Transporto ekonomikos programa
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Transporto ekonomikos programa

Transporto ekonomikos programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Įsigykite programą transporto ekonomikai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Transporto pramonei skirta programa yra Universalios apskaitos sistemos programinės įrangos konfigūracija, leidžianti transporto pramonei efektyviau organizuoti gamybinę veiklą, didinti pelningumą ir tapti konkurencingesne transporto paslaugų rinkoje. Transporto pramonė turi transporto priemonių parką, kurio turinys yra pagrindinis jos išlaidų straipsnis, todėl programos uždavinys – numatyti gamybos kaštų apskaitą, transporto priemonių eksploatavimo ir būklės kontrolę bei savalaikį remonto darbų planavimą. . .

Transporto sektoriui aplikaciją diegia USU darbuotojai, nėra jokių reikalavimų skaitmeniniams įrenginiams, be Windows operacinės sistemos, diegimas vykdomas nuotoliniu būdu per interneto ryšį. Pažymėtina, kad transporto pramonei skirtoje programoje dirba bet kokio lygio vartotojo įgūdžių turintys darbuotojai, net ir jiems nesant, nes programa yra prieinama visiems dėl labai paprastos sąsajos ir patogios navigacijos, todėl lengva įsisavinti programą. ir greitai. Tai visų pirma tinka pačiai transporto pramonei, nes suteikia galimybę pasiūlyti darbo patirties turintiems darbuotojams dalyvauti paraiškoje – įvesti pirminę ir aktualią informaciją, gaunamą darbe ir kurią gauna greičiau nei kiti. kadangi jie yra tiesioginiai įgyvendintojai įgyvendinant transporto ar gamybos procesą, todėl informacija yra itin svarbi ir kuo anksčiau ji pateks į programą, tuo tiksliau bus galima apibūdinti realią situaciją transporto sektoriuje. Ir kaip greitai transporto sistema gali reaguoti į iškilusias avarines situacijas, kurių reikia aplikacijai, nes jos užduotis yra informuoti struktūrinius padalinius, o tai padeda pagreitinti verslo procesus ir didina darbo našumą.

Transporto paslaugų programa suteikia atskirą prieigą darbuotojams, atsižvelgiant į jų įgaliojimų ir atsakomybės lygį. Tai reiškia, kad kiekvienas aplikacijos vartotojas turi savo vartotojo vardą ir slaptažodį, atskirus elektroninius žurnalus vesti apskaitą, fiksuoti atliktus veiksmus ir pranešti apie užduočių pasirengimą. Ir tuo pačiu jis yra asmeniškai atsakingas už šių žurnalų turinį, kuris yra jo veiklos rezultatas ir yra mokamas. Transporto pramonės programa visus skaičiavimus atlieka automatiniu režimu, įskaitant mėnesinio vieneto tarifo, sukaupto vartotojams, apskaičiavimą pagal žurnalų apimtis. Tokia kaupimo sąlyga yra geriausia paskata darbuotojams laiku pažymėti žurnale atliktus veiksmus ir pateikti teisingą paaiškinimą, pritaikant realią situaciją transporto pramonėje.

Transporto pramonei skirta programa apskaičiuoja kiekvieno skrydžio kainą, įskaitant standartines degalų sąnaudas, stovėjimo vietų skaičių maršrute, mokamus atvykimus į zoną, vairuotojų dienpinigius. Programa gauna visą informaciją iš reguliavimo ir informacinės bazės, kuri yra įtraukta į programą ir yra reguliariai atnaujinama, kurioje yra oficialiai patvirtinti transporto veiklos standartai ir reikalavimai, nurodomos kiekvieno tipo transporto priemonės degalų ir tepalų sąnaudos, apskaitos metodai ir skaičiavimas. rekomenduojami metodai, taip pat iš savo duomenų bazių. kuri yra gamybos informacijos saugykla ir gali suteikti bet kokios informacijos, jei pasirenkamas toks kelias. Norimų verčių paiešką transporto pramonės programoje ir patį skaičiavimą programa atlieka savarankiškai, tai užtrunka mažiau nei sekundę, dabar rezultatai įrašomi į atitinkamus dokumentus, įrašomas duomenų kiekis atitinkamuose dokumentuose. gali būti neribotas apdorojimas ir greitis nuo to nepriklauso...

Reikia pasakyti, kad programa iš transporto pramonės darbuotojų nereikalauja daug – tik savalaikio darbo duomenų įvedimo, skirtingos informacijos iš skirtingų tarnybų rinkimo, visko, ką ji daro pati, įskaitant rūšiavimą pagal procesus, temas ir objektus. , ir galutinių rodiklių formavimas. Žodžiu, įkėlę informaciją į programą, gatavą rezultatą gauname per sekundę.

Programa turi dar vieną nepaprastą savybę – ji automatiškai generuoja ataskaitas su pačios sukurtų rodiklių analize ir pateikia jas ataskaitinio laikotarpio pabaigoje lengvai įskaitomų lentelių, grafikų ir diagramų pavidalu, netgi suteikia vizualizaciją. Kiekvieno rezultato, pateikto ataskaitose, svarba, tinkama greitam pelningumo įvertinimui. Tarp tokių ataskaitų programa sukuria ataskaitas apie personalą – visų kategorijų naudotojus, degalų sąnaudas, transportavimą, laikotarpio maršrutus, skrydžius atsižvelgdama į išlaidas, rinkodarą, sandėliavimą ir kt. Reguliariai programos atliekamos analizės leidžia atrasti naujas transporto veiklos tendencijas, finansinių rodiklių augimo ir/ar mažėjimo tendencijas, o aktyvius klientus paskatinti specialiomis nuolaidomis.

