Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa atsargų likučių apskaitai

Programa atsargų likučių apskaitai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa atsargų likučių apskaitai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite atsargų likučių apskaitos programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Atsargų likučių apskaitos programa turi būti pasirinkta labai kruopščiai. Likęs automatizavimas yra svarbus verslo struktūros procesas. Kuo didesnė jūsų įmonė, tuo tikslesnės ir sudėtingesnės atsargų apskaitos programinės įrangos jums reikia.

Speciali USU programinė įranga, skirta automatizuoti atsargų likučius, yra paprasta ir patogi atsargų likučių valdymo programa. Programos sąsaja yra lengvai įdiegiama, o jos funkcionalumas leidžia su ja atlikti daugybę operacijų. Likučių apskaitos programa apima išsamų visų darbuotojų veiksmų auditą. Apskaitos likučių programa turi skirtingą vartotojo prieigą prie įvairių programinės įrangos modulių. Taip pat dabar buhalterinė programa atlieka likučių filtravimo iš kelių dalių funkciją. Inventoriaus likutį palaiko keli darbuotojai, turintys skirtingas prieigos teises. Balanso valdymo sistema leidžia užpildyti bet kokią jums reikalingą formą ir išrašą.

Be kita ko, balanso sąskaitos programa veikia su brūkšninių kodų skaitytuvais ir kita specializuota saugojimo įranga. Atsargų likučiai pažymimi kuo greičiau. Bandomąją versiją galima nemokamai atsisiųsti iš oficialios svetainės. Atsargų likučių valdymas turi būti reguliarus, todėl atsargų sekimo programa yra tinkamas būdas. Susisiekite su mumis ir sužinokite, kaip galime pagerinti jūsų verslą!

Šiuolaikinėje ekonomikoje apskaitos likučių optimizavimo procesas vis dažniau yra varomoji jėga, skatinanti novatoriškas transformacijas verslo įmonėse. Tai sukuria visas būtinas prielaidas verslo įmonės apskaitos efektyvumui visapusiškai ir nuolat taikant inovatyvias valdymo, apskaitos ir informacines technologijas.

Kalbant apie sandėlių likučius, verta atkreipti dėmesį į tokius momentus kaip jų apyvarta. Sandėlio apyvarta parodo, kiek kartų įmonė naudoja susidariusį atsargų likutį per tvarkymo laikotarpį. Detektorius apibūdina gamintojo atsargų charakteristikas ir jų valdymo pajėgumus. Silpna atsargų apyvarta rodo atsargų perteklių. Didelė akcijų apyvarta apibrėžia gamintojo lėšų mobilumą. Kuo greičiau atnaujinamos akcijos, tuo greičiau į akcijų grąžą investuoti pinigai grįš į pajamų iš prekybos gatavos produkcijos sistemą, kuo didesnė apyvarta, tuo geriau įmonei. Mažos atsargos verčia įmonę balansuoti ties deficito riba, o tai neišvengiamai veda prie nuostolių, įrangos prastovų, finansinių rezultatų mažėjimo ir kt. apyvarta yra detektorius, kurį reikia nuolat stebėti.

Kai kurie turi atsargų. Esamos atsargos sudaro didžiąją dalį gamybos ir prekių atsargų. Jis skirtas užtikrinti gamybos ar platinimo proceso tęstinumą tarp dviejų iš eilės pristatymų. Draudimo ar garantinės atsargos skirtos sumažinti rizikas, susijusias su nenumatytais gatavos produkcijos paklausos svyravimais, sutartinių įsipareigojimų dėl produkcijos resursų pristatymo nevykdymu, gamybos ir technologinių ciklų gedimais ir kitomis sąlygomis. Saugių atsargų standartai matuojami pagal vidutinį kasdienį bet kokio šaltinio arba gatavų gaminių suvartojimo iškrypimą, kuris yra tiekiamos partijos mastelis. Spekuliacines atsargas įmonės kuria už finansinius išteklius, kad apsisaugotų nuo galimo kainų padidėjimo ar apsauginių kvotų ar tarifų įvedimo. Gaminant ir platinant senos arba nelikvidžios atsargos susidaro dėl logistikos apyvartos nesuderinamumo su produkcijos gyvavimo ciklu, taip pat dėl produkcijos kokybės pablogėjimo sandėliuojant. Atsargų apyvartos sumažėjimas gali reikšti perteklinių atsargų saugojimą, neefektyvų atsargų valdymą ir nepanaudotų produktų sandėliavimą. Didelė apyvarta ne visada yra teigiama prognozė, nes tai gali reikšti, kad baigiasi atsargos ir gali sutrikti gamybos procesas. Detektoriaus svarba yra susijusi su tuo, kad kiekviena akcijų apyvarta yra pelninga.

Programinės įrangos lizdas rekomenduoja apskaitos programinę įrangą kiekvienam skoniui ir kišenei. Kiekviena įstaiga gali pasirinkti programą, kuri atitiks visus jos darbuotojų poreikius.

Norėtume atstovauti jums USU Software atsargų likučių apskaitos programoje. Šiais laikais tai puiki programa likučiams tvarkyti, kad būtų galima registruoti bet kurios prekybos įmonės atsargų likučius.

Su savo išskirtinėmis funkcijomis USU Software sąskaitos balanso programinė įranga jau įvaldė savo pramonę. Produktų atsargų apskaitos programa leidžia sėkmingai atlikti visus klišinius darbus, kuriuos darbuotojai anksčiau atliko rizikuodami pateikti netikslius duomenis ar sugaišti daug laiko. Galite palikti šiuos blogus padarinius naudodami likučių kontrolę naudodami USU programinės įrangos programą. Informacijos apdorojimo procesas tampa greitesnis ir dėl to gaunama informacija tampa patikima. Atsargų likučių apskaita USU programinė įranga padeda organizuoti atmosferą komandoje. Geriausiai organizacijos darbą gali valdyti įmonės vadovas.