Programa ekspedijavimo įmonėms
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa ekspedijavimo įmonėms

Programa ekspedijavimo įmonėms • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Įsigykite programą, skirtą ekspedijavimo įmonėms

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Ekspeditoriai ir ekspeditoriai nuolat stengiasi optimizuoti procesus, kad sustiprintų savo pozicijas rinkoje. Racionalus kuro ir energijos išteklių naudojimas, kaštų mažinimas, rinkos skatinimas, finansų valdymas – visi šie procesai turi būti atidžiai stebimi, siekiant padidinti įmonės logistikos efektyvumą. Kad darbas būtų efektyviausias, būtina naudoti automatizuotą programinę įrangą. Universaliosios apskaitos sistemos specialistų sukurta programa transporto įmonėms sėkmingai įgyvendina daugybę valdymo ir veiklos užduočių. Dėl universalaus programinės įrangos funkcionalumo galite organizuoti ir organizuoti visą verslo darbą viename bendrame šaltinyje.

Įvairių veiklos sričių operacijos trijose programos dalyse vykdomos nuosekliai. Žinių bazė sukurta skiltyje Nuorodos: čia vartotojai išsaugo informaciją apie logistikos paslaugas, sukurtus maršrutus, atsargų nomenklatūrą, sandorio šalis, apskaitos straipsnius, filialus ir darbuotojus. Kataloguose pateikti duomenys gali būti atnaujinami ir papildomi pagal poreikį. Modulių skyrius yra pagrindinė programos darbo sritis. Joje darbuotojai fiksuoja transporto ir transporto užsakymus bei jų tolesnį apdorojimą: automatinį išlaidų apskaičiavimą, optimalaus maršruto nustatymą, skrydžio ir transporto paskyrimą bei kainų nustatymą. Kiekvienas užsakymas programinėje įrangoje turi tam tikrą būseną ir spalvą, kad būtų galima atidžiai stebėti. Ypatingas programos privalumas – elektroninė užsakymų patvirtinimo sistema, kuri prisideda prie greito visų atitinkamų padalinių pervežimo parametrų tikrinimo: vartotojai gaus pranešimus apie naujas užduotis, o vadovybė galės patikrinti jų atlikimo nustatytus terminus. yra sveikintinas. Be to, Jūsų organizacijos darbuotojai galės susikurti visus reikalingus krovinių gabenimui dokumentus bei išrašyti važtaraščius vairuotojams. USU krovinių ekspedijavimo programa suteikia galimybes efektyviai koordinuoti pristatymus: specialistai galės kontroliuoti kiekvieną maršruto etapą, sekti maršruto atkarpų pravažiavimą ir pažymėti nuvažiuotus kilometrus, įvesti informaciją ir kitus komentarus apie patirtas išlaidas. programa. ir įvertinti pristatymo laiką.

Kitas išskirtinis programinės įrangos bruožas – galimybė vesti išsamius kiekvienos transporto priemonės įrašus. Jūsų įmonės darbuotojai suves duomenis apie transporto priemonių valstybinius numerius ir markes, nurodys jų savininkus ir dokumentų sąrašą su galiojimo terminais. Programa iš anksto informuoja vartotojus apie būtinybę atlikti kitą techninę priežiūrą, kuri užtikrins tinkamą vagonų būklę ir nepertraukiamą transporto ekspedijavimo veiklos vykdymą. Taip pat skiltyje Moduliai galite kontroliuoti kuro ir tepalų sąnaudas, vesti atsargų apskaitą, optimizuoti maršrutus ir organizuoti darbuotojų darbą, tvarkyti santykius su partneriais ir rangovais.

Laivybos kompanijoms skirtos programos analitinis funkcionalumas pateikiamas Ataskaitų skiltyje. Jos pagalba galėsite atsisiųsti valdymo ir finansines ataskaitas, kad galėtumėte analizuoti pajamas, išlaidas, pelną ir pelningumą. Įvertinus daugybę finansinės ir ūkinės veiklos rodiklių, bus nustatyti būdai, kaip optimizuoti ir padidinti pardavimų pelningumą sėkmingam įmonės vystymuisi. USU programinė įranga dėl nustatymų lankstumo tinka tiek krovinių gabenimui, tiek ekspedijavimui, tiek logistikos, kurjerių ir net prekybos įmonėms. Mūsų kompiuterinė sistema yra pritaikytas jūsų verslo problemų sprendimas!

