Vaistų apskaitos programa
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Vaistų apskaitos programa

Vaistų apskaitos programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite vaistų apskaitos programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Vaistų apskaitos programa labai supaprastina vaistininkui galimybę orientuotis vaistinių verslo asortimente, nes net ir mažiausio vaistinės stendo pagal vaistų skaičių negalima palyginti su bet kurios kitos prekybos vietos asortimentu.

Žmogaus organizme vyksta įvairūs biocheminiai procesai. Kai mūsų organizmas sutrinka, pradedame sirgti. Norint užtikrinti teisingą visų biocheminių procesų eigą, reikalingi vaistai.

Vaistų skaičius yra didžiulis, farmakologinių grupių sąrašas atrodo labai įspūdingas. Vaistai skirstomi į skirtingas grupes, grupės skirstomos į kategorijas ir tt Taip pat vaistinėje prekiaujama maisto papildais, įvairiais vaistiniais preparatais.

Kaip minėta, vaistų apskaitos programa labai palengvina vaistinės darbuotojų darbą. Šią apskaitos programą sukūrė pirmaujantys USU Software sistemos ekspertai, siekdami optimizuoti vaistų ir medicinos produktų apskaitą vaistinėje. Kurdami šią universalią apskaitos programą, įdiegėme visus šiuolaikinius programinius sprendimus.

Besiplečianti programos duomenų bazė leidžia nuolat papildyti vaistų registrus naujais pavadinimais, nes vaistų rinka nuolat atnaujinama. Pasikeitus vaisto prekiniam pavadinimui, šiuos pakeitimus galima atlikti be jokio laiko reikalaujančio įvesties į duomenų bazę. Senus vardus galima ištrinti, tačiau čia juos galite išsaugoti archyve ir visada rasti reikiamą informaciją. Vaistų pavadinimai gali būti grupuojami pagal veikliąją medžiagą, todėl pacientams vietoj trūkstamų vaistų galima pasiūlyti analogus. Apskaitos programa automatiškai seka vaistus tiek vitrinoje, tiek vaistinės sandėlyje. Programa paryškinta įvairiomis spalvomis, informuojant vaistininką apie vaistų ir vaistinių preparatų kiekybinės apskaitos rezultatus. Prie kiekvieno registracijos įrašo gali būti pridėta prekės nuotrauka, todėl apskaita bus aiškesnė ir paprastesnė. Įrašų skaičius medicinos gaminių registre neribojamas.

Naudodamiesi vaistų apskaitos programa galite lengvai ir be apribojimų analizuoti savo lėšų judėjimą. Juk atsiskaitymas tiekėjams dažniausiai vyksta atsiskaitant negrynaisiais pinigais, mūsų programa tai daro per internetinę bankininkystę. Grynųjų pinigų dinamika kasoje nėra USU Software programos klausimas, kompiuterio monitoriuje aiškiai matysite duomenis diagramų pavidalu. Tai leidžia greitai priimti rinkodaros sprendimus. Be to, programoje yra funkcija, kai supaprastinate santykius su mokesčių tarnyba, mokesčiai mokami naudojant tą pačią internetinę bankininkystę, o programa siunčia ataskaitas mokesčių tarnybos svetainėje.

Buhalterinės apskaitos programa suteikia galimybę prijungti skaitytuvus, spausdintuvus, brūkšninius kodus ir kvitus. Tai labai supaprastina vaistininko darbą darbe. Vaistų apskaitos programa apima Vaistinės elektroninių žurnalų užsakymus, Priėmimo kontrolės vaistinėje rezultatai, Dalyko kiekybinę apskaitą vaistinėje. Tai yra teisinis reikalavimas. Be to, galite įvesti papildomų bloknotų, kurie, jūsų manymu, reikalingi jūsų naudojimui. Programa padeda ištirti vaistų ir medicinos prietaisų įvairovės ir kainų paklausą ir pasiūlą farmacijos rinkoje. Vaistų apskaitos programa turi malonią sąsają, išvaizdą galima bet kada keisti savo nuožiūra. Paspaudę sąsajos mygtuką galite pasiekti jums tinkančių temų pasirinkimą tarp įvairių siūlomų temų. Už specialią kainą vaistinėje galima įrengti vaizdo stebėjimą, kuris iš anksto pašalins erzinančius ekscesus.

Naudodami USU Software sistemos programą, sutrumpinate laiką, praleistą suprasti gaunamus duomenis. Palengvėja mąstymo procesas, leidžiantis priimti reikiamus sprendimus.

Automatizuota vaistų apskaitos programa padidina vaistinės įmonės pajamas labai naudingai keisdama darbuotojų produktyvumą. Apskaitos sistema vaistinėje optimizuoja visus gautus duomenis, nepraleisdama nei vienos, net ir iš pirmo žvilgsnio menkiausios detalės. Visa informacija apie santykius su tiekėjais ar klientais saugoma programoje tol, kol jums atrodo tinkama.

Pagrindinė versija turi daug funkcijų, jūs turite teisę patys įdiegti tai, kas, jūsų nuomone, yra svarbu ir reikalinga.

Programa automatiškai atlieka kelias analizes ir generuoja ataskaitą. Naudodami ataskaitas savo apskaitos sprendimuose tobulinate savo verslą teigiamai. Šios ataskaitos padeda nustatyti rinkodaros ir reklamos sprendimų tikslumą. Šiuolaikinė programa, kaip ir priklauso, per vieną sekundę apdoroja didžiulius duomenų kiekius. Tai žymiai sutaupo vaistinės darbuotojų laiką. Nuolat vedama pilna visų veiksmų statistika, kuriamos grafinės ataskaitos, palengvinančios administratoriaus darbą. Yra priminimo funkcija, leidžianti nieko nepamiršti. Tai prisideda prie kompetentingo vaistinių verslo organizavimo. Bandomoji narkotikų stebėjimo programos versija leidžia išnaudoti visus verslo su USU programine įranga pranašumus.

Prisijunkite prie draugiškos USU Software sistemos klientų bendruomenės ir kartu iškelkime jūsų verslą į nepasiekiamas aukštumas.