Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa gatavų prekių sandėliui

Programa gatavų prekių sandėliui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa gatavų prekių sandėliui
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą gatavų prekių sandėliui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

„USU Software“ gatavų prekių sandėlio programa yra daugiafunkcė programa, turinti puikų našumo lygį. Šią kompiuterinę programą galima įdiegti beveik bet kurioje techninėje įrangoje, net jei ji morališkai gana sena. Pakanka turėti teisingai įdiegtą ir veikiančią Windows operacinę sistemą, o visa kita – technologijos reikalas. Šiuolaikinė mūsų projekto organizacijos gatavų prekių sandėlio programa leis įmonei apskaičiuoti realų personalo produktyvumą. Programinė įranga įrašo įeinančius skambučius ir lygina juos su pirkimų skaičiumi. Taigi galima nustatyti realų įmonės valdymo efektyvumą.

Mūsų programos dizainas sukurtas remiantis moduline sistema, kuri užtikrina neįtikėtiną našumo lygį. Naudokite programą USU Software gatavų produktų sandėliui ir turėsite prieigą prie įvairių komandų, sugrupuotų pagal tipą ir taip intuityviai prieinamas naudoti. Pasinaudokite adaptyvia gatavų prekių sandėlio programa, organizuota įmonės naudai, pasiekite reikšmingos sėkmės. Programa turi integruotą laikmatį veiksmams įrašyti. Jis matuoja laiką, per kurį ekspertai atlieka tam tikrus veiksmus. Tai labai patogu, nes statistika yra saugoma kompiuterio atmintyje ir ją galite peržiūrėti bet kuriuo metu, jei yra atitinkamas prieigos lygis. Jei mūsų visapusiška programa įsigalios, organizacijos sandėlis bus laiku stebimas. Darbuotojai galės adaptyviai modifikuoti labai patogius skaičiavimo algoritmus. Dažniausiai užtenka tam tikrą lentelės eilutę nutempti į kitą vietą ir algoritmas ar formulė gerokai pasikeis. Tai taupo darbuotojų laiką ir leidžia pastangas perskirstyti prasmingesnei veiklai.

Tvarkykite savo sandėlį naudodami mūsų daugiafunkcę programinę įrangą. Įmonės vadovams yra funkcijos, leidžiančios analizuoti veiksmų išsamumą. Taigi, apskaitydamas sandėlį, ekspertas galės pasitelkti dirbtinio intelekto pagalbą, padėsiantį koreguoti atliekamus veiksmus. Kompiuterinė programa stebi operacijų tikslumą ir praneša darbuotojui, kad jis galėjo suklysti. Reikalingi koregavimai bus atlikti laiku, įstaigos biudžetas išliks nepakitęs, vaizdas nebus sugadintas. Be to, naudodamiesi mūsų sandėlio valdymo programa, galite užpildyti prašymus įsigyti papildomą išteklių rinkinį. Programinė įranga padės tinkamai užpildyti paraišką ir išvengti klaidų. Tai labai svarbu, nes gresia pavojus įmonės finansiniams ištekliams.

Gatavi produktai yra sandėlio, laikomo parduoti, dalis. Kitaip tariant, tai yra gamybos ciklo rezultatas. Apskaitoje gatava produkcija gali būti vertinama pagal vieną iš šių variantų. Faktinėse prekių gamybos savikainose, kurios savo ruožtu yra lygios visų gamybos kaštų sumai. Šis vertinimo metodas gana retai taikomas individualiose gamybos įmonėse, kurios daugiausia gamina didelę unikalią įrangą ir transporto priemones. Esant planuojamai arba tikslinei produkcijos vertei. Tuo pačiu metu nustatomi ir atsižvelgiama į faktinės ataskaitinio mėnesio produkcijos vertės nukrypimus nuo planuotų savikainos. Knygų kainomis, atsižvelgiant į skirtumą tarp tikrosios vertės ir knygos kainos. Dar visai neseniai ši gatavų gaminių vertinimo galimybė buvo labiausiai paplitusi. Jo pranašumas pasireiškia galimybe palyginti produktų įvertinimą einamojoje apskaitoje ir atskaitomybėje, o tai svarbu norint kontroliuoti teisingą prekių produkcijos apimties nustatymą. Pardavimo kainos ir tarifai be pridėtinės vertės mokesčio. Toks vertinimas dabar tampa vis dažnesnis. Iš anksto sudaryta atsiskaitymo kaina, suderinta su kliento vertės sąmata, naudojama įvykdytiems užsakymams, produktams ir darbams apskaityti. Skaičiavimams naudojamos iš anksto sutartos individualios kainos arba produktai tiekiami fiksuotomis rinkos kainomis.

Pagaminta produkcija yra apyvartinio kapitalo dalis, todėl turi būti apskaitoma balanse faktinėmis gamybos savikainomis, lygiomis visų sandėlyje esančių prekių kaštų sumai. Kalbame apie materialines sąnaudas, gamybos įrenginių nusidėvėjimą, gamybinių darbuotojų darbo užmokestį, taip pat bendras gamybos ir bendrąsias darbo sąnaudas, priskirtinas gatavai produkcijai. Faktines gamybos sąnaudas galima apskaičiuoti tik ataskaitinio laikotarpio pabaigoje. Prekių judėjimas įmonėje vyksta kasdien, todėl einamajai apskaitai naudojamas sąlyginis produkto įvertinimas. Einamoji kasdienė gatavos produkcijos judėjimo apskaita vykdoma nuolaidomis. Sandėlio organizacija parengia tikslinę vieneto kainą. Mėnesio pabaigoje planuojamos sąnaudos turėtų būti prilygintos faktinėms sąnaudoms, apskaičiuojant gatavų prekių partijų nuokrypių sumas ir procentus. Nukrypimų dydis ir procentai skaičiuojami pagal mėnesio gamybos balansą ir mėnesio įrašus. Nukrypimai rodo taupymą arba išlaidų viršijimą ir taip apibūdina organizacijos veiklą gamybos procese.