Programa vaistinei
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa vaistinei

Programa vaistinei • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą vaistinei

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Kai jums reikia programos vaistinei, turite kreiptis į USU Software sistemos specialistus. Jie siūlo jums labai aukštos kokybės ir funkcionaliai supakuotą programinę įrangą, nes jūsų įmonė tampa neabejotina lydere ir lenkia pagrindinius konkurentus. Galite aplenkti visus konkurentus, nes mūsų specialistų sukurta vaistinės programa suteikia jums įvairių naudingų įrankių rinkinį, su kuriuo galima atlikti kompleksinį gamybos procesų optimizavimą ir išvengti klaidų.

Greitai pasiekiate reikšmingų laimėjimų, o tai reiškia, kad jūsų pozicija yra stipri ir nė vienas iš oponentų nedrįsta mesti jiems iššūkio. Juk vartotojai turi naudingą informacijos rinkimo įrankių rinkinį, leidžiantį turėti aukšto lygio žinias orientuotis rinkoje. Prisitaikantis dizainas padeda lygiagrečiai atlikti įvairias užduotis, suteikdamas naują impulsą gamybos procesams.

Šiuolaikinė vaistinių programa, kurią sukūrėme remiantis naujausia penktos kartos platforma, yra labai geras įrankis parduoti susijusius produktus, jei esate orientuotas į paslaugas. Vaistinės atveju tai gali būti vaistų ir kitų rūšių produktų pardavimas, o tai labai patogu. Žinoma, galite parduoti ir pagrindinius, ir susijusius produktus. Viskas priklauso nuo įstaigos orientacijos.

Vaistinės kompleksas – tai pritaikoma aplikacija, tinkanti ne tik vaistinei, bet ir kitam panašiam verslui. Naudokite išplėstinę programą norėdami vykdyti įvairias akcijas ar nuolaidas klientams, kurie kreipiasi. Jis gali išsaugoti visus skaičiavimų algoritmus, o programa automatiškai atlieka reikiamą veiksmų seką. Naudodami vaistinės programą, turite galimybę apibrėžti klientų perkamų prekių tipų pageidavimus.

Vartotojai visada žino, kurios pozicijos yra paklausiausios. Sukurkite vaistinės programą ir valdykite filialų darbo krūvį. Be to, šis procesas vyksta pagal asmenų veiklą tam tikru metu. Visus reikalingus statistinius rodiklius galite išmatuoti naudodami mūsų automatizuotą kompleksą. Mūsų vaistinės programos veikimas neapsunkina šio produkto, nes jį labai lengva išmokti. Galite nustatyti klientų atšaukimo proceso pradžią, jei toks yra.

Programa automatiškai surenka reikiamus rodiklius ir paverčia juos vaizdine forma. Tam naudojame naujausią grafiką ar diagramas, integruotas į mūsų programą. Tai ne vieninteliai vizualizacijos įrankiai, kuriuos USU programinės įrangos ekspertai integravo į šią programą. Pažangios programos pagalba galite kokybiškai tvarkyti vaistinę. Netgi įmanoma įdiegti pakartotinės rinkodaros parinktis, kai iš naujo įtraukiate žmones naudodami esamą klientų bazę.

Farmacija yra puiku, jei naudojatės mūsų pažangia farmacijos programa. Jūs netgi galite nustatyti geriausius atlikėjus, o tai labai padeda. Stebėkite kiekvieno skyriaus ar filialo pardavimų augimo dinamiką naudodami mūsų programą. Vartotojai gali išvengti kritinių klaidų, patikrinę vaistinę aukščiausios kokybės. Juk programa nepasižymėjo žmogaus prigimčiai būdingomis silpnybėmis. Mūsų programa veikia labai greitai, nes turi neįtikėtinai didelį optimizavimo potencialą.

Dėl didelio našumo galite apdoroti didelį informacijos srautą ir nešvaistyti laiko.

Mūsų programa padeda apskaičiuoti nelikvidžias prekes, įvertindama grąžinimo normas. Tai labai patogu, nes išleidžiamus rezervus reikia perskirstyti investuojant į priimtinesnių rūšių produktų pirkimą. Mūsų vaistinės programinės įrangos naudojimas suteikia galimybę greitai optimizuoti savo sandėlio išteklius. Sandėliavimo proceso efektyvumo didinimas turi teigiamos įtakos sąnaudoms; tai reiškia, kad galite sumažinti pinigų sumą, kuri skiriama nuomos ar mokestinių įsipareigojimų mokėjimui už sandėlių eksploatavimą. Atsisiųskite mūsų vaistinės programą kaip nemokamą demonstracinę versiją. Demonstracinė mūsų programos versija yra sprendimas, leidžiantis susipažinti su produktų pasiūlymu remiantis savo patirtimi. Galite išbandyti programos dizainą ir sąsają, ištirti funkcijų rinkinį, susipažinti su komandų rinkiniu ir atlikti visus veiksmus visiškai nemokamai.

Tada jūs jau žinote, kokia yra mūsų vaistinės programa.

Pažymėtina, kad bandomoji mūsų programos versija nėra sprendimas, kurį verslininkai naudoja siekdami ekonominės naudos. Mes platiname tokią programą informaciniais tikslais, o jei norite naudotis visomis šios programos funkcijomis, turite susisiekti su mumis, kad įsigytumėte licencijuotą versiją. Galite įsigyti pagrindinę mūsų vaistinės programos versiją arba atkreipti dėmesį į išplėstines parinktis. Masinė USU programinės įrangos sistema konkrečiai neapima visų galimų vaistinės programos parinkčių, platinamų kaip pagrindinė versija. Mes suskirstėme funkcionalumą, kad galėtumėte įsigyti programą geriausiomis kainomis. Be to, suteikėme jums galimybę įsigyti kai kurių variantų, nes tai leidžia pasirinkti tik jums reikalingas parinktis. Mūsų vaistinės programos vartotojas gali maksimaliai sutaupyti finansinius išteklius sąveikaudamas su USU Software sistema. Mes visada laikomės labai demokratiškos politikos, o tai reiškia, kad su mumis bendrauti yra pelningiau nei su konkurentais. Rinkoje nerasite vaistinei priimtinesnės programos, kuri atitiktų mūsų komplekso funkcinį turinį ir būtų gana nebrangi. Įdiekite mūsų pažangios programos sprendimą ir tada nebijokite konkurentų veiksmų.

Naudodami mūsų įmonės siūlomą vaistinių programinę įrangą, dėl didelio žinomumo jūsų verslas visada bus vienu žingsniu priekyje pagrindinių konkurentų. Informacinės medžiagos prieinamumas nėra vienintelė nauda, kurią gausite naudodamiesi mūsų vaistinių programa. Taip pat galite efektyviausiai panaudoti savo išteklius, kad suteiktumėte jums reikalingos naudos.