Vaistų kontrolės programa
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Vaistų kontrolės programa

Vaistų kontrolės programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite vaistų kontrolės programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Narkotikų kontrolės programa yra USU Software sistemos dalis ir jos pagrindinė užduotis yra veiksmingai kontroliuoti vaistų tiekimą ir saugojimą, laikantis sąlygų, kuriomis turi būti išdėstyti skirtingi vaistai. Kadangi kai kuriuose yra psichotropinių medžiagų, tai gali būti stiprūs nuodai ar vaistai. Todėl tokių vaistų kontrolė turėtų būti organizuojama atsižvelgiant į jų ypatybes ir pagal oficialius jų apskaitos ir laikymo reikalavimus.

Visi šie niuansai yra užfiksuoti narkotikų kontrolės programoje, kaip ir bet kuri kita – tai visų veiksmų įrašas, kurio užduotis yra programa. Dėl savo kontrolės visko, kas vyksta vaistinėje, vadovybė visada turi naujausią informaciją, net jei tai yra nuotolinė prieiga. Yra keletas skirtingų narkotikų patikrinimų tipų – visi jie yra programoje, kiekvienas iš jų dirba savo srityje, o visa kita užbaigia savo rezultatais. Atsakydama į bet kurį užklausą, narkotikų kontrolės programa patikrina informaciją dėl viso joje pateikto turinio ir pateikia kompetentingą atsakymą, sugaišdama sekundės dalį „patikrinti“ – tai įprastas jos tempas atliekant bet kokią operaciją.

Pavyzdžiui, programa gali atsakyti pagal kiekvienos prekės kiekį sandėlyje ir pagal ataskaitą, kurie vaistai yra paklausiausi, kuris kainų segmentas yra aktyviausias, kurie produktai yra nelikvidūs, o kurie jau neatitinka standartų. Vaistinių tinklo atveju vaistų stebėjimo programa pateikia šią informaciją kiekvienam skyriui – vidutinis atsiskaitymas, pardavimų apimtis, pardavimų dažnumas ir kt. Be to, programa atsako į klausimą apie visas kiekvieno filialo išlaidas per kadenciją. ir parodyti, kaip šios išlaidos kinta laikui bėgant – didėja, mažėja ar ne. Vaistų kontrolės programa parodo skirtingų pavadinimų vartotojų paklausos kitimą ir, priklausomai nuo sezono, parodo patikimiausią tiekėją, atsižvelgiant į kainų ištikimybę ir palankias pristatymo sąlygas, laikytis terminų, pasirinkti aktyviausius pirkėjus . Taip pat galite juos palaikyti pateikdami asmeninius kainoraščius, puslapius, kuriuos galite rasti tiek kartų, kiek norite – programa parenka būtent tai, ko jums reikia.

Narkotikų kontrolės programa automatiškai atlieka daugybę užduočių, išlaisvindama darbuotojus nuo kasdienių procedūrų, o ne pridedant tik vieną atsakomybę – darbų žurnaluose laiku pažymima, ar pagal pareigas ir įgaliojimus atlikti darbai yra paruošti. Žurnalai turi elektroninį formatą, vaizdą ir duomenų įvedimo taisyklę, todėl jų pildymas neužima daug laiko, juolab, kad pagrindinis vaistų kontrolės programos tikslas – maksimaliai sumažinti vaistinės išlaidas, tarp jų ir laikinąsias. Savalaikis žurnalų padavimas savininkams suteikia tikslią vienetų įkainių apskaičiavimą – vaistų kontrolės programa savarankiškai atlieka visus skaičiavimus pagal žurnaluose užfiksuotas darbų apimtis, kad kai tik darbuotojai pasirūpins savo operacijų registravimu, tos, kurių nėra. pažymėtos už užmaršumą nėra mokamos.

Pažymėtina, kad narkotikų kontrolės programoje kiekvienas darbuotojas turi savo veiklos apskaitos vedimo formą, kiekvienas asmeniškai atsako už atlikimo kokybę ir laiką, o tai kelia verslo sąmoningumą. Darbo zonoms atskirti siūlomi asmeniniai prisijungimai ir slaptažodžiai, kurie jas apsaugo, riboja prieigą prie kitų asmenų duomenų, atveria tik oficialią informaciją, reikalingą kokybiškam jų pareigų ir įgaliojimų vykdymui. Tarnybinės informacijos konfidencialumo apsaugą vaistų kontrolės programinėje įrangoje užtikrina prieigos kodų sistema, saugumą garantuoja reguliari atsarginė kopija, atliekama pagal iš anksto nustatytą grafiką. Už šį darbą atsakingas įmontuotas užduočių planuoklis – automatinė funkcija, kuri automatiškai atidaro tam tikru laiku atliekamą užduotį.

