Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa atsargų likučiams

Programa atsargų likučiams • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa atsargų likučiams
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite atsargų likučių programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Atsargų likučių programa USU programinės įrangos sandėlyje tinka naudoti komercijoje ir gamyboje. Daugelis įmonių pereina prie automatinio saugyklos valdymo ir atsikrato popierinių žurnalų versijų pavadinimo Excel formato skaičiuoklėje.

Yra rimtų priežasčių naudoti automatizuotą USU programinės įrangos programą. Visų pirma, internetinės valdymo sistemos su keliais sandėliais palaikymas, sandėlio patalpų pertvarkymas skirstant į zonas ir sekcijas, žmogiškasis faktorius sandėlio gamybos darbuose, greitas popierizmas, kontrolė ir skaidrumas. Balanso programos sandėlyje pagalba galite bendrauti su reikiamu sandėlių skaičiumi, naudodamiesi bendra duomenų baze ir internetu. Tokiu atveju saugyklos gali būti ir kituose miestuose. Informacija apie likučius pateikiama atitinkamų padalinių vadovams, greitojo informavimo režimo vadovams. Atsargų likučių apskaitos programa optimizuoja sintetinės ir analitinės apskaitos procesą organizacijos atsargose. Programos sąsaja paprasta naudotis. Pirmą kartą paleidus atsidaro langas, kuriame iš įvairių dizaino parinkčių galima pasirinkti programos išvaizdą.

Programinė įranga susideda iš 3 pagrindinių blokų: modulių, žinynų, ataskaitų. Norėdami paleisti sistemą, vieną kartą turite užpildyti nustatymų vadovą. Pagrindiniai nustatymai išdėstyti nomenklatūroje, kurioje vedama sandėlio apskaita, fiksuojamos medžiagos ir prekės. Grupės sukuria nomenklatūrą, kad būtų rodomi norimos pavadinimo grupės atsargų likučiai. Relikvijos saugomos bet kokiam skaičiui sandėlių ir skyrių. Parduodamoms prekėms, žaliavoms ir mūsų gaminamai produkcijai pridedami atskiri sandėliai. Prekių paveikslėlius galite atsisiųsti atsargų likučių apskaitos programoje. Likučiai elektronine forma, pavyzdžiui, Excel formatu, pridedami importuojant, o ne rankiniu būdu. Reikia pasirinkti failą, parodyti duomenis importui, prekės bus kuo greičiau įtrauktos į sistemą. Medžiagų judėjimas atsispindi skirtinguose moduliuose priklausomai nuo žaliavos, paskirties. Pagrindiniai darbai su prekėmis atliekami apskaitos blokų modulyje, kur pažymimas gavimas, užskaitymas, pardavimas. Programa leidžia automatiškai perskaičiuoti likučius. Taip pat matosi produktų skaičius dienos pradžioje, visos pajamos, pardavimo išlaidos, likutis dienos pabaigoje. Likučiai programoje nagrinėjami skaitine ir pinigine išraiška. Specialios ataskaitos pagalba atvaizduojamas prekių ir gaminių likutis, leidžiantis dirbti anksčiau laiko ir papildyti sandėlį atsargomis.

Atsargų likučiai, kurie gamybos procese atlieka darbo objektų vaidmenį, sujungiami vieną kartą ir visą savo vertę perkelia į vienu metu pagamintos produkcijos savikainą. Įmonės, siekdamos vykdyti nenutrūkstamą technologinį gamybos procesą, turi sukurti atitinkamas medžiagų, pusgaminių ir kuro atsargas viename sandėlyje. Siekiant šių tikslų, prasmingiausia naudoti specialią programą. Šiuo metu verslas teikia didelę reikšmę atsargų apskaitos, kontrolės, analizės ir audito problemų sprendimų automatizavimui naudojant USU Software produktą atsargų likučiams. Jis pagrįstas atsargų prieinamumo žinių bazės, sukurtos remiantis inventoriaus kortele, sukūrimu. Vadovas, buhalteris ir auditorius gali analizuoti arba išvesti bet kurio reikiamo rodiklio vertę iš žinių bazės reikiamą laikotarpį.

Šiuo metu ypatingas dėmesys skiriamas atsargų panaudojimo įvertinimui. Prognozavimui buhalteris analizuoja tam tikro laikotarpio atsargų turto grąžą ir, naudodamasis žinių baze, sukuria rekomendacijas valdymui. Šiuo požiūriu ypač svarbus efektyvus atsargų panaudojimas, kaip aptikti nereikalingas atsargas ir esamo atsargų parko produkcijos pardavimų augimo problemas.

Todėl integruotas požiūris į atsargų likučių apskaitą, kontrolę, analizę ir auditą leidžia greitai gauti visus reikiamus duomenis tam tikrą laikotarpį ir žymiai padidinti įmonės finansinės ir ūkinės veiklos valdymo lygį.

Buhalterinės apskaitos kompiuterizavimas lems buhalterinės apskaitos darbuotojų ir už balanso apskaitos tvarkymą finansiškai atsakingo asmens darbo laiką. Šiuo metu kompiuterizuotos atsargų prekių perėjimo nuo įforminimo iki išleidimo ir priėmimo apskaitos nebuvimas užima nemažą darbo laiko dalį nuo vadovo iki konkretaus produkciją gaminančio asmens. Likęs automatizavimas yra svarbus verslo struktūrizavimo procesas. Kuo didesnė jūsų įmonė, tuo tikslesnės ir sudėtingesnės jums reikia balanso apskaitos programos. Balanso valdymo sistema leidžia užpildyti bet kokią jums reikalingą formą ir išrašą. Be kita ko, dabar valdymo programa veikia su brūkšninių kodų skaitytuvais ir kita specializuota sandėlio įranga. Atsargų likučių apskaita atliekama kuo greičiau. Mūsų patentuota USU programinė įranga, skirta automatizuoti sandėlio atsargų likučius, yra paprasta ir patogi programa, skirta tvarkyti sandėlio likučius. Atsargų valdymas turi būti supaprastintas, kad atsargų tvarkaraštis būtų tinkamas būdas.