Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa sandėlio apskaitai

Programa sandėlio apskaitai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa sandėlio apskaitai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite programą sandėlio apskaitai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Naudoti sandėlio apskaitos programą yra nepaprastai svarbu. Tai vienintelis būdas pasiekti reikšmingos sėkmės didinant darbo jėgos produktyvumą įmonėje. USU Software kompanija Jums siūlo puikiai išvystytą programinę įrangą, kuri yra specialus sprendimas sandėlio ir krovinių gabenimo kontrolei. Šią sandėlio apskaitos programą galima nemokamai atsisiųsti tik kaip bandomąją versiją. Jis nėra skirtas komerciniams tikslams, tačiau su jo pagalba galite iš esmės ištirti komplekso funkcionalumą ir padaryti išvadas, ar esate pasirengę išleisti realius pinigus įsigydami šią programą licencijuotos versijos pavidalu.

Mūsų sandėlio apskaitos programos naudojimas padeda padidinti visų vykdomų rinkodaros veiklų efektyvumą. Kiek efektyvūs yra prekių ir paslaugų skatinimo metodai, galite suprasti patyrę statistiką, kurią pateikia į sandėlio valdymo programą integruotas dirbtinis intelektas, kurį nemokamai galima atsisiųsti tik bandomąją versiją. Tiesiog susisiekite su mūsų techninės pagalbos centru ir paaiškinkite, kodėl norite naudoti šį programinės įrangos sprendimą, ir paprašykite atsisiuntimo nuorodos. Atsiųsime jums nuorodą nemokamai atsisiųsti demonstracinę programą, kurią galėsite naudoti ribotą laiką nekomerciniais tikslais.

Sandėlio apskaitai galite naudoti įvairias programas, tačiau efektyviausią programinę įrangą siūlo USU programinės įrangos kūrimo komanda. Šios programinės įrangos dėka galėsite efektyviai kontroliuoti savo skolą įmonei, jei tokia yra. Dirbtinis intelektas apskaičiuoja vartotojus ar pirkėjus, kurie nesumoka skolingos sumos už jūsų paslaugas ar prekes ir paryškina juos viešuose sąrašuose specialia spalva. Be to, jas galima atskirti taip, kad į lentelę būtų įtraukti tik skolininkai ir šios sąskaitos būtų skaičiuojamos atskirai. Mūsų sandėlio apskaitos programa ir kiti verslo procesai pasižymi aukštu efektyvumo lygiu. Juk USU-Soft apskaitos programa puikiai paleidžia programinę įrangą ir ją optimizuoja, kad galėtumėte efektyviai vykdyti veiklą biuro veiklos optimizavimo srityje. Sandėlio apskaita Jums bus prieinama, o visos kitos funkcijos bus teikiamos nemokamai. Licencijuotą versiją pakanka įsigyti tik vieną kartą, ir visos pagrindinėje gaminių apskaitos versijoje įtrauktos parinktys bus teikiamos be apribojimų. Žinoma, taip pat galite įsigyti aukščiausios kokybės „lustų“, kurie nėra įtraukti į pagrindinę produktų apskaitos versiją. Jie taip pat nėra platinami nemokamai, tačiau jų kaina yra labai kukli, nes „USU Software“ laikosi labai demokratiškos kainų politikos.

Dažnai nuo galo iki galo operacijų konstravimas priima subtilų sprendimą, su sąlyga, kad žaliavos, pusgaminiai, gatava produkcija kurį laiką yra sandėliuojamos vienoje ar kitoje logistikos grandinės grandyje. Holistinis vaizdas parodo, ką reikia daryti su prekėmis sandėliavimo vietoje. Rūšiuojant gautus gaminių vienetus galima taip, kad gaminius reikia perpakuoti ir tam tikrą laiką saugoti. Tada turi būti sukurtas naujas gaminio vienetas ir pristatytas vartotojui tinkamu laiku. Atsižvelgiant į šiuos tikslus, logistikos sistemoje organizuojamas sandėlis.

Prekių gamintojui reikalingi žaliavų ir gatavos produkcijos sandėliai, kuriuose būtų garantuotas gamybos proceso reguliarumas. Gatavų gaminių sandėliai leidžia vesti buhalterinę saugyklą, kuri užtikrina pardavimų reguliarumą. Komerciniuose sandėliuose gatava produkcija sukaupta ir laukia savo vartotojų.

Darniai organizuotos logistikos sistemos, kaip sistemos be sandėlio, vaizdavimas yra neteisingas. Atitiktis logistikos srityje pasiekiama tinkamai derinant sandėlio ir tranzito metodus, siekiant perkelti produkciją iš pirminės žaliavos šaltinio į galutinį vartotoją.

Sandėlio apskaita yra esminė vieningos logistikos sistemos dalis. Logistikos apskaitos sistemoje sandėlis, atliekantis prekių srauto vieneto funkciją, užtikrina logistikos operacijų atlikimą ir nėra atskirtas pagal logistikos apskaitos sistemos tikslus. Sandėlį galima laikyti pagrindiniu logistikos sistemos produktų srauto keitikliu nuo žaliavų ir gatavų gaminių tiekėjų iki gatavų prekių pristatymo galutiniam vartotojui. Šiuolaikinis didelis sandėlis kaip prekių ir porcijinių produktų sandėlis yra kolektyvinė techninė struktūra, sudaryta iš daugybės skirtingų posistemių. Tai apima pastatų rinkinį, apdorotų elementų rinkinį, informacinę palaikymo sistemą ir tam tikro pobūdžio vienetus, kurie sujungiami siekiant apčiuopiamų produktų srautų transformavimo tikslų.

Sandėlį reikėtų vertinti kaip svarbų logistikos sistemos vienetą, o ne kaip atskirtą. Privaloma turėti būtinus atitikties sertifikatus, išduotus privačios sertifikavimo įstaigos. Sandėlio efektyvumas atitinka efektyvų visos logistikos sistemos funkcionavimą. Automatinės duomenų srautų apskaitos sistemos naudojimas yra kiekvienos įmonės prioritetas, nepriklausomai nuo paties sandėlio techninės įrangos lygio.

Paskirstymo sistemoje prekių saugojimas yra būtinas norint subalansuoti sezoninius vartojimo svyravimus ir lanksčiai reaguoti į bet kokius vartotojų paklausos pokyčius. Siekiant maksimaliai padidinti klientų aptarnavimą, reikia gerokai padidinti tiekėjų sandėlius.