Transporto įmonės programoje organizuojama kokybiška sandėlio apskaita naudojant modernią sandėlio įrangą, vykdomi prekių gabenimo ir maršrutų skaičiavimo procesai.

Siuntimo dokumentų apskaita naudojant programėlę laivybos įmonei valdyti sukuriama per kelias sekundes, sumažinant laiką, sugaištą paprastoms kasdienėms darbuotojų užduotims.

Laivybos ir logistikos įmonės gali pradėti apskaitos praktiką transporto organizacijoje naudodamos automatizuotą kompiuterinę programą savo verslui plėtoti.

Transporto priemonių ir vairuotojų apskaita sukuria vairuotojo ar bet kurio kito darbuotojo asmeninę kortelę su galimybe pridėti dokumentus, nuotraukas apskaitos ir personalo skyriaus patogumui.

Transporto dokumentų programa sukuria važtaraščius ir kitus reikalingus įmonės veiklai dokumentus.

Transporto įmonės automatizavimas – tai ne tik transporto priemonių ir vairuotojų apskaitos vedimo įrankis, bet ir daugybė įmonės vadovybei bei darbuotojams naudingų ataskaitų.

Transporto įmonės tvarkaraštyje atsižvelgiama į svarbius rodiklius, tokius kaip parkavimo išlaidos, degalų matuokliai ir kt.

transporto įmonės apskaita didina personalo produktyvumą, leidžia nustatyti efektyviausią personalą, tai skatina darbuotojus.

Transporto įmonės programa tvarko transporto užklausų formavimą, planuoja maršrutus, taip pat skaičiuoja išlaidas, atsižvelgdama į daugybę skirtingų faktorių.

Apskaita transporto įmonėje kaupia naujausią informaciją apie kuro ir tepalų likučius, atsargines dalis transportui ir kitus svarbius dalykus.

Esant programai yra daug skirtingų kainoraščių, kiekvienas klientas gali turėti individualias paslaugų teikimo sąlygas, kainoraštis pridedamas prie klientų profilių.

Programa automatiškai apskaičiuoja užsakymo kainą pagal individualų kainoraštį – garantuoja tikslius reikiamo dokumento paskaičiavimus, be painiavos duomenų bazėje.

Programa sukuria klientų bazę, kurios kiekviena turi savo failą – sąveikos istoriją, kainoraštį ir kitus dokumentus, kontaktinę informaciją, darbo planą ir pašto tekstus.

Efektyviam bendravimui su klientu siūlomas elektroninis bendravimas elektroniniu paštu ir sms, naudojamas dokumentų siuntimas, informavimas apie užsakymą bei įvairūs laiškai.

Jei klientas davė sutikimą, programa automatiškai informuoja klientą apie krovinio buvimo vietą, perduoda jį pirkėjui, iš duomenų bazės išsiunčia SMS žinutes atitinkamiems asmenims.

Programa organizuoja reklaminius ir informacinius laiškus, skirtus bet kokio formato paslaugų reklamai, pavyzdžiui, asmeniniams, auditoriniams, tikslinėms grupėms, į kurias skirstomi klientai.

Programoje yra įdėtųjų teksto šablonų, skirtų bet kokiam buvimui, rinkinys ir kas mėnesį generuojama kiekvieno įrašo veiklos ataskaita, atsižvelgiant į naujas pajamas.

Programėlėje sukuriama transporto bazė, kurioje pateikiamas visas transporto priemonių parkas suskirstytas į traktorius ir priekabas, kurių kiekvienam pateikiamas išsamus aprašymas, darbų kontrolė.

Programa suteikia galimybę kontroliuoti kiekvienos transporto priemonės registracijos dokumentų galiojimo laiką ir operatyviai praneša apie išankstinio keitimo poreikį.

Transporto duomenų bazėje aprašyme pateikiama techninė informacija apie transporto priemonę (rida, degalų sąnaudos, naudingoji apkrova), atliktų skrydžių sąrašas, techninių apžiūrų ir remonto istorija.

Transporto veiklai kontroliuoti sudaromas gamybos grafikas, kuriame suplanuojami maršrutai kiekvienam transportavimo ir priežiūros laikotarpiui.

Šioje diagramoje techninės priežiūros laikotarpiai paryškinti raudonai, kad atkreiptų kitų dirbtuvių dėmesį ir būtų išvengta galimybės važiuoti šiuo laikotarpiu.

Gamybos programa turi interaktyvų formatą – paspaudus ant pasirinkto laikotarpio, atsidaro langas su visu darbų sąrašu ir operacijų vykdymo grafiku.

Programa sukuria pilną asortimentą, produktų liniją su medžiagomis gamybinei veiklai ir suskirsto jas į kategorijas pagal katalogą.

Atsargų judėjimas dokumentuojamas važtaraščiais, jis sukuriamas automatiškai – pakanka nurodyti pavadinimo numerį, kiekį ir pervedimo priežastį.