Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa medžiagų sandėliui

Programa medžiagų sandėliui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa medžiagų sandėliui
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite programą medžiagų sandėliui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

USU Software kūrėjų sukurta medžiagų sandėlio programa yra tai, ko reikia kiekvienam verslo vadovui, kad jo jautriai vadovaujamas verslo procesas būtų valdomas be nereikalingo moralinio, emocinio streso ir nedidinant darbuotojų.

Įmonės medžiagų sandėlio programa yra pilnai automatizuota sandėlio valdymo programinė įranga. Sąsajos organizavimas pateikiamas langų pavidalu. Kelių langų režimas leidžia sukonfigūruoti informaciją taip, kad kiekvienas paprastas kompiuterio vartotojas galėtų greitai išmokti ir išmokti sandėlio valdymo galimybes mūsų sistemoje. Medžiagų sandėlis dažniausiai yra uždara patalpa, kurioje laikomos įvairios medžiagos, statybinės medžiagos, įrankiai ir kt. Objekte yra sandėliai pagal specialios paskirties taškus ir specialios paskirties sandėliai produkcijos saugojimui. Taip pat yra mišraus tipo medžiagų sandėlis. Norint kontroliuoti medžiagų judėjimą sandėlyje, jų priėmimą ir išleidimą, būtina organizuoti vieną algoritmą darbuotojų veiksmams įmonėje. Anksčiau tam buvo svarstomos ilgos instrukcijos popieriuje ir netgi buvo perduodamos žodžiu iš labiau patyrusio darbuotojo naujokui. Automatizavimas turi nemažai absoliučių privalumų, pavyzdžiui, taupo darbo vietą. Nereikia spintelių, aplankų, popieriaus laikiklių, kurie surinks didelius dulkių kiekius ir užims vietą metų metus. Kadangi žalio miško hektarai kertami popieriui gaminti, popieriaus taupymas neabejotinai turės teigiamos įtakos mūsų ekologijai. Taip pat įmonės sandėlio medžiagos apskaitos ir valdymo programa padeda surinkti visą turimą informaciją apie jūsų organizaciją viename kube. Galėsite filtruoti, lyginti, analizuoti duomenų srautą ir tuo pačiu žinoti visus dabartinius organizacijos pokyčius.

Įmonės sandėlio medžiagų programa yra kelių langų sąsaja su darbo vietomis, paieškos zona, filtrais, darbo įrankiais. Sąsaja buvo pasirinkta ir sukurta siekiant kuo labiau supaprastinti programos kūrimą mokantis jos galimybių ir galimybių. Specialūs algoritmai padeda greitai ir patogiai sekti medžiagas sandėlyje, inventorizuoti biurą ar sandėlį bei kontroliuoti medžiagų judėjimą. Diegdami pagrindinę programinę įrangą suteikiame licenciją, kuri garantuoja mūsų programos unikalumą. Sistema leidžia skaityti, saugoti ir valdyti darbo eigą, nes kiekvienas darbo proceso pasikeitimas akimirksniu atsispindės sistemos apskaitoje.

Patogus sandėlio valdymas gerina emocinę kolektyvo atmosferą. Pateikėme daug įvairių programinės įrangos temų. Programa buvo sukurta kaip unikali priemonė, leidžianti tvarkyti įrašus bet kurioje organizacijoje. Diegimo metu USU-Soft specialistai atsižvelgs į Jūsų veiklos ypatumus ir Jūsų pageidavimu pasiūlys papildomų galimybių. Oficialioje svetainėje galite rasti daug įvairių atsiliepimų apie klientus, kurie jau naudojo mūsų sistemą savo versle. Be kita ko, mūsų klientams siūlomas aukštos kokybės techninis aptarnavimas, kompetentingas aptarnavimas ir dėmesingas personalas. Čia rasite išsamų pagrindinių mūsų programos funkcijų aprašymą. Stengėmės sudaryti kuo patogesnes sąlygas bendradarbiauti su klientais. Rekomenduojame užsisakyti demonstracinę versiją, kad klientai galėtų geriau susipažinti su mūsų programa.

Galite užsisakyti iš mūsų oficialios svetainės. Demonstracinė versija yra visiškai nemokama, ji veikia ribotu režimu. Visais klausimais galite susisiekti su mumis bet kokiu jums patogiu būdu, mūsų oficialioje USU Software svetainėje nurodytais kontaktais.

Gatavų gaminių apskaita sandėlyje, kaip taisyklė, vykdoma pagal rūšis, rūšis ir sandėliavimo vietas pagal natūralius, sąlyginai natūralius ir sąnaudų rodiklius. Didelėse įmonėse kiekvienam gaminio pavadinimui buhalterija atidaro sandėlio apskaitos kortelę ir atiduoda ją sandėlio darbuotojui mainais už kvitą kortelių registre. Kortelės dedamos į sandėlio dokumentų spintą pagal prekių nomenklatūros numerius. Finansiškai atsakingas asmuo įrašo korteles į atskirą eilutę kiekvienam kvitui ir išlaidų įrodymui. Po kiekvieno įrašo nustatomas gatavų gaminių likutis ir įrašomas į atitinkamą stulpelį. Apskaitos pareigūnas periodiškai tikrina kvitų ir išlaidų dokumentų bei įrašų sandėlio apskaitos kortelėse teisingumą. Patikra atliekama dalyvaujant finansiškai atsakingam asmeniui. Kortelių įrašų teisingumą buhalteris patvirtina savo parašu stulpelio valdiklyje, kuriame nurodoma patikrinimo data.

Visa tai yra labai varginanti ir nepatikima, nes kiekvienas gali padaryti nedidelę klaidą, kuri sukels rimtesnių pasekmių verslui.

Todėl išstudijuokite visas papildomas USU programinės įrangos galimybes ir funkcijas, išstudijuokite jos veikimo principą, taip pat įvertinkite kitų kūrimo teikiamų paslaugų kokybę. Tuomet galėsite pasirinkti tinkamiausią programą medžiagų apskaitai sandėlyje. Jei jums reikia patobulinimų, mes mielai palaikysime bet kurį jūsų sprendimą ir paversime juos realybe!