Programa transporto priemonių apskaitai
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa transporto priemonių apskaitai

Programa transporto priemonių apskaitai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Įsigykite programą transporto priemonių apskaitai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Transporto įmonių apskaitos programa, kuri yra Universalios apskaitos sistemos automatizavimo programos konfigūracija, parengta transporto įmonėms, turinčioms nuosavas transporto priemones krovinių gabenimo paslaugoms teikti, palengvina gamybos procesą, didina įmonės pelningumą, nes efektyviai tvarkyti apskaitos rūšis. užsakymų vykdymo įrankiai sumažina darbo sąnaudas, nes programa dabar ne tik savarankiškai atlieka verslo operacijas, bet ir visiškai išsprendžia tam tikros apimties užduotis, išlaisvindama personalą nuo šių užduočių.

Transporto priemonių apskaitos programos veiklos rezultatas, pilnai suformuoti veiklos rodikliai, apibūdinantys įmonės pasiekimus per ataskaitinį laikotarpį, tokių rodiklių analizė, siekiant atkreipti dėmesį, ką galima padaryti geriau ar išleisti mažiau pinigų, atsižvelgiant į sąveiką su sandorio šalimis. , pramonės ir kitų organizacijų, taip pat bet kokių sprendimų įmonėje. Kiekvieną ataskaitinį laikotarpį buvo sudarytas visas dokumentų paketas, kad būtų galima atlikti automatinius užduoties skaičiavimus.

Transporto priemonių apskaitos programinė įranga siūlo keletą duomenų bazių, sukurtų vairuotojų, transporto priemonių ir vairuotojų, kito personalo, klientų ir tiekėjų, atsarginių dalių ir prekių, įskaitant degalus ir tepalus, klientų užsakymų ir sąskaitų faktūrų apskaitai ir kontrolei, kurios dokumentuoja bet kokį atsargų prekių judėjimą įmonėse. . Į personalo, įskaitant vairuotojus, pareigas įeina informacijos papildymas elektroniniuose dokumentuose ir pasirengimo tikrinimas atliekant darbo pareigas; likusį darbą atlieka transporto priemonių apskaitos programa, vairuotojai tai atlieka savarankiškai (žr. aukščiau), pirmiausia renka informaciją iš skirtingų skirtingų tarnybų darbuotojų, apdoroja ir rūšiuoja pagal procesus, subjektus ir objektus, lygiagrečiai apskaičiuojant veiklos rodikliai. Visi šie veiksmai užtrunka sekundės dalį, nepastebimi vartotojo akiai – nepaisant duomenų kiekio, kuris yra apskaitomas ir apdorojamas, programa nemoka dirbti taip lėtai.

Pažymėtina, kad transporto priemonių apskaitos programa vairuotojai stengiasi kuo labiau sutrumpinti laiką, per kurį vartotojas įveda reikiamą informaciją, ir siūlo naudoti universalias formas su tuo pačiu pildymo algoritmu ir duomenų paskirstymo struktūra, leidžiančia darbuotojams patobulinti savo veiksmus programa. automatizmą, taip padidindami jų našumą. Kitas svarbus momentas – transporto priemonių, vairuotojų apskaitos programa leidžia į funkcionalumą priimti darbuotojus iš žemesnės kategorijos. Paprastai vairuotojai ir technikai, kurie neturi didelės vartotojo patirties, gali lengvai dirbti programoje be mokymo, ji tokia paprasta ir nesudėtinga (ačiū jos kūrėjui!) Ji yra prieinama visiems.

Transporto priemonių apskaitos programa leidžia vairuotojams prieš ir po kelionės užpildyti važtaraštį, kuriame nurodomi spidometro rodmenys, reikalingi norint nustatyti tikrąją transporto priemonės ridą kelionės metu ir pagal programą apskaičiuoti standartines degalų sąnaudas. kelionėms naudota transporto priemonė. Degalų kiekį bakuose prieš ir po kelionės technikai dažniausiai nurodo važtaraštyje pagal savo informaciją, transporto priemonių apskaitos programą, vairuotojai apskaičiuoja faktines degalų sąnaudas ir lygina su standartu, kad nustatytų. Nukrypimas tarp verčių ir priežasties gali būti vairavimo stilius, būdingas kiekvienam vairuotojui atskirai.

Transporto priemonių apskaitos programa, vairuotojai įvertina šią versiją, įskaitant šios transporto priemonės degalų sąnaudų ir vairuotojo praėjusių laikotarpių degalų sąnaudų palyginimą. Jei abu rodikliai visada turi tą patį santykį, galime teigti, kad nuokrypis yra sistemos klaida ir pravartu peržiūrėti šios transporto priemonės degalų sąnaudų normas. Buhalterinės apskaitos programa padeda nustatyti daugelį transporto veiklos kliūčių, išspręsti netinkamo transporto priemonių naudojimo, kuro ir tepalų bei kitų įmonėje apskaitomų prekių vagysčių problemą.

