Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Vaistų apskaita

Vaistų apskaita • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Vaistų apskaita
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Atsisiųsti nemokamai vaistų apskaitos programą

Atsisiųsti nemokamai vaistų apskaitos programą

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą

Pirkite programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

CRM sistemos galimybės vaistų apskaitai

 • Programa, kuri intuityviai prisitaiko prie vartotojo poreikių;
 • rograma suteikia galimybę vienu metu dirbti visiems vartotojams, keičiantis duomenimis vietoje;
 • alima pridėti arba rasti prekę pagal kodą ar pavadinimą;
 • izualinio pelno dinamikos vizualizavimas;
 • andėlio apskaita vykdoma naudojant integraciją su aukštųjų technologijų apskaitos prietaisais;
 • alima palyginti duomenis apie kainodaros pokyčius;
 • rograma leidžia skaičiuoti išlaidas vaistams planuojant pirkinius;
 • okumentai ir ataskaitos generuojami naudojant elektroninius šablonus;
 • mportuoti ir eksportuoti duomenis galima iš skirtingų laikmenų;
 • rekių pristatymas, nurodant adresus geografiniuose žemėlapiuose;
 • aistinių pelningumo analizė, pajamų ir sąnaudų palyginimas;
 • iškumo dėlei pateikiamos nuotraukos;
 • Įmonės specialistai patars ir padės išsirinkti modulius;
 • ardavimas vykdomas naudojant brūkšninio kodo skaitytuvą;
 • lientams pritraukti ir išlaikyti yra numatyta premijų sistema;

Vaistų apskaita

Vaistų apskaita gydymo įstaigose yra dominuojantis procesas. Norint teisingai ir greitai vesti apskaitą, taip pat kontroliuoti ir valdyti organizacijos viduje vykstančius procesus, planuojama įdiegti specializuotą programinę įrangą, kuri šiandien yra neatsiejama bet kokio tipo verslo dalis. Rinkoje yra gana daug programų, kurios specializuojasi apskaitoje ir kontrolėje su integruotu valdymu, jos visos skiriasi funkcionalumu, kryptimi ir kaina. Kad nepatektumėte į sukčių pinkles, kurios siūlo įsigyti programinę įrangą nemokamai, o vėliau tenka mokėti dešimt kartų daugiau, pirmiausia reikėtų išanalizuoti rinką ir išbandyti galimybes atsisiunčiant konkrečios programos bandomąją versiją.

Taupydami laiką ir pinigus, siūlome atkreipti dėmesį į specializuotą automatizuotą įmonės „Universali apskaitos sistema“ programą, kuri pristatoma už prieinamą kainą ir neribotą potencialą. Sąranka yra gana paprasta ir prieinama net labiausiai nepatyrusiam vartotojui ir tinka bet kuriai operacinei sistemai. Vaistų apskaitos programėlė numato vienodą visų skyrių specialistų sąranką ir darbą, leidžia keistis duomenimis vietiniame tinkle, taupant informacijos perdavimo ir paieškos laiką. Įdiegta veikiančiame įrenginyje (mobiliajame telefone ar kompiuteryje), programinė įranga prašo vartotojo leidimo tolesnei darbo veiklos kontrolei ir analizei. Taigi darbo veiklos analizė bus fiksuojama gydymo įstaigos darbuotojų darbo laiko žurnale, mokant darbo užmokestį pagal faktinius darbo užmokesčio ir priedų skaičiavimus. Šis būdas ne tik taupo atsiskaitymo operacijų laiką, bet ir efektyviai drausmina darbuotojus.

