Transporto aprūpinimo programa
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Transporto aprūpinimo programa

Transporto aprūpinimo programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Įsigykite transporto paslaugų teikimo programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Automatizavimo tendencijas puikiai žino šiuolaikinės įmonės ir struktūros, kurios turi savo transporto priemonių parką ir valdo transportavimą. Skaitmeninės paramos pagalba galima žymiai supaprastinti valdymo pozicijas, supaprastinti dokumentus ir racionaliai panaudoti išteklius. Transporto rėmimo programa siekiama sumažinti atitinkamos įmonės dalies kaštus, nustatyti aiškų valdymo organizavimo lygį ir programinį struktūros valdymą. Tuo pačiu metu programa galės naudotis paprasti darbuotojai, neturintys praktinės patirties.

Universali apskaitos sistema (USU) neignoruoja naujausių naujovių ir stengiasi įgyvendinti kuo efektyvesnes projektų ir automatizavimo programas. Dėl to migracijos programinė įranga išsiskiria kokybe, efektyvumu ir plačiu funkcinių įrankių asortimentu. Programa nėra sudėtinga. Skaitmeniniai katalogai diegiami paprasčiausiai, norint supaprastinti apskaitos pozicijas, palaikyti instrumentų indeksus, sekti mažiausius ekonominės veiklos pokyčius, skaičiuoti vėlesnes išlaidas ir išlaidas preliminarioje stadijoje.

Ne paslaptis, kad automatizavimo programoms įtaką daro patys įvairiausi funkciniai įrankiai, kuomet galima visapusiškai stebėti transporto operacijas, valdyti medžiagų ir kuro išteklius, naudojant programinius įrankius taupyti išteklius ir laiką. Programos sąsaja yra intuityvi. Jokių problemų su navigacija, srovės valdymu, dokumentacija. Jei pageidaujate, galite suprogramuoti atsarginių dalių, degalų ir tepalų pirkimo procesą bei siųsti analitines ataskaitas į skirtingus įmonės padalinius ir servisus.

Atkreipkite dėmesį, kad programa gali reglamentuoti vieno ar kelių transporto dokumentų tinkamumą. Jei sandoris baigiasi, programinės įrangos žvalgyba apie tai įspėja. Tokį tikslumą, efektyvumą ir griežtumą galima pasiekti tik naudojant kompiuterio programinę įrangą. Konsoliduotas tam tikrų kategorijų ataskaitų teikimas, dokumentų perkėlimas į archyvą, užduočių paskirstymas ekspertų grupei, esamų paraiškų būklės sekimas, struktūros poreikių nustatymas, finansinių grąžinimo pavedimų analizė ir kt. .

Atskiro paminėjimo nusipelno programos analitinės galimybės. Programinės įrangos žvalgyba analizuoja pelningiausius transportavimo maršrutus ir maršrutus, atidžiai įvertina darbuotojų užimtumą ir efektyvumą, išnagrinėja esamus poreikius ir nustato tikslus. Rezultatai pateikiami grafiškai. Jei pageidaujate, galite kurti valdymo ataskaitas, keisti informacijos vizualizacijos lygį pagal savo poreikius ir pageidavimus bei koreguoti įmonės plėtros strategiją. Be kompiuterio palaikymo tai neįmanoma per tokį trumpą laiką.

Lengvai paaiškinamos automatinio technologijų plėtros valdymo tendencijos ir aiški programinės įrangos specializacija, galima sukurti praktiškai bet kokį projektą nuo nulio, taupantį transportą, medžiagas, kuro išteklius, rengti ataskaitas ir paskirstyti resursus. Daugeliui klientų reikia visiškai originalios programėlės, kurios niekur kitur nerasi. Rekomenduojame išsamiai išstudijuoti integravimo klausimus, pateikti projektinius pasiūlymus, pasirinkti iš papildomų variantų, išsamiai aprašytų mūsų svetainėje.

Laivybos ir logistikos įmonės gali pradėti apskaitos praktiką transporto organizacijoje naudodamos automatizuotą kompiuterinę programą savo verslui plėtoti.

Apskaita transporto įmonėje kaupia naujausią informaciją apie kuro ir tepalų likučius, atsargines dalis transportui ir kitus svarbius dalykus.

