Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa sandėliui

Programa sandėliui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa sandėliui
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą

Pirkite programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

USU Software kūrėjai sukuria sandėlio ir prekybos programą. Tai programa, galinti atlikti kelias funkcijas ir užtikrinanti, kad visos problemos, su kuriomis susiduria įmonė, būtų išspręstos nedelsiant. Programa gali naudotis bet kuri įmonė, kuri turi savo išduotas sandėliavimo patalpas ir užsiima su logistika susijusia veikla. Mūsų organizacijos ekspertų sukurta novatoriška sandėlio valdymo ir prekybos programinė įranga leidžia naudotis pasaulio žemėlapio apibrėžimo funkcija. Galite turėti galimybę sekti klientus pagal vietą ir regioną ir nukreipti veiklą į kitą etapą. Pasinaudokite naujos USU Software programinės įrangos saugykla ir prekybos programa. Būsite priimtas į finansų analitiką ir uždirbtų lėšų valdymą įvairiose srityse, šalyse ar miesteliuose. Tai labai patogu, tačiau vizualiai pavaizduodami apskritį galite stebėti savo ir priešų veiksmus. Gali būti, kad bus galima pateikti visos planetos masto analitiką, kuri taps neabejotinu verslo meistriškumu kovojant su konkurentais dėl patrauklesnių prekybos vietų.

Statistiniams rodikliams prognozuoti rekomenduojame naudoti mūsų sandėlio apskaitos programą. Verta paminėti, kad mūsų sandėlio apskaitos programos stiprybė yra vizualizacija. Yra daug įvairių vaizdų ir piktogramų, skirtų pagražinti įmonės darbo erdvę ir sukurti ją paprastai ir suprantamai programos naudotojams. Taip pat sandėlio ir prekybos valdymo programoje sukūrėme grafikus ir šablonus, kurie rodo kompiuterinės programos surinktus duomenis realiu laiku. Sistema renka ir analizuoja informacijos įrodymus, kurie paverčiami demonstraciniais pareiškimais, kad atitinkami organizacijos darbuotojai galėtų sužinoti informaciją ir priimti geriausius apskaitos sprendimus. Geriausiai galite susitvarkyti su esamo sandėlio sandėliu ir prekyba, o mūsų visapusiška programa yra originaliausias pagalbininkas šiems tikslams. Apskaita bus atlikta laiku, tvarkymas visada korektiškas. Galite skirti deramą dėmesį visoms operacijoms, vykstančioms riboto verslo viduje. Sandėlis paskiria elektroninį planuotoją, kuris stebi sandėlio darbuotojų veiksmus. Valdant procesus svarbu tinkamai atkreipti dėmesį į smulkmenas. Jei tokiai procedūrai vadovauja visapusiškai priimtas USU Software sprendimas, atlyginimą gaunančių asmenų dėmesio niekas nepraleidžia. Kiekviena operacija jūsų sandėlyje bus tiesiogiai kontroliuojama. Šiuo metu padeda moderni USU programinė įranga. Programa turi specialų elektroninį keitiklį. Tai gali aiškiai parodyti detektoriaus jausmą, o tai labai patogu ir svarbu verslui. Valdykite ir prižiūrėkite savo sandėlį naudodami pažangiausią programinę įrangą.

„USU Software“ programa sandėliui yra gerai išvystytas ir optimizuotas kompiuterinis produktas, leidžiantis greitai orientuotis esamoje rinkoje ir priimti geriausius sprendimus valdymo veiklai įgyvendinti. Turėsite galimybę sekti, kiek procentų darbuotojų įvykdo darbo planą. Tam padės išsami „USU Software“ sandėlio valdymo programa. Bus galimybė atpažinti ir apdovanoti efektyviausius ekspertus bei paskirti tuos, kuriems reikia drausminių priemonių. Jei verslas yra susijęs su apskaita ir turimų išteklių įgyvendinimu, jam reikės programos sandėliui. Juk privalote stebėti sandėlyje saugomas atsargas. Tinkamiausias įrankis šiems tikslams yra išsamus USU programinės įrangos sprendimas. Jis veikia greitai ir atsakingiems asmenims pateikia pačią išsamiausią informaciją.

Sandėliai yra svarbi pramonės įmonių technologinių procesų grandis, jie yra didmeninės ir mažmeninės prekybos pagrindas, todėl konkurentus pranokti siekiančių įmonių sandėliams reikalinga moderni organizacija, modernios technologijos ir kvalifikuotas personalas.

Sandėlis yra gana svarbus ekonominis elementas bet kokio verslo struktūroje, nes naudojamas prekių priėmimui ir pristatymui, perdirbimui, išmetimui, pakavimui ir perpakavimui, prekių pakavimui pristatant klientų užsakymus.

Taigi sandėlio patalpa sukuriama priimti, apdoroti ir kaupti krovinių srautą tais pačiais parametrais, tokiais kaip dydis, kokybė ir laikas, bei pristatyti jį vartotojui su skirtingais parametrais.

Pakrovimo judėjimo pradžioje, viduryje ir pabaigoje gali būti gaminama daug įvairių tipų sandėlių, skirtų laikinoms prekėms saugoti ir terminuotai produkcijai tiekti baziniais produkcijos kiekiais.

Laikinas medžiagų sandėliavimas ar krovimas priklauso nuo gamybos ir transportavimo tipo. Tai leidžia įveikti laikinus, matmenų, kiekybinius ir kokybinius prieštaravimus tarp produktų prieinamumo ir poreikių gamybos ir išlaidų metu.

Be prekių saugojimo procedūrų, sandėlyje taip pat atliekamos kai kurios technologinės operacijos bei transportavimas sandėlyje, siuntimas, iškrovimas, klasifikavimas, atranka ir tranzito pervežimo priežiūra. Po to į sandėlį reikėtų žiūrėti ne tik kaip į produkcijos saugojimo sistemą, bet ir kaip į transportavimo bei sandėlio viršūnes, kur svarbų vaidmenį atlieka produkcijos transportavimo procesai.

Visa tai veda prie to, kad niekas negali susidoroti su jūsų sandėlio valdymu geriau nei speciali USU programinė įranga.