Buhalterinė apskaita transporto įmonėje
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Buhalterinė apskaita transporto įmonėje

Buhalterinė apskaita transporto įmonėje • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Pirkite programą

Pirkite programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Buhalterinė apskaita laivybos įmonėje visada reikalavo išskirtinio požiūrio, o iki galingos programinės įrangos atsiradimo buvo labai sunku visus aspektus valdyti rankiniu būdu. Šiandien daugelis transporto įmonių pamažu atsisako senųjų apskaitos metodų, pirmenybę teikdamos logistikos programoms, kurios yra prieinamos beveik kiekvienam verslininkui. Mūsų universaliosios apskaitos sistemos programinė įranga, skirta laivybos įmonėms, leidžia visapusiškai automatizuoti darbą, apimti visus verslo aspektus ir sumažinti įprastą darbą iki minimumo.

Šiame puslapyje pristatoma pristatymo apskaitos sistema transporto įmonėje yra patobulinta paprastesnės logistikos programos versija. Tarp šių dviejų versijų yra daug skirtumų, pagrindinis skirtumas tarp apskaitos programų slypi gamybos planavimo lange įmonės transportavimui. Šis langas darbo vietoje atsiranda iškart po prisijungimo prie sistemos ir dėl savo aiškumo leidžia greitai įvertinti esamą situaciją bei rasti darbui reikalingus duomenis. Čia galite gauti informacijos apie planuojamą transportavimą, remontą, išvykimo ir atvykimo datas ir daug daugiau.

Prieš pradedant dirbti su išlaidų apskaita transporto įmonėje, būtina užpildyti kai kuriuos pradinius duomenis. Tam naudojami žinynai - čia galite įvesti finansinę informaciją, duomenis apie padalinius, organizacijos verslo procesų koregavimą. Kaštų apskaitos sistema transporto įmonėje nereikės naudoti popierinių užrašų – keliais paspaudimais bus derinami įvairūs pirkimai ir kiti veiksmai. Taip pat galite sukonfigūruoti iššokančius pranešimus, reikalingus tam tikram dokumentui pasirašyti – taip sutaupysite brangaus laiko, o darbas taps efektyvesnis ir suderinamas.

USU transporto įmonės taikymas patrauklus dėl tokių procesų kaip dokumentacijos kūrimo, skrydžių skaičiavimo, maršruto sekimo automatizavimo. Kūrimo procese buvo atsižvelgta į visus apskaitos ypatumus transporto įmonėje. Taip pat sistema yra pakankamai lanksti, todėl ją galima modifikuoti pagal specifinius jūsų konkrečios įmonės verslo procesus. Naudodamiesi mūsų programine įranga, buhalterinės apskaitos organizavimas laivybos įmonėje neatims iš jūsų daug pastangų ir išteklių, nes mes visapusiškai palaikome diegimo procesą.

Transporto įmonės USU valdymo programa turi paprastą ir malonią sąsają, joje malonu dirbti.

Sistemoje galima keistis norima valiuta ir nurodyti įvairius mokėjimo būdus.

Tvarkyti apskaitą laivybos įmonėje, naudojančioje USS, nėra sudėtinga užduotis, tačiau išankstinis mokymas reikalingas kiekvienam darbuotojui.

Kiekvienas darbuotojas prisijungia prie individualaus, slaptažodžiu apsaugoto prisijungimo. Vartotojo paskyra bus sukonfigūruota atsižvelgiant į jo pareigas ir įgaliojimus.

Ilgalaikio turto apskaitos sistema transporto įmonėje leidžia siųsti SMS, el. paštą, Viber, galimas ir automatinis rinkimas balsu.

USU labai patogu sekti transporto parką, klientus, tiekėjus, darbuotojus.

Laivybos įmonės klientų bazės apsaugos programa palaiko intelektualų filtravimą pagal daugelį parametrų, taip pat kontekstinę paieškos sistemą.

USU bendradarbiauja su sandėliu, kad galėtų sekti atsargines dalis, kurių prireiks remonto proceso metu.

Transporto skyriaus darbuotojai gali užpildyti programą visa transporto informacija, paskirti priekabas, traktorius, taip pat nurodyti techninius duomenis (savininką, naudingą apkrovą, markę, numerį ir daug daugiau).

Siuntimo įmonės apskaitos programoje prie kiekvieno vieneto galite prisegti įvairius dokumentus – todėl nereikės kaskart jo ieškoti rankiniu būdu. Taip pat galite pridėti vairuotojo dokumentus į specialų skirtuką. Tai patogu ne tik dėl lengvo priėjimo, bet ir dėl galimybės patikrinti dokumentų galiojimo laiką.

Transporto priemonių techninę priežiūrą galite planuoti USU laivybos įmonėse esančios pristatymo apskaitos sistemos pagalba. Transporto priemonės techninės priežiūros laikotarpis bus rodomas gamybos planavimo lange.

USU apskaitos programinė įranga turi daug ataskaitų, kurios bus naudingos tiek vadovybei, tiek darbuotojams.

Verslo plano ataskaitos dėka įmonės darbuotojams bus lengviau sekti numatytus veiksmus ir organizuoti savo darbą.

Logistikos skyrius, atsižvelgdamas į daugelį veiksnių, galės sudaryti pervežimų poreikius, planuoti maršrutus ir apskaičiuoti išlaidas. Buhalterinės apskaitos sistema transporto įmonėje automatiškai apskaičiuos išlaidas už parkavimą, kurą, dienpinigius ir daug daugiau.

Koordinatoriai galės įrašyti naujausią informaciją apie kiekvieną transporto priemonę.

Planavimo lange galite matyti, kokiu maršrutu važiuoja kiekvienas automobilis, kur jis šiuo metu yra. Bendra rida, dienos rida, ridos palyginimas, bendras sustojimas ir kt. taip pat yra informacijos.

Grąžinus galima atlikti išlaidų perskaičiavimą.

Daugiau informacijos apie apskaitos programą USU laivybos įmonėje galite gauti susisiekę su mumis. Mūsų svetainėje taip pat yra nemokama demonstracinė versija, kurią galite iškart atsisiųsti.