karto atsižvelgia į tai ir parodo pakeitimus.

Be tokios vizualinės transporto priemonių apžiūros, laikotarpio pabaigoje įmonė taip pat gauna automatinę veiklos analizę su viso transporto parko efektyvumo įvertinimu ir kiekvienai transporto priemonei atskirai. visą įmonę ir atskirai nuo jos struktūrinių padalinių bei personalo.

Apskaita transporto įmonėje kaupia naujausią informaciją apie kuro ir tepalų likučius, atsargines dalis transportui ir kitus svarbius dalykus.

transporto įmonės apskaita didina personalo produktyvumą, leidžia nustatyti efektyviausią personalą, tai skatina darbuotojus.

Transporto įmonės automatizavimas – tai ne tik transporto priemonių ir vairuotojų apskaitos vedimo įrankis, bet ir daugybė įmonės vadovybei bei darbuotojams naudingų ataskaitų.

Transporto priemonių ir vairuotojų apskaita sukuria vairuotojo ar bet kurio kito darbuotojo asmeninę kortelę su galimybe pridėti dokumentus, nuotraukas apskaitos ir personalo skyriaus patogumui.

Transporto įmonės programa tvarko transporto užklausų formavimą, planuoja maršrutus, taip pat skaičiuoja išlaidas, atsižvelgdama į daugybę skirtingų faktorių.

Transporto įmonės programoje organizuojama kokybiška sandėlio apskaita naudojant modernią sandėlio įrangą, vykdomi prekių gabenimo ir maršrutų skaičiavimo procesai.

Transporto įmonės tvarkaraštyje atsižvelgiama į svarbius rodiklius, tokius kaip parkavimo išlaidos, degalų matuokliai ir kt.

Laivybos ir logistikos įmonės gali pradėti apskaitos praktiką transporto organizacijoje naudodamos automatizuotą kompiuterinę programą savo verslui plėtoti.

Transporto dokumentų programa sukuria važtaraščius ir kitus reikalingus įmonės veiklai dokumentus.

Siuntimo dokumentų apskaita naudojant programėlę laivybos įmonei valdyti sukuriama per kelias sekundes, sumažinant laiką, sugaištą paprastoms kasdienėms darbuotojų užduotims.

Programoje pateikiama terminija, kurioje pateikiamos visos prekės, kuriomis įmonė veikia savo veiklos metu, įskaitant atsargines dalis remontui.

Atsargų judėjimo dokumentinis fiksavimas vykdomas per visų tipų sąskaitas, automatiškai surašytas pagal nurodytus kriterijus – pavadinimą ir kiekį.

Visos prekės turi savo nomenklatūrą ir prekybos parametrus, įskaitant brūkšninį kodą, gaminį, skirtą greitai atpažinti iš daugybės panašių prekių.

Programa vykdo sandėlio apskaitą esamu laiku; tai reiškia automatinį ištrynimą iš balanso, reguliarų pranešimą apie esamus likučius, užbaigimo pranešimą.

Pasibaigus prekėms, programa automatiškai parengia paraišką tiekėjui ir iš karto parodo tiksliai ir kokio kiekio reikia, atsižvelgiant į vidutinį statistinį suvartojimą.

Ši funkcija visiems rodikliams naudoja programos nuolat vykdomus statistinės apskaitos rezultatus ir suteikia objektyvų verslo planavimą.

Be užsakymų ir sąskaitų tiekėjams, programa automatiškai parengia bet kokios veiklos dokumentus, įskaitant finansines ataskaitas, krovinio palydos paketą.

Įdiegta vidinė pranešimų sistema, kuri veikia kaip iššokantis pranešimas ekrano kampe, kad poskyriai galėtų greitai bendrauti tarpusavyje.

Šis komunikacijos formatas pagreitina bendrų sprendimų dėl patvirtinimo priėmimą, nes suinteresuotosios šalys gali matyti pasirengimą priimti visus sprendimus.

Be to, programoje yra viena sandorio šalių – klientų ir tiekėjų, patvirtintų organizacijos ir suskirstytų į kataloge nurodytas kategorijas, duomenų bazė.

Sandorio šalių duomenų bazėje įrašoma kontaktų istorija ir diskusijų temos pagal datą, įskaitant pasiūlymų tekstus ir joms išsiųstus el. laiškus, kad būtų išvengta dubliavimo.

Be archyvo, duomenų bazėje sudaromas darbo planas su kiekvienu klientu laikotarpiui, klientai sekami pagal datas, siekiant nustatyti privalomus kontaktus, yra vykdymo kontrolė.

Norėdami suaktyvinti klientus, jie naudojasi elektroniniu ryšiu el. paštu ir sms forma, o dėl bet kokios priežasties – organizuoja pašto siuntas masinėms, asmeninėms ir tikslinėms grupėms.

Tokiai užduočiai įgyvendinti programoje dedami tekstiniai šablonai, palaikoma spausdinimo funkcija, siunčiant pranešimus klientams, kurie sutinka gauti informaciją.

Programa nustato klientų pageidavimų kontrolę, stengiasi dėl jų imtis atitinkamų veiksmų, didina paslaugų kokybę ir užtikrina klientų lojalumą.