Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa prekių likučių apskaitai

Programa prekių likučių apskaitai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa prekių likučių apskaitai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite prekių likučių apskaitos programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Prekių likučių apskaitos programa pirmiausia turi įtakos visos įmonės produktyvumui ir efektyvumui. Juk sandėlis yra vienas iš svarbiausių veiksnių, atsakingų už visos organizacijos apyvartą, komponentų. USU Software programa padeda jūsų įmonei pasiekti teigiamų rezultatų ir perspektyvų artimiausioje ateityje. Galite pamatyti, kaip programa supaprastins operacijas ir veiksmus sandėlyje bei duos pirmųjų rezultatų. Tuo pačiu metu jums ir jūsų darbuotojams nebereikia praleisti daug laiko tvarkydami dokumentus. Atsargų likučių apskaitos programa pažodžiui apima bendrąsias prekių priėmimo, tikrinimo, laikymo ir paskirstymo operacijas iš teritorijos. Žinoma, programa bus pritaikyta jūsų sandėlio organizacijos poreikiams ir ypatumams. Užsiimkite krovinių ekspedijavimu ar sezoniniu sandėliavimu, nesvarbu, ar turite nuosavą sandėlį, ar jį nuomojatės. Galbūt turite gamybos ir muitinės sandėlius. Atsižvelgiama į kiekvienos svetainės puses ir kokybę.

Juk mums svarbu įvykdyti visus mūsų vartotojų reikalavimus. Taip pat galite pasiūlyti savo idėjas ir reikalingas konfigūracijas programos kūrimui. Programa, skirta likučių apskaitai sandėlyje, leis nebūti laisvam darbe, o nuotoliniu būdu valdyti visą procesą. Programa labai greitai ir efektyviai išpildo visus Jūsų norus. Reikalingos informacijos paieška archyvo gilumoje neužima daug laiko. Apskaitos sistema suteikia Jums reikiamą informaciją apie įmonės partnerius, bendravimą su klientais bei inventorinių prekių dokumentavimą.

Mūsų įmonės svetainėje rasite balanso ir atsargų apskaitos programos demonstracinę versiją. Galite išbandyti nemokamai. Pirminiai apskaitos dokumentai labai supaprastina ir palengvina likučių ir atsargų judėjimo teritorijoje kontrolę. Todėl į likučių apskaitą įtraukiamos sąskaitos faktūros, protokolai ir visi lydimieji dokumentai dėl produkcijos judėjimo. Tai reiškia, kad jums nereikia turėti daug sąsiuvinių ir žurnalų. Pati sistema apsaugos, išsaugos, redaguoja ir atspausdins dokumentus jums reikalingu formatu. Pasinaudokite galimybe išbandyti ir išbandyti bandomąją versiją visiškai nemokamai.

Galite susipažinti su programinės įrangos veikimu ir suprasti, kaip veikia sistema. Tada galite susisiekti su mumis el. paštu mūsų svetainėje. Programuotojai atsižvelgia į jūsų pageidavimus dėl nustatymų ir konfigūracijos komponentų pakeitimų. Dabar yra daugybė programų, skirtų automatizuoti įvairių tipų verslą. Tačiau ne visi galės pasiekti tokį patį automatizavimo lygį naudodami mūsų gaminį. Jei yra produktas, kurį kūrėjas gali pateikti jums visiškai nemokamai, įsitikinkite, kad ši apskaitos programinė įranga jums ilgai netarnaus. Kaip jis sakė: „Nėra tokio dalyko kaip nemokami pietūs“. Pasirinkę mūsų įmonės gaminį, greitai suprasite, kad tai geriausias įmanomas sprendimas. USU Software pagalba apskaita yra verslo kontrolės, tvarkos, patikimumo ir efektyvumo garantija. Pasitikėsite savimi ir savo darbu. Jums bus suteikta nuolatinė techninė pagalba. Vertiname savo klientus ir stengiamės patenkinti jūsų poreikius.

Prekių likučiai – tai žaliavų ir galutinių medžiagų likučiai, susidarę perdirbimo metu, tačiau visiškai ar iš dalies praradę vartotojiškas prekių savybes, pavyzdžiui, pjuvenos, metalo drožlės.

USU Software prekių likučių valdymo apskaitos programoje vienu metu galima valdyti kelis sandėlius, bet kada matyti materialinių vertybių judėjimą ir patikrinti likučius. Mūsų programa klausia, ar atėjo momentas, kai prekių ar medžiagų kiekis sandėlyje pasiekia minimalią leistiną vertę. Atsargos gali būti papildytos laiku ir nebus jokių trukdžių įmonei. Vykdydami prekių apskaitą, galite rodyti jų gaminius, vesti apskaitą ir tikrinti lėšas įvairiose saugyklose.

Prekių likučių programa, skirta automatizuoti sandėlio apskaitą, yra visiškai apgalvotas, paruoštas pagrindas puikiai funkcionaliai valdyti organizaciją. Svarbiausias dalykas, kurį tai gali jums suteikti, yra visiškas jūsų darbo patobulinimas ir efektyvumo padidėjimas bei išlaidų sutaupymas. Nepaisant visų savo galimybių, USU programinės įrangos programa yra neįtikėtinai paprasta. Bet kuris žmogus gali įvaldyti darbą.

Jei kalbame apie likučius, tai prekių apskaitos programa turi galimybę ekrane rodyti bet kokios formos ataskaitą ir dokumentą. Programa turi įvairius nustatymus ir daugybę parinkčių. Programos ataskaitų dalis leidžia gauti įvairios informacijos apie įmonės darbą, taip pat parsisiųsti įmonės logotipą. Mūsų programos pagalba taip pat galima sekti skirtumą tarp faktinio ir planuojamo prekių kiekio. Visa tai leis savarankiškai organizuoti ataskaitų sistemos valdymą ir reikalauti reikiamų duomenų. Sandėlio apskaitos programa kontroliuoja sandėliuose vykstančius procesus, veda finansinę apskaitą, planuoja pirkimus ir pristatymus. USU programinė įranga, be kita ko, gali sudaryti abipusius susitarimus su klientais.