Programa vaistinėms
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa vaistinėms

Programa vaistinėms • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą vaistinėje

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Vaistinėms skirta programa, kurią sukūrė USU Software komanda, atsižvelgia į visus pramonės niuansus. Programa atitinka visus šiuolaikinėms informacinėms technologijoms keliamus reikalavimus. Iš mūsų įmonės svetainės galite visiškai nemokamai atsisiųsti vaistinėms skirtą programą bandomojoje versijoje.

Profesionalių vaistinių programa turėtų būti naudojama racionaliausiai. Jei pasirinksite mūsų sistemą, jums nereikia jokios specialios kvalifikacijos, kad ją įsisavintumėte. Ji turi labai paprastą ir patogią sąsają. Mūsų ekspertų komanda pilnai lydi įdiegiant programą ir atlieka techninę priežiūrą, išsamiai paaiškindama visas problemas. Tai taip pat labai supaprastina darbo eigą. Vaistų paieškos programa leidžia greitai rasti norimų produktų pavadinimus net ir labai didelėje duomenų bazėje. Vaistinių programą taip pat galite atsisiųsti iš mūsų svetainės. Nemokamai paspaudę vaistinių atsisiuntimo programą, gausite demonstracinę sistemos versiją.

Šiuolaikinė vaistinių programa turėtų būti paprasta ir glausta, su daugybe įrankių ir dideliu našumu, tačiau dėl to sistema tampa geru verslo valdymo pagalbininku. Vaistinėms skirta kompiuterinė programa atlieka daugybę funkcijų. Vaistinių analogų programa padeda rasti alternatyvių produktų variantų. Be to, vaistų paieškos programa vaistinėse padeda rasti reikalingų vaistų platintojus su tinkamiausia kainų politika. Nemokama vaistinėms skirta programa leidžia vartotojams praktiškai patirti mūsų programinės įrangos efektyvumą.

Vaistinių programos kelia paslaugų teikimo kartelę ir drausmina darbuotojus, nes darbo eiga tampa greita ir efektyvi. Vaistinių gamybos valdymo programa ne tik yra veiklos įrankis, bet ir supaprastina ir susistemina procesus, kurie prisideda prie jūsų įmonės sėkmės. Mūsų svetainėje vartotojai gali atsisiųsti vaistinių tvarkaraštį, kuriame yra visa informacija apie mūsų pokyčius, klientų atsiliepimus ir mūsų kontaktiniai duomenys, kur žmonės gali susisiekti su mumis ir užduoti įdomių klausimų.

Automatinė vaistinėms skirta programa žymiai sutaupo apdorojimo laiką.

Nemokama vaistinių programinė įranga turi automatinio pildymo funkciją, iš sistemos katalogų paimant anksčiau užpildytą informaciją. Programa išsaugo visą verslo istoriją kiekvienam užsakymui ir klientui. Vaistinių kompiuterinė programa seka užduočių grafiką. Narkotikų paieškos programa turi didelį įrankių rinkinį darbui su savo žinių baze ir patogia navigacijos sistema. Vaistinių programa optimizuoja darbo eigą. Jame taip pat yra kelių vartotojų režimas, kai prieigos teisės yra diferencijuojamos tarp darbuotojų. Automatizavimo programa užtikrina dokumentų gausos valdymą. Vaistinių programos taip pat gali generuoti vidines ataskaitas pagal nurodytus kriterijus. Duomenų rūšiavimas ir grupavimas padeda optimizuoti informacijos apdorojimą. Narkotikų paieškos programa leidžia duomenų bazės duomenis konvertuoti į kitus elektroninius formatus ir apdoroti net labai didelius informacijos kiekius. Vaistinių paieškos programa turi automatinio siuntimo SMS žinute arba el. paštu funkciją. Dėl patogios ir paprastos sąsajos lengva dirbti. Nors vaistinių programą galima nemokamai atsisiųsti iš mūsų svetainės su galimybe ją išbandyti, pilną versiją galite atsisiųsti susisiekę su mumis numeriu arba el.

Vaistinių automatizavimo programa padeda tobulinti verslo procesus.

Juridiniams asmenims, turintiems vaistinių įstaigas, itin svarbu atsižvelgti į ekonomines valdymo pasekmes. Gautas finansinis rezultatas pirmiausia naudojamas mokesčių apskaitos tikslais, taip pat labai svarbus vidaus audito tikslais. Neturint tikslios finansinio rezultato apskaitos, neįmanoma atlikti pagrindinių vaistinių tinklo ekonominių rodiklių vidinių analitinių tyrimų, planavimo ir prognozavimo. Galutinis finansinis rezultatas yra organizacijos kapitalo padidėjimas arba sumažėjimas vykdant finansinę ir ūkinę veiklą per ataskaitinį laikotarpį, išreikštas bendru pelnu arba nuostoliais. Todėl kapitalizacijos padidėjimą ar sumažėjimą lemia ataskaitinio laikotarpio pajamų ir sąnaudų santykis. Tai yra, jei įmonės pajamos viršija jos išlaidas, finansinis rezultatas išreiškiamas kaip pelnas, kitu atveju finansinis rezultatas laikomas nuostoliu. Pažymėtina, kad ypatingas dėmesys skiriamas ekonominio turto pajamų ir sąnaudų struktūrizavimui, siekiant patikimai apskaityti finansinį rezultatą. Organizacijos, kuriai priklauso vaistinės, išlaidos taip pat skirstomos į įprastinę veiklą ir kitas išlaidas. Išlaidos įprastinei veiklai tokiems juridiniams asmenims yra susijusios su improvizuotų receptų gamyba, pramoniniu būdu pagamintų vaistų pardavimu ir lengvatinio vaistų tiekimo įgyvendinimu. Kitos tokių įmonių sąnaudos yra susijusios su platinimo išlaidomis pagal veiklos rūšis ir kitų pajamų generavimu. Pajamos iš pagrindinės verslo veiklos yra galutinis farmacijos verslo veiklos ciklo rezultatas. Gatavų dozavimo formų kvitai iš gamintojų ir vaistinių, turinčių teisę gaminti, yra susiję su paraiškos pateikimo procesu. Taigi, vienkartiškai įvykdžius sąlygas, lėšos, kurias įmonė gauna iš pirkėjų ir klientų, yra įtraukiamos į pajamas. Jei viena iš sąlygų netenkinama, atsižvelgiama į organizacijos mokėtinas sąskaitas už ūkinės operacijos sumą ir ši suma turi būti įtraukta į balansinį įsipareigojimą ataskaitinio laikotarpio pabaigoje.

Visa tai atrodo sudėtinga ir nesuprantama, tačiau pasinaudoję vaistinėms skirta USU Software programa nustebsite, kiek visas procesas gali būti supaprastintas ir automatizuotas.