Tuo pačiu metu apskaitos programa užtikrina paslaugų informacijos konfidencialumo išlaikymą, nes prieigą turi gana daug vartotojų. Tam kiekvienam, kuriam programoje leidžiama vesti darbų žurnalus, įvedami asmeniniai prieigos kodai, priskirti individualaus prisijungimo ir saugos slaptažodžio forma, o paslaugų duomenų kiekis ribojamas iki minimumo. Tuo pačiu apskaitos programa kiekvienam suteikia asmenines elektronines darbo formas, taip jam nustatant atsakomybės sritį, kurioje jis garantuoja tik patikimą informaciją, gautą savo veiklos metu.

Transporto įmonės tvarkaraštyje atsižvelgiama į svarbius rodiklius, tokius kaip parkavimo išlaidos, degalų matuokliai ir kt.

transporto įmonės apskaita didina personalo produktyvumą, leidžia nustatyti efektyviausią personalą, tai skatina darbuotojus.

Siuntimo dokumentų apskaita naudojant programėlę laivybos įmonei valdyti sukuriama per kelias sekundes, sumažinant laiką, sugaištą paprastoms kasdienėms darbuotojų užduotims.

Transporto priemonių ir vairuotojų apskaita sukuria vairuotojo ar bet kurio kito darbuotojo asmeninę kortelę su galimybe pridėti dokumentus, nuotraukas apskaitos ir personalo skyriaus patogumui.

Transporto dokumentų programa sukuria važtaraščius ir kitus reikalingus įmonės veiklai dokumentus.

Apskaita transporto įmonėje kaupia naujausią informaciją apie kuro ir tepalų likučius, atsargines dalis transportui ir kitus svarbius dalykus.

Transporto įmonės programa tvarko transporto užklausų formavimą, planuoja maršrutus, taip pat skaičiuoja išlaidas, atsižvelgdama į daugybę skirtingų faktorių.

Laivybos ir logistikos įmonės gali pradėti apskaitos praktiką transporto organizacijoje naudodamos automatizuotą kompiuterinę programą savo verslui plėtoti.

Transporto įmonės automatizavimas – tai ne tik transporto priemonių ir vairuotojų apskaitos vedimo įrankis, bet ir daugybė įmonės vadovybei bei darbuotojams naudingų ataskaitų.

Transporto įmonės programoje organizuojama kokybiška sandėlio apskaita naudojant modernią sandėlio įrangą, vykdomi prekių gabenimo ir maršrutų skaičiavimo procesai.

Viena pagrindinių duomenų bazių yra nomenklatūra, kurioje organizuojama transporto veiklos vykdymo atsargų apskaita.

Nomenklatūroje pateikiamos visos prekės, įskaitant degalus, kurias įmonė naudoja savo darbe, visi prekiniai produktai suskirstyti į katalogus.

Kiekviena prekė registruojama atskiru numeriu; Prekių ženklai nurodomi identifikavimui, įskaitant brūkšninį kodą, gamyklinį gaminį, gamintoją.

Atsargų judėjimo buhalterinė dokumentacija vykdoma parengiant sąskaitas, kurios išrašomos automatiškai pagal nurodytus kriterijus.

Kita svarbi duomenų bazė programoje yra transporto duomenų bazė, atspindinti įmonės balanse esančių transporto priemonių – traktorių ir priekabų – tipus.

Kiekvienam transporto vienetui pateikiami registracijos dokumentai ir tikrinamas galiojimo laikas, pateikiama išsami informacija apie techninį pajėgumą.

Kiekvienam transporto vienetui nurodoma ankstesnių techninių apžiūrų ir remonto, atsarginių dalių keitimo istorija, naujas techninės priežiūros laikotarpis.

Kiekvienam transporto vienetui pateikiama įveiktų maršrutų istorija, o kiekvienai kelionei pateikiami visi realūs rodikliai, galima įvertinti panaudojimo efektyvumą.

Pasibaigus stojimo dokumentų galiojimo laikui, programa iš anksto praneš už pakeitimą atsakingam asmeniui, kad viskas būtų paruošta darbui.

Gamybos grafikas programoje yra interaktyvus ir suteikia nenutrūkstamą informaciją apie kiekvieną transporto priemonę – kur automobilis dabar yra ir ką jis veikia.

Gamybos grafike pagal datas kiekvienam agregatui suplanuotas eksploatacijos ir priežiūros laikotarpis, jo spalvos skirtingos, raudonas automobilis – servise esantis automobilis.

Spustelėjus laikotarpį, atidaromas langas su išsamiu darbo, kurį reikia atlikti su perkėlimu arba be jo, tipo ir laiko aprašymas, kol duomenų keitimas yra automatizuotas.

Transporto informacija į programą ateina iš koordinatorių ir vairuotojų, parodo esamą jos būseną ir vietą, informacija apsikeičiama sekundės dalele.

Tęsiama automatinė sandėlio apskaita, suteikianti momentinę informaciją apie atsargų likučius ir automatiškai generuojamus pasiūlymus kitam pirkimui.

Statistinės apskaitos programos laikymas leidžia auto įmonei planuoti savo veiklą ir prognozuoti jos rezultatus, atsižvelgiant į darbo metu sukauptą statistiką.