Vaistinės apskaitos programa
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Vaistinės apskaitos programa

Vaistinės apskaitos programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite vaistinės apskaitos programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Prireikus buhalterinės apskaitos programos vaistinei, nedvejodami kreipkitės į patyrusių programuotojų komandą iš USU Software sistemos. Šie programavimo profesionalai siūlo aukštos kokybės programinę įrangą, su kuria galite pasiekti didelę sėkmę pritraukiant klientus. Mūsų pažangi vaistinės apskaitos programa – tai programa, su kuria galite greitai pasiekti reikšmingų rezultatų apdorojant įspūdingos apimties informacinę medžiagą. Dėl to jūs ne tik pritraukiate daug klientų, bet ir padidinate lojalumą, aptarnaujant juos atitinkamu aptarnavimo lygiu.

Patenkinti žmonės vis dar nori bendrauti su verslu, iš kurio gauna kokybiškas paslaugas. Todėl mūsų pažangios programos naudojimas yra naudingas jūsų įmonei. Ilgainiui vartotojai gali išlaikyti savo pozicijas dėl gero aptarnavimo lygio. Galiausiai mūsų programa leidžia kontroliuoti gamybos procesus ir išteklių naudojimą, kad konkurentai nepasiektų.

Visus verslo rankose esančius rezervus galite panaudoti daug efektyviau. Veikianti vaistinės apskaitos programa suteikia jums naudingų priedų sąrašą, su kuriais galite greitai optimizuoti gamybos procesus. Verta paminėti, kad įdiegus vaistinės apskaitos programą, galite greitai pradėti. Ši parinktis leidžia įmonėms nedelsiant pasinaudoti mūsų pažangiu dizainu.

Tiesiog įdiekite ir sukonfigūruokite programą savo kompiuteryje, padedami USU Software sistemos ekspertų. Padedame atlikti pradines konfigūracijas ir nustatyti skaičiavimų algoritmus. Vaistinės darbuotojai gali patys imtis tolesnių veiksmų, nes trumpai apmoko USU Software kompanijos ekspertus. Mes mokome šios programos pagrindų surengdami jūsų darbuotojams trumpus mokymo kursus. Įdiegimą, konfigūravimą ir darbuotojų apmokymą teikiame nemokamai, 2 valandų techninio aptarnavimo metu. Tiesiog įsigykite licencijuotą mūsų vaistinės apskaitos programos versiją ir gausite aukščiau nurodytą premiją visiškai nemokamai.

Jei dviejų valandų nemokamos pagalbos jums neužtenka, visada galite įsigyti papildomo laiko už labai priimtiną sumą. Į bazinę gaminio versiją ir jo kainą neįskaičiuojame nereikalingo techninio palaikymo laiko, nes dažniausiai tai daugeliui pirkėjų kainuoja dvi valandas. Pažymėtina, kad be trumpo mokymo kurso, mūsų darbuotojai programos meniu pateikia išskleidžiamuosius patarimus. Pakanka aktyvuoti šią komandą, o tada, jei operatorius perkels pelę virš tam tikros funkcijos, programa duos jam užuominą. Tai labai naudinga funkcija, nes galite savarankiškai ištirti programos funkcionalumą ir neišleisti papildomų pinigų mokymui.

Apskaita baigta laiku, o vaistines galite tvarkyti naudodami pažangią programą. Tai užtikrina, kad Jūsų poreikiai būtų visiškai patenkinti, o vaistinės vadovybė gali patikrinti darbuotojų nebuvimo darbo dienomis priežastis. Programa automatiškai fiksuoja darbuotojo atvykimą ir išvykimą, o tai labai patogu. Norėdami tai padaryti, naudokite parinktį atpažinti brūkšninio kodo skaitytuvą ir etikečių spausdintuvą. Pažangi vaistinės apskaitos programa atpažįsta šią įrangą ir sklandžiai su ja sinchronizuojasi. Galima greitai atspausdinti reikiamą skaičių tolerancijos kortelių, ant kurių bus dedami brūkšniniai kodai.

Programa automatiškai atpažįsta kortelę autorizuojant darbuotoją ir fiksuoja specialisto atvykimo ar išvykimo faktą. Pasinaudokite mūsų pažangia programa ir tuomet būsite neprilygstami buhalterinės apskaitos srityje. Vartotojai gali lengvai susidoroti su vaistine, o tai reiškia, kad verslo veikla reklamuojant vaistus greitai pavyksta.

Pasinaudokite gerai suplanuota paieškos programa, kurią USU Software sistemos ekspertai integravo į vaistinės valdymo programą. Su jo pagalba galite greitai patobulinti savo paieškos užklausas ir tiksliai rasti reikiamą informacinę medžiagą.

Verta paminėti, kad kuo tikslesnę paieškos užklausą įvesite į sistemą naudodami mūsų filtrus, tuo greičiau ir geriau bus ieškoma reikiamų duomenų.

Jei vaistinėje užsiimate apskaita, neapsieisite be mūsų programos. Ši aukštos kokybės programinė įranga padeda organizuoti klientus pagal tam tikrą atributų rinkinį. Programos diegimas ir pritaikymas jūsų netrukdys, nes gausite visapusišką techninę pagalbą iš programuotojų ir mūsų organizacijos techninio aptarnavimo centro ekspertų.

Programa USU programinės įrangos sistemoje, skirta farmacijos pramonei, suteikia galimybę susikurti nuolatinių klientų abonementus ir šią informaciją galima išsaugoti kaip šabloną vėlesniam naudojimui. Sukurkite programoje kvitus, kad išvengtumėte papildomų programų naudojimo ir dėl to susijusių išlaidų perkant programinę įrangą. Vartotojai susitvarko su buhalterinės apskaitos programos veikimu, nes ji programoje visiškai atitinka įstaigos poreikius. Jūsų organizacijoje viskas pasisuks aukštyn, kai mūsų modernus sprendimas pateks į gamybos procesus. USU programinės įrangos sistema suteikia galimybę informaciniais tikslais atsisiųsti vaistinės programą demonstracinės versijos pavidalu.

Nors demonstracinė programos versija platinama visiškai nemokamai, gausite nemokamą ir saugų failą, jei atsisiųsite programinę įrangą naudodami oficialią nuorodą. Saugokitės netikros informacijos, nes jei nuspręsite atsisiųsti apskaitos vaistinės programą iš trečiosios šalies šaltinio, USU Software komanda negali garantuoti informacinės medžiagos saugumo ir saugumo. Ypatingą dėmesį skiriame vaistinei ir jos apskaitą galima tvarkyti naudojant specialiai tam skirtą programą. Įdiekite programą savo kompiuteriuose ir sukurkite klubo korteles, kurias galima peržiūrėti ir valdyti naudojant mūsų modernų elektroninį žurnalą. Pažangi vaistinės apskaitos programa – tai programa, su kuria galima sekti skolos įmonei buvimą. Įmonės lėšas galite valdyti naudodami specialias šiame programinės įrangos gaminyje integruotas parinktis. Automatiškai įrašykite ekspertų atvykimus ir išvykimus nesinaudodami trečiųjų šalių programų pagalba. Išsamus vaistinės apskaitos sprendimas iš USU Software sistemos padeda automatiškai sekti vaistininkų ir kitų darbuotojų lankomumą. Vaistinėje procesai bus patikimai kontroliuojami, o klaidų lygis sumažintas iki kuo žemesnių rodiklių.