Transporto įmonės programa tvarko transporto užklausų formavimą, planuoja maršrutus, taip pat skaičiuoja išlaidas, atsižvelgdama į daugybę skirtingų faktorių.

Transporto priemonių ir vairuotojų apskaita sukuria vairuotojo ar bet kurio kito darbuotojo asmeninę kortelę su galimybe pridėti dokumentus, nuotraukas apskaitos ir personalo skyriaus patogumui.

Transporto dokumentų programa sukuria važtaraščius ir kitus reikalingus įmonės veiklai dokumentus.

Transporto įmonės programoje organizuojama kokybiška sandėlio apskaita naudojant modernią sandėlio įrangą, vykdomi prekių gabenimo ir maršrutų skaičiavimo procesai.

Apskaita transporto įmonėje kaupia naujausią informaciją apie kuro ir tepalų likučius, atsargines dalis transportui ir kitus svarbius dalykus.

Siuntimo dokumentų apskaita naudojant programėlę laivybos įmonei valdyti sukuriama per kelias sekundes, sumažinant laiką, sugaištą paprastoms kasdienėms darbuotojų užduotims.

Transporto įmonės tvarkaraštyje atsižvelgiama į svarbius rodiklius, tokius kaip parkavimo išlaidos, degalų matuokliai ir kt.

Transporto įmonės automatizavimas – tai ne tik transporto priemonių ir vairuotojų apskaitos vedimo įrankis, bet ir daugybė įmonės vadovybei bei darbuotojams naudingų ataskaitų.

Laivybos ir logistikos įmonės gali pradėti apskaitos praktiką transporto organizacijoje naudodamos automatizuotą kompiuterinę programą savo verslui plėtoti.

transporto įmonės apskaita didina personalo produktyvumą, leidžia nustatyti efektyviausią personalą, tai skatina darbuotojus.

Pristačius kiekvieną krovinį, sistema apskaito apmokėjimo faktą už debitorinių sumų išrašymą ir lėšų gavimą už atliktą transportą.

Jūsų darbuotojai turės prieigą prie sandėlio atsargų judėjimo ir praradimo stebėjimo, savalaikio papildymo ir optimalios paskirstymo kontrolės.

USU programinės įrangos naudojimas taip pat bus veiksmingas tarptautinėse laivybos kompanijose, nes tai leidžia vesti įrašus įvairiomis kalbomis ir bet kokia valiuta.

Pristatymo koordinatoriai gali nustatyti esamų užsakymų maršrutus, kad galėtų konsoliduoti siuntas ir pristatymą laiku.

Įmonės vadovybė bus aprūpinta įrankiais, leidžiančiais stebėti sudarytų verslo planų įgyvendinimą ir faktinių veiklos rezultatų atitiktį planuojamiems.

Sugeneruotose finansinėse ir valdymo ataskaitose bus vaizdiniai grafikai ir diagramos.

Finansų specialistai galės stebėti lėšų judėjimą organizacijos sąskaitose ir analizuoti kiekvienos dienos finansinius rezultatus.

Programinės įrangos konfigūracija bus pritaikyta pagal kiekvienos įmonės savybes ir reikalavimus.

Kuro ir mineralinės alyvos suvartojimo reguliavimas vykdomas išduodant kuro korteles, kuriose nustatomos kuro ir energijos išteklių vartojimo ribos.

Į sistemą bus įkeliami dokumentai, pateikti kaip vairuotojų patirtų išlaidų įrodymas, pagrįsti patirtas išlaidas.

Galimybių ir išlaidų grąžos įvertinimas optimizuos išlaidų struktūrą.

Sąskaitų vadybininkai sukurs išsamią klientų bazę, įvertins jų perkamąją galią, pateiks paslaugų kainoraščius ir praneš apie siuntos būklę.

Gebėsite analizuoti rinkodaros lėšų efektyvumą ir kurti sėkmingas reklamines kampanijas, siekiant aktyviai pritraukti klientus.

Programinės įrangos vartotojai gali importuoti ir eksportuoti duomenis MS Excel ir MS Word formatais, atsisiųsti ir siųsti el. paštu bet kurį failą.

Jūsų darbuotojų prieigos teisės skirsis priklausomai nuo jų pareigų ir konkrečių įgaliojimų.