Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Medicininių vaistų programa

Medicininių vaistų programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Medicininių vaistų programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą

Pirkite programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Vaistinių vaistų apskaita medicinos organizacijoje, tvarkoma USU Software sistemos programa, išsiskiria dideliu efektyvumu – tikslumu ir efektyvumu, kurio negalima garantuoti tradicinės apskaitos atveju. Vaistus pati medicinos organizacija naudoja aptarnaudama pacientus – tai gali būti medicininės procedūros, tyrimų atlikimas, diagnostiniai tyrimai. Medicinos organizacija, neatsižvelgiant į jos specializaciją, naudoja vaistus kaip vartojimo reikmenis kaip savo medicinos paslaugų dalį. Todėl programos konfigūracija nustato automatinį vaistų valdymą kaip pacientų paslaugų dalį. Tačiau kiekviena medicinos organizacija, vykdydama vaistinės veiklą, gali organizuoti vaistų pardavimą regione. Šiuo atveju vaistų apskaitos konfigūracija medicinos organizacijoje perima verslo sandorių kontrolę, o iš jų pirkėjus, vaistus, sandorio vertę, pelną ir kt. Tai sukuria pardavimo bazę su išsamia informacija apie tai.

Apskaitai medicinos organizacijoje buvo sukurta nomenklatūra - visų rūšių vaistai, kuriuose ji veikia savo veiklos metu. Be to, čia pateikiamos ir ūkinės paskirties prekės, visos prekinės prekės suskirstytos į kategorijas (prekių grupes), jei kai kurių vaistų nėra sandėlyje, galite greitai juos pakeisti. Vaistų apskaitos programos konfigūracijos uždavinys – aprūpinti medicinos organizaciją pakankamai atsargų, kurių pakaktų ataskaitiniam laikotarpiui. Norėdami tai padaryti, programa nuolat vykdo statistinę apskaitą, atsižvelgiant į tokius duomenis, sukuriamas ir išsiunčiamas automatinis pirkimo užsakymas su anksčiau apskaičiuotu prekių kiekiu, nes renkama statistika apie narkotikų paklausą ir laikotarpio apyvartą. . tiekėjas el.

Dėl automatinės vaistų registracijos gydymo įstaiga juos perka tiksliai tiek, kiek suvartoti per laikotarpį, tačiau visada atsižvelgia į kritinį minimalų kiekį, kuris turi būti sandėlyje. Dėl to išlaidos sumažinamos pašalinus pertekliaus pirkimą ir saugojimą. Narkotikų pardavimas ir naudojimas kaip vartojimo reikmenys yra dviejų skirtingų rūšių veikla, automatizuota programa juos sujungia, kad optimizuotų jūsų atsargas. Racionalus planavimas sutaupo materialines išlaidas medicinos organizacijai. Narkotikų judėjimas dokumentuojamas važtaraščiais, kuriuos programa sudaro pirminių apskaitos dokumentų pagrindu, taip pat suskirsto dokumentus į atitinkamus darbus. Tačiau čia vietoj kategorijų pateikiama būsena ir spalva, nurodantys MPZ, prekių ir medžiagų perdavimo tipą, skirstydami užduotis.

Jei kalbėsime apie medicininius vaistus, kuriuos medicinos organizacija naudoja kaip vartojimo reikmenis, reikia pažymėti, kad į automatinės apskaitos programą yra įmontuota įstatymų patvirtinta pramonės informacinės medžiagos duomenų bazė. Tvarkoje kiekvienos medicinos paslaugos vykdymo normos apima trukmę, pritaikytą darbo apimtį ir vartojimo reikmenų kiekį, jei tokių yra. Atsižvelgiant į šią informaciją, programos diegimo metu verslo operacijų apskaičiavimas atliekamas naudojant oficialias normas, o po to kiekvienas gauna piniginę išraišką, o tada dalyvauja skaičiavimuose.

Taigi, jei sveikatos priežiūros įstaiga suteikė paslaugą pacientui, vartojančiam vaistus, jos mokestis įskaičiuojamas į paslaugos mokestį pagal kainyną. Pagal visų atliktų operacijų skaičių programa gali nesunkiai nustatyti, kiek ir kokių vaistų buvo suvartota per laikotarpį. Šie vaistiniai preparatai pagal ataskaitą duodami iš sandėlio, tačiau sumokėjus paslaugos mokestį iš likučio automatiškai nurašoma sandoryje nustatyta suma. Taigi jie sako, kad sandėlio apskaita yra dabartinio laiko režimu.

