Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa sandėliui ir parduotuvei

Programa sandėliui ir parduotuvei • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa sandėliui ir parduotuvei
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą sandėliui ir parduotuvei

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

USU Software ekspertų sukurta sandėlio ir parduotuvės programa yra tikras šedevras, leidžiantis atlikti sudėtingą biuro darbo automatizavimą įmonėje. Mūsų naujausia sandėlio ir parduotuvių valdymo programinė įranga yra labai greita. Programa padeda išlikti žingsniu priekyje konkurentų, užimant patraukliausias pozicijas rinkoje ir išlaikant jas ilgiausiai. Šią programinę įrangą sukūrė mūsų patyrę specialistai ir ji gali veikti net ir labai sudėtingomis programinės įrangos sąlygomis. Programą galima įdiegti sisteminiame bloke, kuris pagal techninės įrangos parametrus yra pasenęs ir prie jo prijungti nedidelį įstrižainės monitorių. Dėl neįtikėtino optimizavimo, kurį į šį kompiuterio gaminį įtraukė USU Software ekspertai, tai jokiu būdu neturi įtakos proceso veikimui.

Mūsų parduotuvės ar sandėlio apskaitos programinė įranga veikia greitai ir efektyviai bei atlieka visas įmonei tenkančias užduotis. Galite kontroliuoti skolą įmonei, o tai reiškia, kad galite perkelti visus savo uždirbtus finansinius išteklius į savo kategoriją. Krenta gautinų sumų lygis, įmonė gali teisėtai disponuoti visais savo pinigais. Naudodamiesi mūsų programa stebėkite parduotuvės sandėlį ir tuomet galėsite atskirti kiekvienos kliento sąskaitos skolos lygį. Jei skola viršys kritinę reikšmę, langelių spalva pasidarys raudona, jei dar nereikšminga – žalia. Tai labai naudinga, nes galimybė vizualizuoti statistinius rodiklius leidžia darbuotojams greitai naršyti esamą situaciją. Inventorizavimui naudokite išplėstinę parduotuvių ir sandėlių stebėjimo programą.

Taip pat šiam procesui įgyvendinti yra numatytas panašus vizualizacijos procesas kaip ir skolos valdyme. Jei bus medžiagos perteklius, spalva bus parinkta žalia, o raudonos spalvos prireiks tada, kai įmonei reikės skubiai pateikti papildomą užsakymą. Akcijų sąraše bus rodomos dabartinės akcijos. Tai labai patogu, nes nereikia atlikti daugybės skirtingų operacijų rankiniu būdu. Programinė įranga leidžia dirbti automatinio valdymo režimu, o tai suteikia neabejotiną pranašumą prieš konkurentus. Naudodami mūsų parduotuvės ir sandėlio apskaitos programinę įrangą suteiksite optimalų užsakymų apdorojimo funkcionalumą. Būsenas ir svarbiausias programas galima perkelti į atitinkamą kategoriją ir pažymėti spalvomis bei piktogramomis. Darbuotojai pirmiausia aptarnaus tokias programas, kurios teigiamai paveiks organizacijos greitį.

Visiško prekių savybių saugumo užtikrinimas taip pat yra vienas svarbiausių racionalaus sandėlio technologinių operacijų organizavimo principų. Tinkamas hidroterminis prekių saugojimo režimas pasiekiamas sukūrus tinkamą jų laikymo ir išdėstymo sistemą bei organizuojant nuolatinį stebėjimą sandėliavimo metu.

Viena iš racionalių sandėlio technologinio proceso sąlygų organizavimo yra aiškus pareigų paskirstymas tarp atitinkamas operacijas atliekančių darbuotojų. Įmonės sandėlio ūkio organizavimo efektyvumą užtikrina racionali jos struktūra, tai yra aiškus ir nuoseklus sandėlio veiklos vykdymas. Sandėlio operacijų rūšys ir turinys pirmiausia priklauso nuo sandėlio atliekamų funkcijų pobūdžio ir jame laikomų prekių įvairovės. Be to, daugelis sąlygų ir veiksnių turi įtakos sandėlio kūrimo procesui.

Šiuo metu vienas verslas, kaip gamybos ar prekybos įmonė, negali normaliai funkcionuoti be sandėlio. Toks didelis sandėlių poreikis paaiškinamas tuo, kad jie tarnauja ne tik prekių atsargoms laikyti ir kaupti, bet ir įveikti laiko ir erdvės skirtumą tarp produkcijos gamybos ir vartojimo, taip pat užtikrinti nepertraukiamą , nepertraukiamas gamybos darbas. verslui kaip visumai. Visi šie procesai yra atsakingiausi ir sudėtingiausi bet kurios įmonės veikloje. Nepaisant savo svarbos, jie yra paslėpti nuo vartotojo akių, kur galiausiai matosi tik gatavas parduotuvės veiklos produktas. Kad ir kokia būtų parduotuvės tema ir dydis, inventoriuje yra daug jėgų ir išteklių.

Pavyzdžiui, floristo darbas, deja, nėra toks ryškus kaip jo gaminys. Gėlių skaičiavimas turėtų būti atliekamas labai atsargiai, nepamirštant jų trumpų terminų ir floristo automatizavimo.

Mūsų floristų apskaitos programinė įranga yra paprasta naudoti, todėl galite lengvai dirbti su kiekviena floristo apskaitos detale. Galite nurodyti pirkimo datas ir pateikti užsakymą iš anksto, ne tik dirbdami su savo organizacija, bet ir perkant užsienyje. Dirbkite atskirai su kiekvienu klientu ir tiekėju. Tai naudinga norint apsilankyti pas gėlininką.

Apskaitos gėlių programa turi svarbią funkciją sekti ne tik savo pajamas, bet ir išlaidas, dirbti su lėšomis finansiniams straipsniams, kuriuos galite įvesti atskirame modulyje.

Jei turite kelis skyrius, gėlių apskaitos programoje galite vesti atskirą kiekvieno skyriaus floristo apskaitą, o administratorė matys visų skyrių suvestines ataskaitas.

Atlikite kokybišką gėlių parduotuvės valdymą. Tokiam šauniam verslui kaip jūsų, parengėme kokybišką gėlių apskaitos programą!