Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Produktų kontrolės programa

Produktų kontrolės programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Produktų kontrolės programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite produktų valdymo programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Produkto kontrolės programa yra nepakeičiamas asistentas bet kurios įmonės ar organizacijos valdymo sistemoje. Yra daug techninių reglamentų ir valstybinės kontrolės ir tikrinimo įstaigų kontrolės dokumentų, reglamentuojančių visapusės gatavų gaminių kontrolės vykdymo reikalavimus visose gamybos ir sandėliavimo operacijose.

Pagamintos produkcijos kontrolė įmonėse yra atskaitos taškas gerinant įmonės veiklą, užkertant kelią neatitikimams, gerinant darbo kokybę ir didinant pramonės produkcijos konkurencingumą. Mūsų įmonė siūlo pasinaudoti tokia gaminių kontrolės programa, kuri tikrai atlieka svarbų vaidmenį tvarkant sandėlio apskaitos procesus. Ši programa galiausiai suteiks kokybiškas apžvalgas ir taps svarbiu metodu siekiant užsibrėžtų tikslų bei rimtu svertu visos organizacijos valdymo procese. Visiška gatavų gaminių kontrolė yra pagrindinis mūsų gaminių tikrinimo programos tikslas. Ši programa šiandien yra labai svarbi, nes daugelyje įmonių tikrinimas sandėliuose vyksta rankiniu būdu, o tai yra labai daug laiko reikalaujanti procedūra. Tuo pačiu pavėluotas privalomų punktų įvykdymas gali turėti įtakos galutinio produkto tikrinimo proceso efektyvumui, ko galima išvengti naudojant USU Software apskaitos programą.

Programos tikslas – automatizuoti apskaitos sistemą, sumažinti gatavos produkcijos tikrinimo sandėliuose proceso darbo intensyvumą ir padidinti šios veiklos efektyvumą. Kadangi bet kuriam sandėliui reikia didelio vadovybės dėmesio, kad jis veiktų efektyviai. Sandėlio valdymo kokybės gerinimo procesas – ilgalaikis klausimas, tačiau mes į tai pažiūrėjome visai iš kitų pusių. Jame buvo pasiūlytos tinkamiausios galimybės ir šios srities problemų sprendimai. Spaudos gamybos procesas yra sudėtingas dėl technologinių metodų įvairovės, taip pat dėl gamyboje naudojamos techninės įrangos tipų. Pagaminta spauda pateikiama labai įvairiai – tokio gaminio įsigijimas reikalauja ypatingo dėmesio.

Taip pat sunku ir svarbu kontroliuoti spausdintos produkcijos priėmimo procesus sandėlyje. USU programinė įranga taip pat palengvins jūsų priėmimo funkciją. Spaudos gamyba juk nestovi vietoje, ji vystosi ir modernėja. Reguliariai atsiranda naujų technologijų, kurios leidžia padidinti spaudinių įvairovę su pavydėtinu stabilumu. Speciali USU programinė įranga išsprendžia įsiurbimo problemą, nepaisant gaunamų medžiagų kiekio ir įvairovės. Galutinių prekių gavimo sandėlyje proceso kontrolė taps paprasta ir įdomia patirtimi. Dėl to pirkimas ir vartojimas sandėliuose bus vykdomas automatiškai.

Norint įvertinti sandėlį gamybinėje organizacijoje, svarbu suprasti sandėlio skirstymą į kitus tris tipus – inventorių, nebaigtą projektą ir gatavą produkciją. Reikėtų pažymėti, kad tai yra prekybos organizacijos akcijų rūšis. Žaliavos, gatavi gaminiai, atsarginės dalys ir kt. Yra prekių, kurias galima atstovauti Daiktai yra daiktai, kuriuos organizacija gauna vėliau perparduoti.

Atsargos apima žaliavų, gatavų gaminių, pusgaminių ir komponentų elementų atsargas, karkasus ir dalis, kurą, rezervuarų ir rezervuarų medžiagas, atsargines dalis ir kitas atsargas, skirtas naudoti prekių ir paslaugų gamybai ar produktyvumui.

Organizuojant sandėlių kontrolę įmonėje, svarbu pastaruosius klasifikuoti pagal paskirtį. Paprastai šie ryšuliai; žaliavos, pagrindiniai produktai, antriniai produktai, gauti pusgaminiai, atliekos arba grąžinami produktai, kuras, rezervuarai ir rezervuarų produktai skirstomi į atsargines dalis.

Pagamintos produkcijos kontrolę lemia sunkus dokumentų srautas, didelis informacijos kiekis ir žmogiškieji veiksniai. Šiuo metu, siekdamos pagerinti įmonių darbą, daugelis organizacijų pradeda programuoti apskaitos ir valdymo procesų automatizavimą. Automatizuotas gatavos produkcijos tikrinimo metodas – tai sistemingas darbo procesas, rankų darbo sumažinimas, greitas informacijos apdorojimas ir tikslūs inventorizacijos rezultatai. Automatizuojant gamybą, reikia žinoti, kad rankų darbas nėra visiškai atmestas, juo siekiama supaprastinti ir palengvinti darbo procesą, nes jie naudoja darbuotojo laiką ir įgūdžius, kad įvykdytų ir įgyvendintų savo planą bei uždirbtų pelno. .

USU Software – tai programa, skirta automatizuoti apskaitą ir įmonės valdymą optimizuojant procesus. Sistema leidžia supaprastinti gatavos produkcijos kontrolės ir apskaitos procesą, o tai didina verslo efektyvumą ir produktyvumą, didina pardavimų dalį, parengia strateginį įmonės plėtros planą.

USU programinė įranga gali valdyti gatavus gaminius vienu ar keliais valdymo būdais, valdymo būdą galite pasirinkti patys. Programoje esančios inventorizacijos ir tikrinimo funkcijos padeda apžiūrėti gatavą gaminį bet kuriuo jums patogiu metu, nesinaudojant samdomų specialistų paslaugomis.