Jei kalbame apie vaistinių preparatų registravimą medicinos organizacijoje pardavimo metu, tai šiuo atveju apskaita vykdoma pagal informaciją iš pardavimo bazės. Nors sandėlio apskaita veikia taip pat – mokama, visi parduodami vardai nurašomi iš sandėlio atitinkama suma. Toks ūkinės operacijos įrašas pateikiamas su pardavimo langeliu, pagal jo informaciją rašomi narkotikai. Tai patogi elektroninė forma, užpildyti trunka kelias sekundes, o gydymo įstaiga gauna maksimalią informaciją apie sandorį, įskaitant asmeninę pirkėjo (paciento) informaciją, jo susidomėjimą vaistiniais preparatais, pirkimo dažnumą, vidutinį pirkimą. gavimas, jei tokios sąlygos nurodytos sutartyje, gautas pelnas, atsižvelgiant į nuolaidos nuostatą.

Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į apskaitos veiksmingumą, ką ji apima. Automatizavimo metu sukuriamas vidinis ryšys tarp visų skirtingų kategorijų informacijos verčių. Todėl, kai atsižvelgiama į vertę, visi kiti tiesiogiai ar netiesiogiai susieti su ja ir patiria visas išlaidas.

Integruotoje pramonės informacinių medžiagų duomenų bazėje yra suskirstytas TLK diagnostikos sąrašas, leidžiantis gydytojui greitai patvirtinti savo pasirinkimą. Pasirinkus diagnozę, automatiškai sukuriamas gydymo protokolas, kurį gydytojas gali naudoti kaip pagrindinį arba parengti pats, patikrinus vyriausiajam gydytojui. Vos tik sukūrus gydymo protokolą, programa pateikia automatinį receptų puslapį, kuriuo galima remtis gydytojui planuojant gydymo kursą. Pacientų medicininiai dokumentai saugomi elektroniniu formatu, o gydymo dinamiką galima įvertinti pridedant prie ultragarso nuotraukų, rentgeno nuotraukų ir tyrimų rezultatų.

Patogiam pacientų priėmimui programa sudaro elektroninį tvarkaraštį, kuriame preliminariai užsiregistruojama ir aiškiai pristatomas kiekvieno specialisto užimtumas. Toks programos formatas leidžia organizuoti pacientų srautus pagal savaitės dienas ir valandas, kad gydytojams darbo krūvis būtų paskirstytas tolygiai, jie taip pat turi prieigą prie programos. Paskyrimo metu gydytojas gali savarankiškai registruoti pacientą pas kitus specialistus, paskirti reikiamus tyrimus, tyrimus ir apsilankyti gydymo kabinete. Paskyrimo išvakarėse programa pacientams automatiškai išsiunčia priminimą su prašymu patvirtinti vizitą, pažymėdamas šio veiksmo atlikimą programoje operatoriui. Jei klientas atsisakė apsilankyti, programa automatiškai atrenka pacientą iš laukiančiųjų sąrašo ir pasiūlo kitą vizitą, kad iš jo būtų galima gauti kuo daugiau naudos. Kalbant apie sąveiką su pacientais, sukuriama vienos sandorio šalies duomenų bazė CRM forma; Čia taip pat atstovaujami tiekėjai ir rangovai, patogumo dėlei suskirstyti į kategorijas. CRM kiekvienam dalyviui sukuriamas failas, kuriame įrašoma kontaktų su juo istorija, įskaitant pokalbio datas, pokalbio santrauką, apsilankymus, prašymus, mokėjimus už paslaugas. Po konsultacijos pacientas, atvykęs į gydytojo priėmimą, programoje rodomas viena spalva, o pavardė – raudonai iki apmokėjimo. Prieiga prie paciento ligos istorijos skiriasi skirtingiems darbuotojams pagal jų kompetencijas – kasininkė mato tik sumą, kurią reikia sumokėti už paslaugas, registras – visus duomenis. Programa siūlo automatinę kasos vietą, gali būti derinama su registracijos teisėmis, po kurių jos darbuotojas gauna mokėjimus iš pacientų su įgaliojimu. Vaistinių vaistų programa stebi lėšų judėjimą, paskirsto mokėjimus į atitinkamas sąskaitas, grupuoja jas pagal mokėjimo būdus, nustato mokėtinas sumas.