Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa mažam sandėliui

Programa mažam sandėliui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa mažam sandėliui
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą mažam sandėliui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Jei jums reikia programos mažam sandėliui, turėtumėte susisiekti su USU Software pardavimo centru. Ši programa yra daugiafunkcis produktas, visiškai atitinkantis įstaigos poreikius ir veikiantis net ankštomis sąlygomis.

Geriausia programa nedideliam sandėliui iš USU Software programuotojų komandos padės jūsų įmonei užimti lyderio pozicijas ir ilgainiui jas užimti. Jis pagrįstas produktyviausia penktos kartos platforma ir veiks sklandžiai, net jei kompiuteris, kuriame ji įdiegta, yra moraliai beviltiškai pasenęs. Pasinaudokite mūsų mažo sandėlio programa ir pasiekite didelę sėkmę. Lyginant su konkurentais, kurie vis dar naudoja beviltiškai pasenusius rankinio valdymo metodus ar pasenusią programinę įrangą, būsite tikras lyderis ir išsiskirsite užkariavę naujas rinkos nišas.

Pasinaudokite mūsų geriausios mažų sandėlių programos pranašumais ir pasiekite sėkmę turėdami stiprų konkurencinį pranašumą. Tai apims užtikrinti, kad jūsų įmonė veiktų užtikrintai, turėdama gerai išvystytą programinę įrangą. Tai suteikia tiksliausius ir patikrintus duomenis įmonių administratoriams. Įmonė iš esmės sugebės veikti adekvačiai, o vadovai priims geriausius valdymo sprendimus. Naudokite mūsų geriausią mažo sandėlio programinę įrangą ir galėsite akimirksniu valdyti kelias klientų paskyras.

Beje, net jei kompiuteris nėra pats moderniausias ir naujausias, mūsų programinė įranga pasižymi neįtikėtinu našumo lygiu ir greitomis funkcijomis. Geriausia programa nedidelei saugyklai iš USU Software turi labai gerai išvystytą paieškos variklį. Paieškos kriterijus galite pakeisti vienu kompiuterio pelės paspaudimu. Tai labai naudinga, nes taupo darbo išteklius ir darbuotojų laiką. Į mažos saugyklos programą integruota paieškos sistema turi daugybę filtrų. Jų pagalba darbuotojas patikslina užklausą ir gauna teisingiausią atsakymą. Taip sutaupomi darbo ištekliai ir laikas, kurį būtų galima skirti tolesniam darbui ir būtų naudinga įmonei. Nedidelis sandėlis bus patikrintas laiku pagal mūsų geriausią grafiką. Nedidelė USU Software sandėlio programa turi gerai išvystytą įrankį medžiagų paieškai. Paieškos sąlygas galima atšaukti paspaudus raudoną kryžiuką. Apskritai, paieškos variklis yra USU-Soft programos, skirtos mažai saugyklai, funkcija. Jis yra gerai suprojektuotas ir veikia nepriekaištingai.

Yra universalūs ir specialūs sandėliai pagal sandėliuojamų medžiagų pobūdį ir paskirtį. Universalūs sandėliai skirti įvairioms materialinėms vertybėms laikyti. Vienarūšėms medžiagoms, tokioms kaip juodieji ir spalvotieji metalai bei degiosios medžiagos, laikyti reikalingi specialūs sandėliai. Sandėliai gali būti atviri, pusiau uždari ir uždari pagal techninį išdėstymą ir medžiagų savybes. Be to, sandėliuose įrengti įvairūs standartizuoti konteineriai, stelažai, matavimo įranga. Sandėliuose reikalingos lentynos. Jie saugo medžiagas, įrankius ir kitus gatavus gaminius specialiai sunumeruotose ląstelėse. Tinkama sandėlio organizacija suteikia įmonės vadovybei reikiamą informaciją apie atsargų prekių prieinamumą sandėlyje ir galimybę laiku priimti sprendimus dėl jų papildymo bei sklandaus gamybos palaikymo. Sandėlio operacijų organizavimas apima šiuos pagrindinius elementus, tokius kaip materialinių vertybių saugojimo, priėmimo, apskaitos ir išleidimo kontrolė.

Nepriklausomai nuo to, kokį vaidmenį atlieka, bet kuris sandėlis vykdo prekių priėmimą, saugojimą, apdorojimą, apskaitą, transportavimą ir palaiko komercinių vertybių saugumo sąlygas.

Sandėlio vieta logistikos sistemoje ir jo atliekamos funkcijos tiesiogiai įtakoja jo techninę įrangą.

Žaliavų ir gatavų medžiagų sandėliai dirba su vienarūšiais kroviniais, didelėmis pristatymo partijomis ir gana stabilia apyvarta, kas leidžia visiškai mechanizuoti visus procesus ir iškelti klausimą dėl krovinių automatinio sandėliavimo.

Pramonės gaminių sandėliams, kaip taisyklė, reikalingas aukšto lygio mechanizavimas ir sandėlio operacijų automatizavimas. Jie dirba su fiksuota nomenklatūra ir tam tikru dažniu.

Pagrindinė distribucijos logistikos sandėlių paskirtis – nenutrūkstamas įvairių vartotojų aprūpinimas, įskaitant ir prekybos tinklą, bei gamybos variantų transformavimas į mažmeninę prekybą.

Paruoštas didmeninis sandėlis vartotojų vartojimui daugiausia aprūpina mažmeninės prekybos tinklą ir smulkiuosius vartotojus. Tokiuose sandėliuose pagal savo paskirtį koncentruojamos atsargos su labai dideliu asortimentu ir netolygiomis įvairiomis pristatymo partijomis parduodamų prekių apyvarta.

Jūsų sandėlio dydis mūsų programai nėra svarbus! Visiems savo vartotojams siūlome vienodai gerai sukurtas ir gerai optimizuotas kompiuterines programas.

Tvarkykite nedidelį sandėlį naudodami geriausią programinę įrangą ir nešvaistykite laiko nereikšmingiems dalykams. Net ir nedidelis programinės įrangos taupymas atneš didelių nuostolių jūsų verslui. Todėl jums reikia pasirinkti geriausią programą mažam sandėliui. Į kiekvieno kliento poreikius žiūrime individualiai ir tobuliname programos programinę įrangą. Galite naudoti paruoštą programą arba pateikti prašymą peržiūrėti ar sukurti naują.