Programa vaistams
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa vaistams

Programa vaistams • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą vaistams

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Norėdami atsisiųsti nemokamą vaistų apskaitos programą, rekomenduojame apsilankyti svetainėje usu.kz, kur yra USU Software sistemos programos demonstracinė versija. Programa padidina efektyvumą automatizuodamas vaistų apskaitą ir automatiškai seka vaistus bei jų judėjimą nuo pat jų atvežimo į sandėlį ir iki jų perdavimo tiesiai vartotojui. Iš esmės tokios programos nemokamai atsisiųsti neįmanoma, nes automatizavimo programa yra labai brangus produktas, jos kainą lemia paslaugos, kurios atlieka savarankiškai darbą, įskaitant paketo funkcijas ir vaistų apskaitą. Tačiau kūrėjai dažnai siūlo atsisiųsti nemokamą demonstracinę versiją, kuri leidžia klientui įvertinti būsimą vaistų apskaitos automatizavimo programos naudą.

Atsisiuntę nemokamas demonstracines versijas, galite pasiekti programos funkcionalumą, nors ir ribotą veiksmų skaičių, tačiau bet kuriuo atveju, net ir sutrumpinta forma, programa demonstruoja pagrindines narkotikų valdymo galimybes. Pirma, atsisiųsdami demonstracinę programą (ji nemokama!), Vartotojai gali įvertinti atskiros prieigos prie paslaugų informacijos ir su tuo susijusių pasirinkimų privalumus. Dabar kiekvienas vartotojas (darbuotojas) yra asmeniškai atsakingas už atliekamą darbą pagal savo pareigas, visos darbuotojo atliekamos operacijos yra fiksuojamos elektroniniuose dokumentuose, todėl vadovybei tai tampa skaidru, svarbu visiems.

Daugelyje vaistų yra psichotropinių medžiagų, stiprių nuodų, narkotinių medžiagų, todėl būtina speciali registracija gydymo įstaigoje, kurioje jie vartojami. Buhalterinė programa pažymi vartotojų informaciją jų asmeniniais įrašais, kai jie įvedami elektroninėse formose. Dėl šios priežasties, atliekant konkrečią operaciją, visada galima tiksliai matyti, kas yra susiję su vaistais ir kokioje stadijoje yra pacientas nuo gimimo momento. Atsisiuntę nemokamą demonstracinę programą, iš karto supranti, kad pirmasis jos veiksmas – būsimam vartotojui priskirti individualų prisijungimo vardą ir apsauginį slaptažodį, nulemiantį jo kompetencijos mastą automatizuotoje sistemoje, vadovaujantis atsakomybe ir įgaliojimais. Programos pareiga yra saugoti paslaugų duomenų, įskaitant vaistus, konfidencialumą, o jų saugumas užtikrinamas reguliariai atliekant atsargines kopijas pagal grafiką.

Atsisiuntę nemokamą demonstracinę programą, vartotojai gali įvertinti integruoto užduočių planuotojo darbą, kurio pareigos apima automatinio darbo paleidimą pagal sudarytą programą. Pavyzdžiui, automatizuota sistema, kurios negalima atsisiųsti nemokamai, savarankiškai paruošia visą darbo eigą. Narkotikų apskaita yra gana didelė, nes ji apima visų rūšių ataskaitas, įskaitant tuos, kurie reikalingi reguliavimo institucijoms ir apskaitai. Užduočių planuotojas užtikrina, kad kiekvienas dokumentas būtų paruoštas iki nustatyto termino.

Paruoštus dokumentus atsisiųsti lengva - tam programoje yra įmontuota eksporto funkcija. Jis automatiškai konvertuoja dokumentą į bet kurį nurodytą formatą, tačiau tuo pačiu išsaugo pradinį reikšmės formatą. Norėdami sudaryti dokumentus, į programą įtrauktas šablonų rinkinys, tačiau jo tiesiog neįmanoma atsisiųsti, ypač nemokamai, nes formas kuria programa, naudodama šablonuose nurodytą formatą. Be to, visos formos turi reikiamas detales ir logotipą.

Vaistai turi būti kapitalizuojami vos pasiekę sandėlį – programa pati išrašys sąskaitą, tačiau tam reikia nurodyti, kokių vaistų kiek ir kiek atėjo. Ką daryti, jei prekių yra per daug? Naudokite importavimo funkciją, kurios užduotis yra perkelti neribotą kiekį duomenų iš išorinių elektroninių dokumentų. Pavyzdžiui, tiekėjo sąskaitos faktūros, kurias jis atsisiunčia per sekundę ir savarankiškai redaguoja visas vertes joms skirtose vietose. Taip pat negalite atsisiųsti tokios funkcijos – ji yra programos dalis, o testavimui pateikiama nemokama demonstracinė versija.

