Vaistų apskaitos programa
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Vaistų apskaitos programa

Vaistų apskaitos programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite vaistų apskaitos programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Demonstracinėje USU Software sistemos versijoje, kurią galite rasti adresu Usu.kz, rekomenduojame atsisiųsti vaistų apskaitos programą iš jos kūrėjo svetainės. Vaistų apskaitos programos parsisiųsti neįmanoma, nes tai automatizavimo programa ir, kaip ir bet kuriam programiniam produktui, reikalingas įdiegimas ir konfigūravimas, kurį gali pateikti tik visus programos niuansus išmanantis kūrėjas. Farmacinė apskaita yra paklausi įvairiose sveikatos įstaigose, pavyzdžiui, ligoninėse, vaistinėse, medicinos centruose, todėl programos paklausa yra gana didelė. Net jei tai nedidelis prašymas, visada yra daug pasiūlymų, kuriuos galite atsisiųsti čia ir dabar. Autoritetingai pareiškiame, kad nėra galimybės atsisiųsti automatizuotos apskaitos programos, tai nėra būdas atsisiųsti demo versiją savo sveikatai.

Jei kalbame apie narkotikus, net tik į juos atsižvelgus, visai tikslinga kalbėti apie sveikatą. Vaistai turi skirtingą poveikį; narkotinių, nuodų, psichotropinių medžiagų ir mažiau agresyvių vaistų, todėl efektyvi jų apskaita yra pagrindinis programos uždavinys. Tokiu atveju garantuojama griežta vaistų apskaitos kontrolė, jų gabenimas nuo sandėlio vadovo iki paciento, kuris užtikrina galutinę sveikatą. Tai apima procedūras, kuriomis vaistai praeina nuo pristatymo momento, įskaitant priėmimo apskaitą, priėmimo kontrolę, saugojimo organizavimą, perdavimą parduoti. Programa, kurią siūlome atsisiųsti, apima visus šio narkotikų judėjimo etapus, todėl jų apskaita savarankiškai atlieka visas apskaitos procedūras ir išlaisvina darbuotojus nuo jų, suteikdama jiems daugiau laiko įvykdyti gamybos planą.

Atsisiuntus vaistų apskaitos programą, gydymo įstaiga gauna veiksmingą įrankį kontroliuoti visą veiklą, įskaitant personalo užimtumą, administravimo laiką ir kokybę, vartojimo prekių organizavimą, laikymo sąlygas, aprūpinimą pacientais. reikalingus vaistus. Atskirai funkciškai tokio įrankio parsisiųsti irgi neįmanoma - automatizuojant vieną veiklą vienas procesas automatiškai pradeda kitos priežiūrą, viskas vyksta nuolat ir be sustojimo, kol veikia gydymo įstaiga ir programa. Kad vaistai veiktų, jiems reikia informacijos apie kiekvieną personalo veiksmą, pagrįstą gautais rezultatais, kad programa ir jos darbo rezultatas tiksliai apibūdintų tikrąją esamų procesų būklę. sprendimą.

Šios informacijos parsisiųsti iš vienos vietos neįmanoma – tai darbuotojų darbo išrašai, kuriuos gauna vykdydami savo pareigas ir kuriuos privalo publikuoti elektroniniuose žurnaluose. Nė vienas darbuotojas negali atsisiųsti savo kolegų parodymų – kiekvienas iš jų turi asmenines formas savo darbui registruoti, nes vaistų apskaitos programa numato prieigos prie informacijos atskyrimą. Tai atliekama kiekvienam, kuriam leidžiama dirbti automatizuotoje sistemoje, kuri juos apsaugo, priskiriant individualius prisijungimo vardus ir slaptažodžius, apribojant jų žinių erdvę iki asmeninių žurnalų ir paslaugų duomenų, reikalingų kompetencijai priklausančioms užduotims atlikti. Todėl kitų darbuotojų pareiškimai nėra prieinami – tik vadovybė turi teisę turėti visą informaciją.

Taip pat nieko iš programos darbuotojui atsisiųsti neįmanoma. Taigi informacija apie narkotikus, jų prieinamumą, kiekį prieinama tik tiems, kuriems jų reikia turėti tiek, kiek reikia kokybiškam jų profesinės veiklos ir profesinės veiklos rezultatams. Programos užduotis yra atsisiųsti vartotojo rodmenis iš asmeninių formų, surūšiuoti juos pagal paskirtį, apdoroti ir pateikti paruoštus rodiklius, apibūdinančius darbo būklę, esamą situaciją bet kurios organizacijos veikloje. Kai tik į sistemą patenka nauji rodmenys, procesas kartojamas - atsisiųskite indikatorių, apdorokite jį, pakeiskite jį ir visas kitas su juo susijusias reikšmes.

