Programa transporto priemonėms
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa transporto priemonėms

Programa transporto priemonėms • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Pirkite programą transporto priemonėms

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Transporto priemonių programa yra viena iš Universalios apskaitos sistemos programinės įrangos konfigūracijų, skirtų transporto priemonių savininkams ir transporto organizacijoms, vykdančioms transportavimo veiklą. Šiuo atveju įrankiai sudaro įmonės gamybinį pajėgumą, todėl techninės būklės apskaita ir kontrolė yra pagrindiniai programos uždaviniai - užtikrinti jų nenutrūkstamą darbą gamybinės užduoties rėmuose.

Transporto priemonių apskaitos programa leidžia organizuoti visą įmonės veiklą, įskaitant procesus, objektus, subjektus – atskirti jas į atskiras ūkines operacijas pagal oficialiai nustatytus standartus ir pridedamus standartus, nustatyti jų vykdymo trukmę. atsižvelgiant į personalo atliekamo darbo apimtį, medžiagas ir sąnaudas, jei jos naudojamos operacijoje. Taigi yra tikslus visų įmonės įrankių ir darbuotojų darbo apibrėžimas pagal laiką, užduotį, sąnaudas, o tai leidžia organizuoti automatinę apskaitą ir kontroliuoti gamybos procesą kaip visumą ir kiekvieną etapą atskirai. Ir už kiekvieną prastovą ar neveikimą visada bus atsakingas kažkas, kas iš karto padidina darbo našumą ir drausmę.

Automobilių apskaitos programinė įranga yra įdiegta skaitmeniniuose įrenginiuose, jiems reikalingas „Windows“ operacinės sistemos buvimas. Diegimą nuotoliniu būdu atlieka USU specialistai naudodami interneto ryšį, todėl renkantis programinės įrangos tiekėją regioninis komponentas nėra svarbus, o tai padidina pasiūlymų skaičių. Bet užtenka išvardinti šios programos privalumus transporto priemonių apskaitai, lyginant su alternatyvomis toje pačioje kainų kategorijoje, nes iš karto išnyks abejonės, kas yra geriausias.

Pavyzdžiui, nors transporto priemonių apskaitos programinė įranga yra vienintelė programinė įranga, kuri siūlo atlikti transporto priemonių veiklos analizę per kiekvieną ataskaitinį laikotarpį, tačiau kituose panašios kainos produktuose šios funkcijos nėra. Reguliari analizė leidžia laiku atlikti gamybos proceso koregavimus, nustatant teigiamo ir neigiamo poveikio įmonės pelnui ir pelningumui veiksnius, išardant kiekvieną atvejį visoms sudedamosioms dalims ir nurodant kiekvieno parametro dalyvavimo bendrame rezultate laipsnį. Ši transporto priemonių apskaitos programinės įrangos analizė parodo, koks efektyvus gali būti personalas ir kas juos stabdo, ar visos išlaidos yra pagrįstos, o jei ne, kurias galima panaikinti ar bent sumažinti.

Transporto priemonių veiklai fiksuoti ir analizuoti programoje nustatytas gamybos grafikas, kuriame suplanuoti transporto darbai tam tikriems transporto priemonių agregatams, kurių kiekvienas turi techninės priežiūros laikotarpį, kurio metu transporto priemonė nebus įtraukta į vežimą. Šie laikai, eksploatacija ir remontas skiriasi spalva – pirmuoju atveju mėlyna, antruoju raudona, nurodanti tokios informacijos svarbą. Pridedamas langas su detalia informacija apie tai, kas konkrečiai transporto priemonei planuojama pagal darbo laiką ir kiekį, kaip šie darbai bus paskirstyti, – langas atsidaro paspaudus ant pasirinkto laikotarpio, jame esanti informacija yra langas . automatiškai keičiama transporto priemonių apskaitos programa – priklausomai nuo operatyvinių tarnybų pateiktos informacijos, kas buvo padaryta, kada buvo padaryta, kiek ir ką tiksliai reikėjo padaryti.

Šis efektyvios kontrolės būdas leidžia nuotoliniu būdu stebėti įmonės, kuriai reikalingas tik interneto ryšys, darbą ir vesti visų programoje registruotų operacijų apskaitą, nes aukščiau paminėtų veiklų analizė bus pateikta remiantis Šis tipas. buhalterinė apskaita. Reikia pasakyti, kad įrankių programoje nuolat vedama statistinė apskaita, kurios dėka yra galimybė planuoti įmonės veiklą remiantis sukaupta visų rūšių operacijų statistika ir numatyti laukiamus rezultatus.

Visi skaičiavimai programoje, skirtoje transporto priemonėms, atliekami automatiškai, remiantis skaičiavimui pateiktomis operacijų sąnaudomis, kurios nustatomos naudojant programos integruotą reguliavimo pramonės bazę ir apima visų transporto veiklos taisyklių ir reikalavimų apimtį bei nustatymus. Už skaičiavimą, atliktą per pirmą programos darbo sesiją. Pažymėtina, kad personalo dalyvavimas visose apskaitos ir skaičiavimo operacijose neįtraukiamas, skaičiavimai sudaromi pagal oficialius metodus, pateiktus norminiuose pagrindiniuose dokumentuose, kurie, beje, yra reguliariai atnaujinami, ir visa tai kartu. Pateikiami tikslūs ir naujausi skaičiavimai.

