Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Produktų apskaitos programa

Produktų apskaitos programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Produktų apskaitos programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite produktų apskaitos programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Kiekvienas verslininkas turėtų turėti automatizuotą produktų apskaitos programą, kad išlaikytų sėkmingą ir pelningą verslą. Daugelio pasaulio prekybos įmonių nuomone, geriausia produktų apskaitos programa yra USU Software produktų apskaitos programa.

Kodėl jis geriausias? Kadangi visas darbas jame atliekamas savarankiškai ir nereikia nuolat užsiimti tomis pačiomis kasdienėmis užduotimis, o veiklų analizė pagal visus parametrus vyksta automatiškai. Geriausia produktų apskaitos programinė įranga lengvai perkels visus ankstesnius apskaitos ar produktų likučius per importą. Taip bus pradėta kurti prekybos bazė, kurioje galėsite pridėti paveikslėlį prie kiekvienos pozicijos. Tiesiogiai iš programos galėsite spausdinti brūkšninio kodo etiketes, kurias bus galima pataisyti skaitytuvais inventorizacijos ir likučių šalinimo metu. Prekių apskaitos sistema turėtų tikti tiek smulkiam prekybos verslui, pristatomam butiko pavidalu, tiek dideliam parduotuvių tinklui.

Geriausia produktų apskaitos programinė įranga iš USU Software, be jokios abejonės, yra būtent tokia. Jis gali būti įdiegtas į nešiojamąjį kompiuterį ir naudojamas nedideliame skyriuje arba gali būti įdiegtas bet kuriame didžiulio prekybos komplekso su padaliniais skirtinguose miestuose ir šalyse įrenginyje. Informuoti klientus apie nuolaidas, patrauklias akcijas ir kitus pelningiausius pasiūlymus galite naudodamiesi moderniausiomis ryšio priemonėmis: Viber, elektroniniu paštu, SMS ir programos balso skambučiu įmonės vardu. Už finansinių ir reguliarių kvitų spausdinimą atsako programa už produktą. Taip pat galite pasirinkti mokėti be jokio kvito. Yra dar viena įdomi funkcija, kuri jungiasi pirkimo etape: geriausia programinė įranga USU-Soft gaminiui gali „atidėti pirkimą“. Ši funkcija naudinga tais atvejais, kai dalį prekės jau atsiėmė kasininkė, tačiau klientas dėl savo priežasčių nusprendė grįžti į asortimentą. Šiuo metu pirkinys ne atšauktas, o atidėtas, o kasininkė laisvai aptarnauja kitus klientus iki jų sugrįžimo. Geriausia produktų apskaitos programa tikrai turėtų turėti produkto reitingą. Įvertinę žinosite, kuris produktas yra paklausiausias, o tai reiškia, kad jo buvimas asortimente yra privalomas. Bet be pačių geriausių gaminių visur yra nekokybiškų arba visai nepirktų. Tokiais atvejais sistema fiksuoja dažniausiai grąžinamas pozicijas ir įrašo detalius pristatymo pagrindimus. Šios programos apskaitos dėka sužinosite, kokių produktų nereikėtų pirkti ateityje, o su kokiais tiekėjais visiškai atsisakyti bendradarbiavimo.

Ūkio plėtros rinkos strategija reikalauja subalansuotos visų šalies ūkio sektorių plėtros – tiek materialinės gamybos, tiek infrastruktūros. Infrastruktūros pramonės šakos apima tas, kurios saugo ir pristato produktus tiek gamyboje, tiek apyvartoje. Tai transportas, ryšiai, prekyba, medžiagų tiekimas ir techninė pagalba. Tai materialinės ir techninės bazės sandėlis, skirtas produkcijai aprūpinti reikalingais ištekliais.

Pakankamas įmonės atsargų buvimas yra būtina sąlyga normaliam jos funkcionavimui rinkos ekonomikoje.

Būtina sąlyga, kad būtų įvykdyti planai ir nenutrūkstama įmonės veikla gaminant produkciją, jos savikainos sumažėjimas, pelno ir pelningumo padidėjimas yra visiškas ir savalaikis įmonės aprūpinimas atsargomis.

Gamybos procese kartu su darbo priemonėmis yra ir darbo objektai, kurie veikia kaip gamybos atsargos. Priešingai nei darbo priemonės, tik vieną kartą darbo jėgos dalyvavimo gamybos procese objektai ir jų vertė įtraukiami į gamybos savikainą, kuri sudaro jos materialinį pagrindą.

Optimalaus atsargų lygio pažeidimas lemia įmonių veiklos nuostolius, nes išauga šių atsargų laikymo kaštai, iš apyvartos pašalinamos likvidžios lėšos, didėja prekių nuvertėjimo rizika ir prastėja vartotojų savybės. klientų praradimas.

Mūsų produktų apskaitos programinė įranga išgelbės jus nuo viso to. Visi įrašai bus automatiškai įrašyti į duomenų bazę. Programa taip pat automatiškai atlieka atsiskaitymus už pinigų operacijas.

Mes labai rūpinamės savo klientų kišenėmis, todėl mūsų USU programinė įranga yra prieinama net ir mažiausioms parduotuvėms. Be to, mokėjimas yra tik vienkartinis. Neimame savaitinių, mėnesinių ar metinių papildomų mokėjimų. Įsigijus – naudokite neribotą laiką. Nemokama programa apima visas retai reikalingas funkcijas ir netinka visoms organizacijoms. Be kita ko, atsisiųsdami tokią nemokamą programą iš abejotinų šaltinių, turite galimybę užkrėsti savo kompiuterį virusais. Taigi gerai pagalvokite, prieš ieškodami „produktų inventorius, kurį galima atsisiųsti nemokamai parduotuvėje“ arba „sandėlio prekių sąrašas, kurį galima atsisiųsti nemokamai be SMS žinučių“, ar tikrai norite, kad visi jūsų duomenys būtų apsaugoti nuo tokios grėsmės?

Pasirinkite saugią ir patikrintą programinę įrangą. Turime pasitikėjimo antspaudą ir patenkame į tarptautinį verslo registrą. Mūsų įmonė yra patikimas leidėjas, o mūsų programa yra saugoma autorių teisių. Jums nereikės jaudintis dėl mūsų programų saugumo ir savo duomenų apsaugos.