Prekyba vaistais reglamentuojama įvairiomis direktyvomis ir formulėmis ir reikalauja nuolatinių privalomų ataskaitų kūrimo priežiūros institucijoms, kurios užtikrina jų kontrolę vaistinės atžvilgiu ir daugybės vaistų kontrolės procedūrų įgyvendinimą. Vaistų kontrolės programa automatiškai sukuria visas ataskaitas, laisvai dirbdama su joje esančiais duomenimis ir formomis, ypač tokių tyrimų atveju. Be to, visos formos turi naujausią oficialų formatą, o užduočių planuotojo dėka dokumentai paruošiami laiku, pagal visas taisykles. Be ataskaitų teikimo kontrolės institucijoms, programa sukuria visą vaistinės dokumentų srautą, įskaitant apskaitos ataskaitas, standartines sutartis ir sąskaitas faktūras.

Narkotikų kontrolės programos principas – vartotojų duomenų rinkimas ir apdorojimas iš asmeninių dienoraščių, apibendrintų rodiklių sudarymas procesui apibūdinti. Programa gali veikti keliomis kalbomis vienu metu ir sudaryti tarpusavio susitarimus keliomis valiutomis, kiekvienai kalbai yra oficialūs dokumentų šablonai. Programa siūlo išspręsti jų papildymo problemą, kad būtų visiškai patenkinti pirkėjų joje poreikiai, fiksuojant asortimente nesančių vaistų paklausą. Sistema leidžia išsaugoti visus duomenis, sukauptus prieš automatizavimą, automatiškai perkelti į naują formatą su momentinio importavimo funkcija su išdėstymu vietose. Importavimo funkcija praverčia registruojant siuntas su dideliu kiekiu prekių – tiekėjų elektroninių dokumentų turinys tampa kvitu.

Programa suteikia vartotojams galimybę planuoti laikotarpį, leidžiantį vadovybei kontroliuoti personalą, laiką ir kiekvieno pasirodymo kokybę. Laikotarpio pabaigoje pagal šiuos planus programa sugeneruoja personalo veiklos ataskaitą, kurioje parodomas nukrypimas tarp suplanuotų ir atliktų darbų.

Programėlė akimirksniu atsako į užklausą dėl turimų grynųjų pinigų likučių bet kuriame kasos aparate ir bet kurioje banko sąskaitoje ir patvirtina sumas išduodama finansinių operacijų įrašus. Finansinėje suvestinėje laikotarpio pabaigoje pateikiamas suskirstymas pagal išlaidas, parodomi pajamų šaltiniai, nurodomos pridėtinės išlaidos ir įvertinamas tikrasis nukrypimas nuo plano. Programa palaiko integraciją su elektronine įranga, kuri keičia operacijų formatą – padidina jų kokybę ir vykdymo greitį, prideda naujų galimybių. Greitai narkotikų paieškai ir platinimui naudokite brūkšninių kodų skaitytuvą patogiam jų laikymui – etikečių spausdintuvą atsargoms žymėti pagal sulaikymo sąlygas. Duomenų rinkimo terminalas keičia inventorių formatą – darbuotojai laisvai juda per sandėlį, matuoja atsargas ir elektroniniu būdu su buhalterija tikrina gautą sumą. Vaizdo kamerų buvimas leidžia organizuoti grynųjų pinigų operacijų vaizdo kontrolę – vaizdo įrašų antraštės ekrane pateikia visą informaciją apie operaciją, įskaitant operacijos sumą. Programa leidžia greitai ieškoti prašomų vaistų analogų, reaguoti į jų vartojimą, paskyrimus, jei jų šiuo metu nėra sandėlyje. Sandėlio apskaita vykdoma einamuoju laiko režimu – parduoti vaistai automatiškai nurašomi iš sandėlio gavus mokėjimo patvirtinimą ir pervedami į programą. Programa akimirksniu reaguoja į bet kokį prašymą dėl turimų atsargų likučių bet kuriame sandėlyje ir nedelsdama praneša pagal ataskaitą, kad atsargos artėja prie kritinio minimumo.