Pati automatizuota sistema tvarko narkotikų apskaitą ir jai reikia pirminės ir naujausios vartotojo informacijos, kad būtų sukurti rodikliai, kurie kuo tiksliau apibūdintų verslo procesus. Todėl reikalaujama, kad vartotojai pildytų asmenines elektronines formas, o ši procedūra nėra nemokama – kuo didesnė pažanga žurnale, tuo didesnis mėnesio įkainis. Tai verčia darbuotojus aktyviai vesti darbo žurnalus. Tokio dienoraščio parsisiųsti taip pat neįmanoma, be to, juo gali naudotis tik jo savininkas ir vadovybė, nusistačiusi informacijos tikslumo kontrolę.

Teoriškai automatizuotoje sistemoje nėra nieko nemokamo – kiekvienas verslo procesas turi savo vertę, kuri gaunama atlikus skaičiavimą, kuriame atsižvelgiama į žinių ir informacinėje bazėje nurodytas pramonės normas ir standartus, kurių, be to, negalima. parsisiųsti nemokamai. nemokama demo versija. Rekomenduojame iš Usu.kz svetainės atsisiųsti nemokamą vaistų apskaitos programą ir susipažinti su visomis vaistų automatizavimo galimybėmis.

Automatizuota programa atlieka įvairių tipų apskaitą, įskaitant finansinę, statistinę, vadybinę, sandėlio, ir tvarko jas einamuoju laiku.

Patvirtinus vaistų perdavimą pacientui, patiekta suma automatiškai nurašoma iš sandėlio – duomenys apie esamus likučius visada yra atnaujinami. Pasibaigus bet kurios prekės prekės galiojimo laikui, atsakingi asmenys apie tai iš anksto praneša prie kito pirkimo pridedama paraiška su apskaičiuota apimtimi. Kaupiama statistika daro prielaidą, kad pirkimas organizuojamas pagal laikotarpio lėšų apyvartą, o tai leidžia išvengti pirkimo išlaidų ir kaupti perteklinius kiekius. Organizacija visada žino grynųjų pinigų likučius seife ir banko sąskaitose – programa automatiškai sukuria visų joje atliktų finansinių operacijų įrašus. Atlikus pinigų srautų analizę, suvestinė leidžia rasti negamybinius kaštus ir įvertinti atskirų sąnaudų straipsnių pagrįstumą, siekiant ištirti kaštų kitimo dinamiką. Integracija su skaitmenine įranga leidžia sistemoje dirbti su brūkšninių kodų skaitytuvu, duomenų rinkimo terminalu, etikečių spausdintuvu, elektroninėmis svarstyklėmis. Integracija su skaitmenine įranga pagerina sandėlio operacijų kokybę, įskaitant apsirūpinimą, išdavimą, atsargų ženklinimą, inventorizacijos vykdymą – rezultatai fiksuojami. Taip pat integracija su skaitmenine įranga leidžia dirbti su finansų registratoriumi, atsiskaitymų be grynųjų pinigų terminalu, o tai pagerina verslo operacijų ir aptarnavimo kokybę. Automatinė programa (atsisiųsti iš usu.kz) veikia įvairiomis kalbomis – jas galima pasirinkti nustatymuose, kiekviena kalbos versija turi savo dokumentų šablonus ir tekstus. Asmeniniai vartotojų žurnalai yra reguliariai peržiūrimi vadovybės, kad įvertintų duomenų tikslumą – audito funkcija pagreitina procedūrą išryškindama atnaujinimus.

Veikiant vaistinių tinklui, sukuriamas savas informacinis tinklas, leidžiantis pasiekti visą nuotolinio skyriaus informaciją, jo veikimo sąlyga – interneto buvimas.

Sistema garantuoja skaičiuojamų rodiklių tikslumą, informacijos patikimumą, jų apdorojimo greitį, tai yra sekundės dalis, todėl jie kalba apie realų laiką.

Programa iš karto pasiūlo trūkstamų vaistų analogų sąrašą, pripažįstant, kad vaistų platinimas dalimis turi atidėtos paklausos funkciją, jei pakuotė dalijama. Jei kalbame apie kreipimąsi, vaistinė gauna informaciją apie prarastą naudą visos nuolaidų pirkėjams kainos dydžiu, ataskaita apie pačius asmenis ir jų motyvus.