Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa buhalterinei apskaitai sandėlyje

Programa buhalterinei apskaitai sandėlyje • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa buhalterinei apskaitai sandėlyje
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite programą buhalterinei apskaitai sandėlyje

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Ieškote programos buhalterinei apskaitai sandėlyje? Gal reikia programos prekių sekimui parduotuvėje?

Radote tai, ko ieškojote – USU programinę įrangą. Apskaitos programa automatizuoja visą prekių apskaitos procesą parduotuvėje. Nebereikia storų ir sunkių sąsiuvinių, rankinių įrašų ir perskaičiavimų. Nuo viso to jus išgelbės USU Software programa. Visi įrašai duomenų bazėje bus saugomi elektroniniu būdu. Programa taip pat automatiškai atliks mokėjimus už pinigų operacijas.

Mes daug dėmesio skiriame savo klientų biudžetui, todėl mūsų programinės įrangos kaina yra prieinama net ir mažiausioms parduotuvėms. Be to, mokėjimas yra tik vienkartinis. Jokių savaitinių, mėnesinių ar metinių papildomų mokėjimų nėra. Pirktas vieną kartą ir gali būti naudojamas neribotą laiką. Nemokamos programos retai turi visas reikiamas funkcijas ir netinka visoms parduotuvėms. Be to, atsisiųsdami daugybę nemokamų programų iš abejotinų šaltinių, rizikuojate užkrėsti savo kompiuterį virusais. Taigi, prieš ieškodami „gaminių atsargų nemokamai atsisiuntimas parduotuvėje“ arba „atsisiųsti sandėlyje esančių prekių inventorių nemokamai be SMS“, pagalvokite, ar norite, kad visi jūsų duomenys būtų apsaugoti nuo tokios grėsmės.

Pasirinkite patikimą ir patikrintą programinę įrangą. Turime pasitikėjimo antspaudą ir esame įregistruoti tarptautiniame įmonių registre. Mūsų įmonė yra patikima leidėja, o mūsų programinė įranga yra saugoma autorių teisių. Galite būti tikri dėl mūsų programų saugumo ir nesijaudinti dėl savo duomenų saugumo. Jei vis dar abejojate, galite perskaityti atsiliepimus apie mus, žiūrėti pristatymus ar vaizdo įrašus apie programą mūsų oficialioje svetainėje. Programų skiltyje yra demonstracinė versija, kurią galite atsisiųsti čia. Prekių apskaita parduotuvės sandėlyje Jums nebus sunku.

Laikui bėgant dauguma sandėlių suprato, kad sandėlio valdymo organizacija yra svarbiausia gamybos struktūros grandis ir turi didelę įtaką gamybos rezultatams.

Šiandien verslo įmonės klestėjimas ir komercinė sėkmė labai priklauso nuo jos veiklos efektyvumo. Kadangi įmonė prisiima visą ekonominę atsakomybę už savo sprendimus ir veiksmus, ši veikla turėtų būti orientuota tik į pelningą, raštingą valdymą. Sandėlio apskaita yra visose funkcinėse logistikos srityse, tokiose kaip pirkimas, gamyba, paskirstymas. Kiekviename iš jų sandėlio veikla siejama su tam tikromis specializacijomis ir tikslais. Jis taip pat turi savo ypatybes, kurios iš esmės lemia sandėlio techninės įrangos politiką. Tai atlieka labai svarbų vaidmenį bet kurios verslo įmonės sandėlio apskaitoje, nes nuo to galiausiai priklauso ir medžiagų apimtys, ir atsargų valdymo sistema. Galiausiai tai yra reikšminga verslo išlaidų dalis.

Todėl kiekviename prekybos sandėlyje turėtų būti atliekami tyrimai, siekiant ištirti sandėlio organizavimo efektyvumą.

Sandėlio apskaita yra svarbiausias bet kurio sandėlio vienetas, nes turi didelę įtaką gamybos procesų eigai. Didžioji įmonės materialiojo turto dalis keliauja per sandėlius, atitinkamai užima didžiąją gamyklos teritorijos dalį. Sandėlio apskaita – tai pastatų ir statinių visuma, skirta sandėliuoti, talpinti, priimti, bet kokiai produkcijai ir darbo įrankiams bei objektams. Juose yra dalis materialinės ir techninės bazės, užtikrinančios gaminių saugumą nuo gamybos zonos iki vartojimo ir gamybos zonos, taip pat būtiną sąlygą priimtinai žaliavų, kuro ar gatavos produkcijos apyvartai. Produktai.

Įmonės sandėlį sudaro įvairūs sandėliai ir sandėliai, kuriuos galima klasifikuoti pagal tokius požymius kaip paskirtis ir lojalumas. Tai medžiagų, pardavimo, gamybos, instrumentų ir atsarginių dalių sandėliai. Medžiagų techninio aprūpinimo skyrius priima ir sandėliuoja gamyboje naudojamas medžiagas bei pristato jas gamybai. Pardavimo skyrius fiksuoja gamyklos gatavą produkciją ir siunčia juos parduoti. Skyriai, tokie kaip gamyba ir siuntimas, yra visų rūšių parduotuvės ir bendrieji gamyklos sandėliai, aprūpinantys gamybos procesą medžiagomis ir darbu.

Atsarginių dalių sandėlis, priklausantis vyriausiojo techniko skyriui, turi priimti, registruoti ir išleisti detales bei kitas materialines vertybes, kad būtų galima atlikti bet kokį įrangos ir kito gamybinio turto remontą. Įrankių parduotuvė priklauso įrankių skyriui, o jos pareigos apima visų tipų įrankių ir prietaisų priėmimą, saugojimą ir išleidimą. Kiti sandėliai pagal verslo mastą taip pat gali būti išskirti gamykloje, centre, dirbtuvėse ir dirbtuvėse.

Pagalvokite, kaip sunku apskaityti visus šiuos sandėlius be vienos automatizuotos sandėlio apskaitos programos. Štai kodėl mes jums siūlome išmanią „USU Software“ sandėlio valdymo programą. USU-Soft programa automatizuoja visus svarbius prekių apskaitos procesus, tokius kaip parduotuvių kvitai, taip pat grynųjų pinigų apskaita. Be kitų dalykų, vienu metu galite stebėti kelias saugyklas! Atkreipkite dėmesį į USU Software programą, skirtą apskaitai sandėlyje.

Išbandykite demonstracinę versiją tik vieną kartą ir pamatysite, koks greitas ir paprastas gali būti sandėlio valdymo procesas versle.