Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa prekių apskaitai sandėlyje

Programa prekių apskaitai sandėlyje • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa prekių apskaitai sandėlyje
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite programą prekių apskaitai sandėlyje

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Sandėlyje esančių prekių sandėlio apskaitos programa sukurta remiantis USU Software sistema. Tai viena būtiniausių programų sandėlyje sėkmingam verslui. Produktų registravimo sandėlyje procesas yra gana sunkus ir atimantis daug laiko. Tačiau USU Software rekomenduojama aplikacija šią procedūrą atlieka automatiškai, tai yra kruopščiai ir kruopščiai, o tai padeda išvengti išlaidų, kurios yra neišvengiamos registruojant prekes rankiniu būdu.

Sandėlio prekių apskaitos programą galima nemokamai parsisiųsti iš USU Software svetainės kaip pilnavertės programos demonstracinę versiją. Tačiau jo galimybės yra gana ribotos, galite tik apytiksliai įsivaizduoti, ką sistema veiks. Tai yra, nemokama versija demonstruoja pagrindines programos galimybes prekių apskaitai sandėlyje, tačiau neturi pakankamai potencialo atskleisti ją visoje savo šlovėje.

Įdiegę sandėlio prekių apskaitos programą savo organizacijoje, galite gauti asistentą, kompetentingą vykdyti verslą. Visų pirma, visas į sandėlį atkeliaujančių prekių asortimentas specialios sandėlio įrangos pagalba akimirksniu gauna savo numerį, prekę ir brūkšninį kodą. Antra, gaminių apskaitai sukuriamos specialios kortelės ir žurnalai, kuriuose fiksuojami visi prekių judėjimai sandėlio teritorijoje per jos buvimo laikotarpį. Trečia, faktinė informacija apie prekės būklę, kiekį ir kokybę bus nuolat atnaujinama, atsižvelgiant į su juo vykstančius pokyčius. Svetainėje nemokamai atsisiunčiama prekių apskaitos sandėlio programa šių funkcijų neturi. Todėl verta vieną kartą išleisti pinigus ir nusipirkti gatavą produktą.

Be to, jo įrengimas neužima daug laiko ir nereikalauja specialios įmonės techninės įrangos. Nereikia būti IT specialistu, kad išmoktum dirbti programoje, kad suprastum, jog tai yra vieno žmogaus, net šiek tiek susipažinusio su kompiuteriu, galia. Intuityvi ir patogi programos sąsaja gali būti pritaikyta pagal pageidavimą, pagrindiniame ekrane galite rodyti įmonės logotipą ir įmonės pavadinimą. USU Software sistema, jei ji neatsisiunčiama nemokamai, kiekvienam darbuotojui suteikia asmeninį prisijungimą su slaptažodžiu. Darbuotojas gali patekti į sistemą naudodamas tik prisijungimo procesą, pažymėti visus tam tikrą laiką atliktus veiksmus ir išeiti iš sistemos.

Taip pat, turėdama šiuos duomenis, vadovybė galės juos analizuoti ir nustatyti kiekvieno darbuotojo poveikį bei efektyvumą bei priskirti konkretų skatinimo variantą. Be to, kai reikalingas privatumas, būtina naudoti prisijungimo duomenis. Jei darbuotojas turi palikti vietą, galite nesibaiminti informacijos nutekėjimo laikinai užblokuodami jo įėjimą.

Kokie reikalavimai keliami prekių apskaitos programoms sandėliuose, kurių dažniausiai pradeda ieškoti vadovai? Dažnai jie pasiekia šias galimybes, pvz., galimybę valdyti vieną ar daugiau saugojimo vietų, universalumą, patogumą, valdymo paprastumą, sandėlio darbuotojų atliktas ir nebaigtas užduotis, turto likučius ir pirkimo istoriją.

USU programinė įranga leidžia optimizuoti prekių kontrolę sandėlyje. Funkcionalumas išsiskiria paprastumu, trumpumu ir puikiu funkcionalumu, kurį verslininkai taip vertina. Be to, programa gali įrašyti visų darbuotojų veiksmus, taip pat įspėti juos, kai reikia ką nors skubiai padaryti. Dėl to didėja žmonių sąmoningumas, atsakingesnis požiūris į darbą.

Visų pirma, svarbu atkreipti dėmesį į galimybę išlaikyti sandorio šalių duomenų bazę su neribotu pozicijų skaičiumi. Pagal kiekvieną klientą ir tiekėją duomenų bazėje galite išsaugoti daug reikalingos verslo informacijos. Galite vesti ne tik apskaitą, bet ir visų sandorio šalių analizę, nustatyti jų veiklos laipsnį, gaunamų pajamų lygį ir dar daugiau. Puikios programinės įrangos galimybės leidžia paskatinti klientus ilgalaikiam bendradarbiavimui ir paskatinti juos suteikiant įvairias nuolaidas ir premijas. USU programinės įrangos dėka visi organizacijos sandėliai ir prekės yra lengvai valdomos su minimaliomis pastangomis. Kiekvienas darbuotojas galės savarankiškai kontroliuoti savo veiksmų rezultatą ir laiku ištaisyti klaidas. Vadovo prašymas pateikti informaciją iš savo pavaldinių nesukels valandų laukimo, nes vadovas galės pats susikurti visas ataskaitas ir sužinoti reikiamų rodiklių dinamiką.

Organizacijos gamybinės veiklos rezultatams įvertinti svarbūs ir sąlyginai natūralūs rodikliai, naudojami produkcijos apimčiai apibendrinti. Šie rodikliai atspindi gamybinės veiklos ypatybes. Produktų gamybos ir pardavimo analizės metodikos etapams taikyti naudojamas visas ekonominės analizės metodų ir technikų kompleksas. Analitines lenteles įprasta naudoti struktūrinei ir dinaminei analizei, tendencijų nustatymui ir biudžeto priskyrimų vertinimui. Mūsų programa džiaugiasi galėdama jums pasiūlyti tokią galimybę, paskubėkite ją išbandyti!