Transporto įmonės programoje organizuojama kokybiška sandėlio apskaita naudojant modernią sandėlio įrangą, vykdomi prekių gabenimo ir maršrutų skaičiavimo procesai.

Siuntimo dokumentų apskaita naudojant programėlę laivybos įmonei valdyti sukuriama per kelias sekundes, sumažinant laiką, sugaištą paprastoms kasdienėms darbuotojų užduotims.

Transporto įmonės automatizavimas – tai ne tik transporto priemonių ir vairuotojų apskaitos vedimo įrankis, bet ir daugybė įmonės vadovybei bei darbuotojams naudingų ataskaitų.

transporto įmonės apskaita didina personalo produktyvumą, leidžia nustatyti efektyviausią personalą, tai skatina darbuotojus.

Transporto dokumentų programa sukuria važtaraščius ir kitus reikalingus įmonės veiklai dokumentus.

Transporto įmonės tvarkaraštyje atsižvelgiama į svarbius rodiklius, tokius kaip parkavimo išlaidos, degalų matuokliai ir kt.

Transporto priemonių ir vairuotojų apskaita sukuria vairuotojo ar bet kurio kito darbuotojo asmeninę kortelę su galimybe pridėti dokumentus, nuotraukas apskaitos ir personalo skyriaus patogumui.

Transporto įmonės programa tvarko transporto užklausų formavimą, planuoja maršrutus, taip pat apskaičiuoja išlaidas, atsižvelgdama į daugybę skirtingų faktorių.

Automatizuota pagalba stebi transporto įmonės veiklą, stebi einamuosius procesus, teikia planavimą ir išankstinį paskaičiavimą.

Programa turi prieinamą sąsają. Vartotojams nebus sunku suprasti žinynus ir žurnalus, kuriuose galėsite saugoti išsamų informacijos rinkinį.

Pastato materialinė parama kontroliuojama skaitmeniniu būdu. Dalių ir degalų pirkimas programuojamas.

Programa gali uždaryti dokumentų registravimo pozicijas, redaguoti norminius dokumentus, automatiškai generuoti ir gauti ataskaitas.

Eismo analizė trunka kelias sekundes. Kartu analizės pateikiamos grafiškai. Ataskaitose matoma pelno ir užsakymų dinamika, vežėjų produktyvumas ir kiti parametrai.

Kompiuterių programinei įrangai galite nustatyti visiškai skirtingas užduotis. Pateikiamas kelių žaidėjų režimas.

Programinė žvalgyba analizuoja perspektyviausius (ekonomiškai pelningiausius) maršrutus ir kryptis, skaičiuoja pelną, atidžiai išnagrinėja išlaidų elementus, siekdama sumažinti išlaidas.

Programa leidžia tiksliai organizuoti kuro sąnaudas, apskaičiuoti realius likučius, atlikti lyginamąją analizę ir kt. Įrengta pilna kuro ir tepalų apskaita

Neužsikabinkite nuo pagrindinės versijos. Yra papildomų parinkčių, kuriose galite pasirinkti tinkamą funkciją.

Programa greitai ir tiksliai surenka informaciją apie įvairias įmonės tarnybas ir padalinius, suplanuoja etatinių specialistų darbą įvairiuose procesuose, pažymi transporto priemonės techninę priežiūrą ar remontą.

Laivybos kompanijai neįvykdžius grafiko, atsiradus didelių nukrypimų ir valdymo problemų, skaitmeninė žvalgyba apie tai nedelsiant informuos.

Verslo finansinės paramos lygiai taps daug lengvesni kontrolės ir valdymo požiūriu.

Programinės įrangos algoritmai gali nustatyti konkretaus proceso pelningumą, konsoliduoti bet kurio elemento ataskaitas, generuoti visų rūšių redaguojamus dokumentus.

Neatmetama galimybė gaminti visiškai unikalų produktą; tai reiškia pasirinkti konkretų variantą arba kelis papildymus iš karto, taip pat individualius dizaino reikalavimus.

Pirmiausia verta pažiūrėti demonstracinę versiją. Versija gali būti įdiegta nemokamai.