Programinė įranga transporto įmonei
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programinė įranga transporto įmonei

Programinė įranga transporto įmonei • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Pirkite programinę įrangą transporto įmonei

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Laivybos kompanijos programinė įranga vadinama Universaliąja apskaitos sistema ir ją kūrėjas nuotoliniu būdu įkelia į bet kurį skaitmeninį įrenginį su vežėjo operacine sistema „Windows“, naudodamas interneto ryšį, kuris visada reikalingas dirbant nuotoliniu būdu. Transporto įmonė teikia transporto paslaugas, todėl jos užduotis yra nuolat laikyti transporto priemones, nuo kurių priklauso jų veikimas. Dėl įdiegtos programinės įrangos siuntimo įmonėms nebereikia gaišti laiko stebėti siuntimo būsenos ir visų rūšių apskaitos, kurios automatiškai išsijungs. Ją įdiegia programinė įranga, kurios užduotis yra automatizuoti vidinę transporto įmonės veiklą, įskaitant apskaitą, kontrolę, valdymą, analizę.

Už visas šias funkcijas programinėje įrangoje atsakingi tik trys skirtingi struktūriniai blokai – Moduliai, Katalogai, Ataskaitos, jie turi panašią vidinę struktūrą ir antraštes, nes dirba su gaunama informacija. tos pačios kategorijos, bet skiriasi paskyrimas organizuojant gamybos procesą. Pavyzdžiui, transporto įmonei programinės įrangos skyriuje Nuorodos pradedamas verslo procesų organizavimas, nustatoma transporto įmonės tvarka pagal jos organizacinę struktūrą ir materialiojo bei nematerialiojo turto sudėtį, įskaitant žmogiškuosius išteklius ir turinį. transporto priemonių parkas.

Norėdami sukurti tokią tvarką, skiltyje „Gidai“ transporto priemonių sąrašas su išsamiu aprašymu tiek traktorių, tiek priekabų, filialų ir sandėlių, kitų paslaugų, geografiškai nutolusių, tada programinė įranga transporto įmonei, į vieną informacinį tinklą bendrai. bus įtraukta transporto kontrolė ir apskaita. Jame taip pat pateikiamas sąrašas darbuotojų, kurie bus šios programinės įrangos vartotojai, finansiniai straipsniai ir kt. apima. Remiantis šia informacija ir duomenimis iš normatyvinių dokumentų, pridedamų prie verslo operacijų standartizavimo programinės įrangos, personalo veikla organizuojama pagal darbo laiką ir apimtį bei verslo operacijų eiliškumą bei apskaitos ir skaičiavimo procedūrų hierarchiją. nustatyta.

Visa tai yra antrajame modulių bloke vykdomos operatyvinės veiklos automatizavimo nustatymas. Šiame skyriuje laivybos įmonės programinė įranga tvarko operatyvinius laivybos ir personalo atliktų darbų, išlaidų, patirtų atliekant šiuos darbus, ir kitų susijusių išlaidų apskaitą. Pažymėtina, kad modulių skyrius yra aktyviausias vartotojo patirties požiūriu, nes jis leidžiamas tik čia, nes kiti du blokai turi skirtingą semantinę apkrovą - Žinynyse pateikiami nustatymai ir informacinė informacija, Ataskaitose įvertinama darbo analizės veikla ir efektyvumas. Modulių bloke saugomi vartotojų dokumentai ir elektroniniai dienoraščiai, kuriuose jie pažymi visus darbo eigos būsenos pokyčius, atsirandančius vykdant užsakymus ir kitas užduotis.

Paskutiniame bloke „Ataskaitos“ transporto įmonei skirta programinė įranga automatiškai generuoja ataskaitas su esamo gamybos proceso analize ir šios ataskaitos turi apčiuopiamą įtaką tolimesnei transporto įmonės plėtrai, nes parodo, kas ir kur turėtų būti. . pasikeitė, ko ir/ar ko reikėtų atsisakyti, o ką palikti taip, kaip yra. Tuo pačiu metu programinė įranga pateikia informaciją patogiu ir lengvai skaitomu formatu, vizualizacijai naudodama grafikus, diagramas, lenteles ir spalvas; tai leidžia nurodyti kiekvieno rodiklio svarbą tarp bendros masės ir panašiai.

Todėl transporto įmonėms programinė įranga diegimo> priežiūros> vertinimo metu sukuria savo struktūrą, kurią nesunku suprasti kiekvieno bloko paskirtį ir atitinkamai automatizavimo principą. Automatizavimo uždavinys – didinti transporto įmonių efektyvumą mažinant darbo sąnaudas ir spartinant apsikeitimą informacija, o tai lemia darbo našumo ir gamybos apimčių didėjimą, todėl galima kalbėti apie 2008 m. pelno. Darbo sąnaudos sumažėja dėl personalo pakeitimo automatizuota sistema, nes ji prisiima daugybę užduočių, išlaisvindama nuo jų transporto įmonių darbuotojus, o tai leidžia juos nukreipti kitų užduočių sprendimui. Spartėjantis keitimasis informacija padidina darbo operacijų greitį, o tai lemia gamybos padidėjimą ir labai apčiuopiamą ekonominį efektą. Programinė įranga suteikia vieningas elektronines formas, kurios pagreitina vartotojo patirtį sistemoje.