Receptų apskaita vaistinėje

Receptai vaistinėje bus automatiškai įrašomi į USU prašymą, atskirame žurnale. Visi duomenys apie vaistinės klientus, receptus, vaistus bus fiksuojami atsižvelgiant į priėmimą, datą ir laiką, gydytojo informaciją ir kt. Visa programėlėje esanti dokumentacija ir ataskaitos yra kuriami ir koreguojami elektronine forma, operatyviai užbaigiama importuojant duomenis iš skirtingų laikmenų. Taip pat, integruojant su įvairiais įrenginiais, pavyzdžiui, spausdintuvu, dokumentų ir kvitų spausdinimui galima atsispausdinti aktą, blanką, čekį ir kt. Programoje, atskiroje CRM duomenų bazėje, bus įvedama ir koreguojama informacija apie pacientus, tiekėjus, su visa kontaktine informacija, užklausų istorija, vaistų pardavimu, mokėjimais. Greitam susisiekimui ir informacijos teikimui, reikiamos dokumentacijos išsiuntimui galima naudotis SMS ir El. pašto žinutėmis.

Taip pat, siekiant optimizuoti darbo laiką, numatoma pasitelkti modernius funkcinius sprendimus. Nustatant telefonijos PBX, galima rodyti informaciją apie gaunamą abonentą. Užduočių planavimo priemonėje galite nustatyti tam tikrų užduočių, kurias programa atliks automatiškai, datas ir laiką. Siekiant kontroliuoti visų gydymo įstaigų darbuotojų veiksmų teisėtumą, analizuojant klientų aptarnavimo kokybę, numatoma įrengti vaizdo stebėjimo kameras su informacijos perdavimu ir saugojimu duomenų bazėje. Tapo patogiau greitai rasti informaciją apie vaistą, klientą ar tiekėją, receptų registravimą vaistinėse įvedus užklausą į kontekstinę paieškos sistemą. Taigi gydytojams ir vaistininkui nereikia mokytis naujų vaistų pavadinimų, atspindinčių sistemoje esančią informaciją. Programėlėje bus saugoma visa informacija apie kiekvieną vaistų ir analogų prekę su kaina, aprašymu, paveikslėliu, informacija apie gamintoją ir kt.

CRM vaistų apskaitai

Organizuotam įstaigos valdymui būtina vaistų apskaitos CRM sistema. Programinė įranga leidžia greitai ir efektyviai apdoroti didelius informacijos srautus, stebėti farmacijos produktų tiekimo būseną, registruoti, kontroliuoti vaistų saugojimą ir išdavimą. Programinė įranga „Universali apskaitos sistema“ gali būti integruota su aukštųjų technologijų sandėlio įranga, kad būtų galima greitai nuskaityti brūkšninius kodus ir atspindėti informaciją duomenų bazėje. Taigi inventorizavimo procesas vyks greitai ir sklandžiai, optimizuojant darbuotojų darbo laiką. Be kiekybinės farmacijos produktų apskaitos, programėlė stebės galiojimo terminus, operatyviai primindama specialistams apie jų pardavimą, grąžinimą tiekėjams ar utilizavimą.

Nomenklatūroje galima vaistus žymėti skirtingomis spalvomis, siekiant sutvarkyti prekių pardavimo tvarką nuo trumpiausio iki ilgiausio laikotarpio. Įdiegus programinę įrangą, vaistų atsargų kontrolė dėl inovatyvių technologijų bus vykdoma su minimalia žmogaus įtaka. Automatizuota CRM programa vaistų apskaitai gydymo įstaigoje su visapusišku valdymu bus geriausias sprendimas greitai pasiekti norimų rezultatų, suteikiant konkurencinį pranašumą. Programinė įranga taip pat numato apskaitą su 1C sistemos palaikymu, atspindinčia visą verslo finansinę veiklą. Skaičiavimai naudojant elektroninį skaičiuotuvą bus teisingi, iš anksto užpildę algoritmus. Suteikiama galimybė už vaistus ir papildomas medicinos paslaugas atsiskaityti negrynaisiais pinigais. Norėdami sužinoti daugiau apie sistemą, jos galimybes ir gauti specialistų pagalbos nustatant programą ir pasirenkant modulius, turėtumėte apsilankyti svetainėje, kurioje yra bendravimo kontaktiniai numeriai.