Tuo pačiu metu įrankių programa rūpinasi skaičiavimų verčių parinkimu, niekada nieko nesupainioja ir nepamiršta, kad kartu jie garantuoja vienintelį teisingą rezultatą. Į tą pačią programos atliekamų užduočių kategoriją įeina esamų įmonės dokumentų, parengtų iki nustatytos datos, atitinkančių visus reikalavimus ir paskirtį, sukūrimas.

Transporto dokumentų programa sukuria važtaraščius ir kitus reikalingus įmonės veiklai dokumentus.

Transporto įmonės programa tvarko transporto užklausų formavimą, planuoja maršrutus, taip pat skaičiuoja išlaidas, atsižvelgdama į daugybę skirtingų faktorių.

Transporto įmonės programoje organizuojama kokybiška sandėlio apskaita naudojant modernią sandėlio įrangą, vykdomi prekių gabenimo ir maršrutų skaičiavimo procesai.

Apskaita transporto įmonėje kaupia naujausią informaciją apie kuro ir tepalų likučius, atsargines dalis transportui ir kitus svarbius dalykus.

Transporto įmonės automatizavimas – tai ne tik transporto priemonių ir vairuotojų apskaitos vedimo įrankis, bet ir daugybė įmonės vadovybei bei darbuotojams naudingų ataskaitų.

Laivybos ir logistikos įmonės gali pradėti apskaitos praktiką transporto organizacijoje naudodamos automatizuotą kompiuterinę programą savo verslui plėtoti.

Siuntimo dokumentų apskaita naudojant programėlę laivybos įmonei valdyti sukuriama per kelias sekundes, sumažinant laiką, sugaištą paprastoms kasdienėms darbuotojų užduotims.

Transporto priemonių ir vairuotojų apskaita sukuria vairuotojo ar bet kurio kito darbuotojo asmeninę kortelę su galimybe pridėti dokumentus, nuotraukas apskaitos ir personalo skyriaus patogumui.

transporto įmonės apskaita didina personalo produktyvumą, leidžia nustatyti efektyviausią personalą, tai skatina darbuotojus.

Transporto įmonės tvarkaraštyje atsižvelgiama į svarbius rodiklius, tokius kaip parkavimo išlaidos, degalų matuokliai ir kt.

Programa organizuoja elektroninį dokumentų valdymą, fiksuoja sukurtus dokumentus, juos archyvuoja, pažymi, kur yra kopija ir/ar originalas, koreguoja grąžinimą.

Pateikiamos duomenų bazės turi vienodą informacijos pateikimo struktūrą ir yra valdomos tais pačiais įrankiais, o tai padidina vartotojo greitį.

Duomenų įvedimo formos turi tą pačią struktūrą ir leidžia vartotojams pridėti duomenis už mažiausią kainą, o tai žymiai sutaupo darbo laiką:

Integruotas užduočių planuoklis pradeda automatines operacijas pagal griežtai patvirtintą grafiką, įskaitant reguliarias atsargines kopijas į savo sąrašą.

Sandėliavimo prekių judėjimo dokumentinis fiksavimas vykdomas per automatiškai surašytas sąskaitas – reikia nurodyti prekes ir kiekį.

Formuojant sąskaitą faktūrą priskiriamas numeris ir einamoji data, kiekvienas dokumentas išsaugomas duomenų bazėje, kuri laikui bėgant auga ir turi savo būseną bei spalvą.

Registruojant užsakymus siuntimui kartu sukuriama užsakymų duomenų bazė, kurioje priskiriama užsakymų būsena, todėl galima vizualiai stebėti jos pasirengimą.

Būsenos pasikeitimą lydi spalvos pasikeitimas, būsena taip pat keičiasi automatiškai pagal koordinatorių ir vairuotojų pateiktus duomenis savo dokumentacijoje.

Sandėlio apskaita vykdoma einamuoju laiku, ji automatiškai išbraukiama iš balanso prekių perdavimo darbui sąskaitos faktūros registravimo metu.

Programa apskaičiuoja visus skaičiavimus, ypač skrydžio kainą, į kurią įeina degalų sąnaudos, rida, dienpinigiai, parkavimas, įvažiavimo mokesčiai ir kt.

Siekiant pagreitinti vidinį patvirtinimą, siūloma elektroninė sąveikos forma – dalyviams sukuriamas bendras dokumentas su spalvotu sprendimo pasirengimo indikatoriumi.

Vidinės komunikacijos efektyvumą palaiko ekrane esantys iššokantys langai, informuojantys suinteresuotus asmenis paspaudę ant jų, galite pereiti tiesiai į diskusijos temą.

Išorinės komunikacijos efektyvumą palaiko elektroninė komunikacija elektroninio pašto ir sms forma, kuri naudojama tiek kliento informavimui apie krovinį, tiek siuntimui paštu.

Nomenklatūros formavimas atliekamas suskirstant prekes pagal pridedamame kataloge pateiktas kategorijas, identifikavimui nurodomi prekybos parametrai.

Vieningos sandorio šalių duomenų bazės sukūrimas atliekamas dalyvius klasifikuojant pagal pridedamame kataloge nurodytas kategorijas, todėl galima sudaryti tikslines grupes.