Transporto įmonės automatizavimas – tai ne tik transporto priemonių ir vairuotojų apskaitos vedimo įrankis, bet ir daugybė įmonės vadovybei bei darbuotojams naudingų ataskaitų.

Siuntimo dokumentų apskaita naudojant programėlę laivybos įmonei valdyti sukuriama per kelias sekundes, sumažinant laiką, sugaištą paprastoms kasdienėms darbuotojų užduotims.

Transporto įmonės programa tvarko transporto užklausų formavimą, planuoja maršrutus, taip pat skaičiuoja išlaidas, atsižvelgdama į daugybę skirtingų faktorių.

transporto įmonės apskaita didina personalo produktyvumą, leidžia nustatyti efektyviausią personalą, tai skatina darbuotojus.

Laivybos ir logistikos įmonės gali pradėti apskaitos praktiką transporto organizacijoje naudodamos automatizuotą kompiuterinę programą savo verslui plėtoti.

Apskaita transporto įmonėje kaupia naujausią informaciją apie kuro ir tepalų likučius, atsargines dalis transportui ir kitus svarbius dalykus.

Transporto priemonių ir vairuotojų apskaita sukuria vairuotojo ar bet kurio kito darbuotojo asmeninę kortelę su galimybe pridėti dokumentus, nuotraukas apskaitos ir personalo skyriaus patogumui.

Transporto įmonės tvarkaraštyje atsižvelgiama į svarbius rodiklius, tokius kaip parkavimo išlaidos, degalų matuokliai ir kt.

Transporto įmonės programoje organizuojama kokybiška sandėlio apskaita naudojant modernią sandėlio įrangą, vykdomi prekių gabenimo ir maršrutų skaičiavimo procesai.

Transporto dokumentų programa sukuria važtaraščius ir kitus reikalingus įmonės veiklai dokumentus.

Programinė įranga sukuria duomenų bazes, kurios taip pat yra unifikuotos – jų struktūra vienoda, informacijos pateikimo principas tas pats, valdymo įrankiai vienodi.

Informacijos pateikimo duomenų bazėse principas yra toks – viršuje yra bendras elementų sąrašas, apačioje yra skirtukų skydelis su detaliais parametrais.

Duomenų duomenų bazėse valdymo įrankiai yra tokios funkcijos kaip kontekstinė paieška, daugkartinis pasirinkimas su įvairiais parametrais ir filtras pagal tam tikrus kriterijus.

Viena pagrindinių duomenų bazių yra transporto priemonių parko duomenų bazė, kurioje pateikiami visi transporto vienetai su jų techninėmis specifikacijomis, fizine būkle ir visų remonto darbų istorija.

Programinė įranga leidžia kontroliuoti transporto priemonių vairuotojo pažymėjimų ir registracijos liudijimų galiojimo laiką, iš anksto informuoja už pakeitimą atsakingus asmenis.

Transporto priemonių parko veiklos planavimas vykdomas gamybinėje programoje – čia išryškinami transporto priemonių užimtumo laikai, techninės priežiūros laikai duotam užsakymui.

Laikotarpiai skiriasi spalva: transportas – mėlyna, autoservisas – raudona, paspaudus bet kurį iš jų atsivers langas su detaliu darbų aprašymu ir jų vizualizacija ikonų pavidalu.

Gamybos programoje planavimas atliekamas pagal galiojančias transportavimo sutartis, atsižvelgiant į nuolatinius užsakovų pageidavimus esamoje situacijoje.

Programinė įranga išsaugo gaunamus užsakymus užsakymų duomenų bazėje, galite vizualiai sekti pristatymo etapą, priskirdami jiems būseną ir spalvą.

Būsenų ir spalvų keitimas vyksta automatiškai, kai programinė įranga gauna informaciją iš menininkų – vairuotojų ir koordinatorių, žyminčių etapus.

Kartu su transporto priemonių parko baze sukuriama vairuotojų duomenų bazė, kurioje pažymima licencija, bendroji patirtis, licencijos numeris, galiojimo laikas ir skrydžiai.

Programinė įranga savarankiškai atlieka skaičiavimus, įskaitant maršruto kainos, mėnesinio mokesčio ir užsakymų kainos apskaičiavimą.

Skaičiavimų automatizavimą užtikrina turima žinių ir orientacinė pramonės bazė, kurioje pateikiamos visos verslo operacijų vykdymo normos, taisyklės, standartai.

Iš sukurtų duomenų bazių terminai ir klientas pateikiami CRM formatu, patogumo sumetimais suskirstyti į kategorijas pagal pridedamus katalogus.

USU programinės įrangos produktai nuo alternatyvių pasiūlymų šiame kainų segmente skiriasi keliais atžvilgiais; viena iš pagrindinių – visų rūšių veiklos analizė.