Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa saugojimui

Programa saugojimui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa saugojimui
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite saugojimo programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Sandėliavimo grafikas yra labai svarbus! Versle, dokumentacijoje, sandoriuose, materialiniame turte ar lėšose ir kt. Nesvarbu, ar jums reikia saugoti ir archyvuoti. Bet kuriai prekybos ir gamybos įmonei reikia saugojimo sistemos, kuri leistų įrašyti, tikrinti, įrašyti, archyvuoti, platinti medžiagas ir dar daugiau. .

Ieškote aukštos kokybės atsargų valdymo? Sandėliavimo kontrolė yra esminė gero verslo dalis. Mūsų programinė įranga gali automatizuoti bet kokio tipo sandėliavimą.

Kokie yra mūsų sandėlio gamybos kontrolės programos pranašumai? Pirmas dalykas, reikalingas sandėliavimui sandėlyje – turimų prekių inventorizacija. Informacijos saugojimo programa sąveikauja su daugeliu sandėlio įrangos, o tai labai supaprastina prekių registravimo ir apskaitos procesą. Sandėliavimo apskaita vykdoma tiek su brūkšniniais kodais, tiek be jų. Tačiau jei naudojamas brūkšninis kodas, saugyklos apskaitos programa nuskaito informaciją iš bet kurio elemento. Be kita ko, jis sinchronizuojasi su duomenų rinkimo terminalu ir taip pat seka padėklus. Be to, saugyklos valdymo programa padalija visas jūsų atsargas į skirtingas kategorijas, kurias nustato programa arba įvedate rankiniu būdu. Sandėliavimo apskaitos sistemą tam tikru mastu galite pritaikyti individualiai. Tačiau jei jums reikia sudėtingesnių pakeitimų saugykloje, visada galite kreiptis į mūsų įmonę; Čia ekspertai, rengdami programą, atsižvelgia į jūsų specialius norus ir reikalavimus. Kadangi saugyklos valdymo sistema gali turėti kelis vartotojus, tai reiškia, kad saugojimo procesus gali valdyti ir bet kurio lygio įmonės vadovas, ir kitas pareigas einantys darbuotojai, pavyzdžiui, sandėlininkai ar kiti darbuotojai. Taip pat reikėtų pažymėti, kad saugojimo registro sistema vykdoma skirtingų sandėlių kontekste.

Jei ieškote modernios, automatizuotos programinės įrangos savo verslo apskaitai, susisiekite su mumis svetainėje nurodytais kontaktiniais duomenimis. Demonstracinę automatizavimo programos versiją galite atsisiųsti nemokamai, atsiųsdami mums el. laišką su atitinkama užklausa. Automatizuokite savo darbą tinkamu būdu!

Labai svarbu, kad papildomą saugyklų apskaitos kontrolę įneštų verslo vadovybė. Tai reiškia, kad vadovas nagrinėja apskaitos dokumentus, išnagrinėja galiojančius šios srities reglamentus. Toks požiūris leis racionaliau išleisti lėšas saugyklos pirkimui, praleisti mažiau laiko įtikinant, kad reikia įsigyti konkretų produktą, ir plėtoti įmonės darbuotojų saugyklos naudojimo discipliną. Be to, pagal apskaitos duomenis, kuriuos tiesiogiai kontroliuoja įmonės vadovas, būtina atlikti saugyklos naudojimo efektyvumo analizę.

Pagrindinė sandėlio paskirtis – koncentruotis į sandėliavimą, juos sandėliuoti ir užtikrinti, kad užsakymai būtų vykdomi nepertraukiamai ir ritmingai.

Šiuolaikinis sandėlis turi būti suprojektuotas ir pastatytas taip, kad kiekvienas kubinis metras patalpos tūrio ir kiekviena krovos įranga būtų išnaudojama maksimaliai efektyviai. Norėdami tai padaryti, jį projektuojant būtina atsižvelgti į tokius svarbius kriterijus kaip krovinių srautų racionalumas, krovinių krovos schema, įrangos vieta ir vietos, kuriose bus laikomos prekės.

Sandėlio projektavimas yra sudėtingas kelių etapų procesas. Ji atliekama bendradarbiaujant su užsakovu ir statybos projektavimo organizacijomis, atsižvelgiant į daugelį parametrų.

Sandėlio projektavimo tikslas – parengti optimalią sandėlio eksploatavimo technologinę schemą, pagrįstą planuojamais krovinių srautais.

Sandėlio sėkmė priklauso nuo to, kaip gerai organizuota sandėlio saugojimo technologija. Šiuolaikinių sandėlių kompleksų statyba ir aprūpinimas reikalinga įranga bei technika reikalauja didelių investicijų. Todėl prieš pradedant statybas labai svarbu tinkamai suprojektuoti sandėlį.

Jūsų įmonėje įdiegta USU Software programa pilnai atsižvelgs į visus darbo su siuntėjais, mokėjimų saugojimo, vykdymo ir kontrolės bei apskaitos niuansus bei mokėjimo būdus. Ši programa sukurta maksimaliai detaliai komiso parduotuvės analizei, kontrolei, apskaitai ir efektyvumui atlikti. Labai patogus programos variantas gaminių brūkšniniam kodui leidžia darbuotojams išpardavimo metu lengvai gauti informaciją apie prekę ir atlikti inventorizaciją. Įmonės ekonominis efektyvumas padidės dėl kompetentingo darbuotojų darbo planavimo, savalaikio ataskaitų vadovybei teikimo ir visų įmonėje vykstančių procesų analizės.

USU Software programos dėka bus sukurta klientų bazė su kontaktine informacija. Prieigos prie programos lygiai leidžia visiems įmonės darbuotojams dirbti pagal savo kompetencijas. Jei nuspręsite organizuoti adresų saugojimą stelažuose, rekomenduojame atkreipti dėmesį į mūsų galingą, kokybišką ir prieinamą programinę įrangą. Jei turite klausimų dėl USU Software programos funkcionalumo, visada galite susisiekti su mumis ir mes jums pasakysime, kaip kuo greičiau įdiegti adresų saugyklą ir programinę įrangą. Taip pat rekomenduojame susipažinti su pagrindinių USU programinės įrangos, skirtos adresų saugojimui, galimybių ir funkcijų sąrašu mūsų oficialioje svetainėje.

Tikimės, kad įdiegus USU Software programą, skirtą saugojimo operacijų apskaitai, Jūsų verslas taps paprastas, skaidrus ir efektyvus, o tai leis pasiekti geresnių rezultatų.