Tačiau galite atsisiųsti informaciją iš išorinių šaltinių, jei to reikia darbui, pavyzdžiui, kai į sandėlį patenka daug vaistų. Kad nereikėtų gaišti laiko rankiniu būdu perkeliant duomenis, automatizuota sistema siūlo importavimo funkciją – gali atsisiųsti neribotą kiekį duomenų iš bet kurio išorinio elektroninio dokumento. Mūsų atveju tiekėjas išrašo sąskaitas ir sutvarko perduotas vertes jiems paruoštose vietose, kurias darbuotojas anksčiau nurodė nustatydamas perdavimo maršrutą. Laiko taupymas yra viena iš pagrindinių programos užduočių, ji siūlo daug panašių įrankių. Pavyzdžiui, eksporto funkcija, kuri yra priešinga importui, padeda susikurti vidinį dokumentą, pvz., apskaitos ataskaitą, siunčiamą klientui, tačiau automatizuota sistema gali tai padaryti pati, išsiųsdama el. tuo atveju atsisiuntimas bus atšauktas.

Narkotikų apskaitos programa reguliariai analizuoja visų rūšių verslą, įvertina personalą ir narkotikų paklausą Programa siūlo vieningas elektronines darbo formas, vieningą duomenų įvedimo taisyklę, tuos pačius jų valdymo įrankius taupant darbuotojų laiką. Informacija susisteminta pagal skirtingas duomenų bazes, visos turi vienodą formatą – bendras dalyvių sąrašas ir žymelių skydelis dalyvio detalizavimui sąraše. Sąveika tarp darbuotojų vyksta per iššokančius pranešimus – tai vidinės komunikacijos forma, paspaudus ant žinutės, gavėjas nukeliauja į diskusiją. Sąveika su antrąja šalimi vyksta elektroniniu ryšiu, kuris naudojamas siunčiant dokumentus bet kokia forma, organizuojant reklaminius ir informacinius laiškus. Laiškų tvarkymui siūlomas teksto šablonų rinkinys, spausdinimo funkcija ir automatinis gavėjų sąrašo sudarymas pagal tam tikrus kriterijus, SMS siuntimas. Automatinis viso esamo dokumentacijos paketo generavimas atleidžia darbuotojus nuo šios pareigos, dokumentai paruošiami laiku ir atitinka visus pildymui keliamus reikalavimus. Automatinio užbaigimo funkcija yra atsakinga už automatinį laisvai veikiančios dokumentacijos su visais duomenimis ir formomis, pridėtais kuriant dokumentaciją, sudarymą. Skaičiavimų automatizavimas taupo personalą nuo rūpesčių – sistema savarankiškai apskaičiuoja darbų ir paslaugų kainą, apskaičiuoja pelną pardavus kiekvieną prekę. Jei darbo organizacija numato gabalinį darbo užmokestį, jis imamas automatiškai, atsižvelgiant į asmeniniuose blankuose įrašytą atliktų darbų apimtį.

Laikotarpio pabaigoje automatinė analizė pateikiama keliais ataskaitų formatais lentelių, grafikų, diagramų pavidalu, kuriuose vizualizuojamas rodiklio dalyvavimas pelno formavime.

Norint greitai surasti trūkstamus vaistus, pakanka parašyti pavadinimą ir prie jo pridėti žodį analogas, ir iškart bus pateiktas turimų sąrašas bei kaina. Automatinė apskaitos sistema leidžia vesti vaistų apskaitą nuo tabletės iki tabletės, jei pakuotė dalijama, kai pacientui nereikia pilno vaisto standarto. Darbuotojai gali vienu metu dirbti su bet kokiu dokumentu be informacijos išsaugojimo konfliktų – kelių vartotojų sąsaja išsprendžia vienkartinės prieigos problemą. Farmacijos produktai yra išvardyti nomenklatūros eilutėje kartu su kitomis verslo operacijoms skirtomis atsargomis ir skirstomi į kategorijas arba prekių grupes.

Tarp automatiškai generuojamų dokumentų – apskaitos, sąskaitų faktūrų, programa integruojasi ir su elektronine įranga, įskaitant brūkšninių kodų skaitytuvus.