Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Medžiagų apskaitos programa

Medžiagų apskaitos programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Medžiagų apskaitos programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite programą medžiagų apskaitai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

USU Software medžiagų apskaitos programa padeda sisteminti ir optimizuoti bet kurios įmonės veiklą, todėl verslas tampa lengviau valdomas ir stabilesnis, atneša daugiau pelno ir sumažina išlaidas. Viena iš daugelio šios sistemos galimybių – tobulinti prekių apyvartos sandėlyje kontrolę ir su ja atliekamus darbus kontroliuoti asmeniškai įmonės vadovui. Su pasiūlyta programa galėsite apgalvoti visus įmonės aspektus, laiku ir be nuostolių šalinant defektus.

Šiais laikais, kai daugelis verslininkų kiek įmanoma pereina prie automatinio gamybos valdymo, įmonės medžiagų apskaitos programa bus puikus sprendimas Jūsų verslui. Jei turite nedidelį verslą, programai įdiegti pakaks paprasto nešiojamojo kompiuterio. Tačiau medžiagų apskaitos programa puikiai veikia bendrojoje informacinėje sistemoje vietiniame įmonės tinkle. Galite ne tik tinkinti jums patinkančią programos sąsają, bet ir į ją įkelti savo įmonės logotipą. Taip pat galite dirbti su žemėlapiais, pažymėti ir analizuoti įmonės tinklo aprėptį bei konkurentų vietas. Turėdami įmonės medžiagų apskaitos programą, galite optimizuoti darbuotojų darbą, vesti prekių ir paslaugų apyvartos apskaitą. Šiame projekte galite išsaugoti neribotą skaičių prekių pavadinimų ir sekti jų judėjimą sandėlyje.

Įmonės produkcijos apskaitos ir suskirstymo į kategorijas dėka galite greitai rasti reikiamą medžiagą pagal pavadinimą ar brūkšninį kodą. Dažnai tam tikru mastu ir dėl žmogiškojo faktoriaus produktų kontrolė yra visiškai neprotinga ir nefunkcionali. Tai gali atnešti įmonei tam tikrų nuostolių. Esant tokiai situacijai, rekomenduojama įsigyti buhalterinės medžiagos programą. Leidžia eksportuoti duomenis iš MS Excel. USU programinė įranga taip pat palaiko daugybę kitų dokumentų formatų.

Dėl gerai apgalvoto turinio ir naujausių pasiekimų šis projektas leidžia vaizdžiai parodyti kompetentingą darbo valdymą ir savalaikį defektų šalinimą. Ši platforma leidžia nuolat bendrauti su visais reikalingų produktų tiekėjais, taip pat ilgą laiką saugoti visus reikalingus duomenis bet kuriam tiekėjui ar pirkėjui. Klientui pateikus užklausą dėl konkretaus produkto, kurio šiuo metu duomenų bazėje nėra, programa taip pat apie tai praneš. Jei tam tikros medžiagos galiojimo laikas baigiasi, atkeliauja nauja arba atvirkščiai, atkeliauja daug senų ar nelikvidžių prekių, apie tai atsakingas darbuotojas pagal įmonės medžiagų apskaitos programos funkcijas.

Šio projekto dėka galima bet kada atlikti sandėlio inventorizaciją, pakraunant suplanuotą produkcijos kiekį ir lyginant jį su realiu prieinamumu. Duomenų rinkimo terminalo pagalba atsargos didelėse ir atokiose vietose tampa mobilesnės. Tai taip pat leidžia stebėti personalą dėl sukčiavimo ir piktnaudžiavimo savo padėtimi.

Sandėlio valdymas yra ne tik efektyvus ir ekonomiškas, bet ir vienas iš sėkmingo verslo parametrų patogiu formatu. Įsigijus apskaitos medžiagų programą, Jūs gaunate galimybę apskritai pagerinti darbo kokybę ir konkrečiai skaičiuoti apyvartą sandėlyje. Įmonės medžiagų apskaitos programa dėl savo savybių leidžia plėtoti Jūsų verslą, todėl valdymo procesas tampa patogesnis.

Medžiagų atsargos, kurios yra darbo objektai, kartu su darbo ir darbo priemonėmis sudaro gamybos procesą, kuriame įmonė naudojama vieną kartą. Pramonėje prekių vartojimas gamyboje nuolat didėja. Taip yra dėl gamybos plėtimo, nemažos dalies medžiagų sąnaudų gamyboje, didėjančių išteklių kainų. Gamybos tęstinumas reikalauja, kad sandėliuose visada būtų pakankamai žaliavų ir galutinių medžiagų, kad būtų galima visiškai patenkinti gamybos poreikius bet kuriuo jų naudojimo metu. Taigi, paklausos tęstinumas ir nepertraukiamo produkcijos tiekimo poreikis nepertraukiamo tiekimo sąlygomis lemia atsargų formavimą įmonėse.

Vėlesnė žaliavų ir galutinių medžiagų apskaita sudaro didelę dalį sąnaudų gamybos savikainoje. Todėl efektyvus jų panaudojimas įmonėje yra pagrindinis veiksnys mažinant gamybos sąnaudas ir didinant įmonės pelną. Kompetentingas žaliavų ir gatavų medžiagų panaudojimas taip pat užtikrinamas nustatant apskaitą ir atliekant analitinius tyrimus.. Verta atkreipti dėmesį į didžiulį gatavų medžiagų ir žaliavų apskaitos poreikį, nes apskaita artima tarptautiniams standartams. Nenuostabu, kad sandėlio veiklą vis dažniau lydi skaitmeninė apskaita. Laimei, mes turime puikią programą USU-Soft medžiagų apskaitai. Visų aukščiau išvardytų procesų automatizavimas naudojant USU Software medžiagų apskaitos programą garantuoja jų tikslumą, savalaikiškumą ir patogumą. Automatizavimo srityje, kur sunku nustatyti pagrindinį pranašumą, kiekviena įmonė tikrai ras kažką savo.