Programa gamybos kontrolei vaistinėje
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa gamybos kontrolei vaistinėje

Programa gamybos kontrolei vaistinėje • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite gamybos kontrolės programą vaistinėje

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Vaistinės gamybos kontrolės programa padeda darbuotojams stebėti, kaip laikomasi visų nustatytų sveikatos ir saugos standartų. Sveikatos priežiūros įstaigose ir jų struktūriniuose padaliniuose šis aspektas yra pats svarbiausias ir svarbiausias, nes tokiose organizacijose personalas yra atsakingas už žmonių gyvybę ir sveikatą. Dėl šios priežasties objektuose ir gamybos vietose būtina laikytis idealios švaros ir kitų įstatymų nustatytų sveikatos standartų. Speciali gamybos kontrolės kompiuterinė programa vaistinėje gali būti puikus pagalbininkas sprendžiant tokias problemas. Automatizuota programa puikiai susidoroja su bet kokiu užsakymu, sumažindama darbuotojų darbo krūvį.

Tarp daugybės įvairių modernių programų rekomenduojame atkreipti dėmesį į USU Software sistemos kūrimą, mūsų pirmaujančius ekspertus. Ši kompiuterinė programa puikiai tinka bet kuriai organizacijai. Ne išimtis ir vaistinė. Programa yra gana paprasta ir lengvai išmokstama. Paprastas kompiuterio vartotojas gali tai susitvarkyti. Kiekvienas vaistinės darbuotojas programą gali puikiai įsisavinti per kelias dienas. Nepaisant neįmanomo paprastumo, programa turi daugybę funkcijų ir parinkčių. Programa yra universali ir lygiagrečiai gali atlikti kelias nurodytas operacijas, o tai labai taupo darbo laiką. Pažymėtina, kad programa visada 100% tiksliai ir tiksliai apdoroja užsakymus. Gamybos kontrolė yra viena iš tiesioginių mūsų sistemos pareigų. Elektroninėje duomenų bazėje yra tiksliai nurodytos tam tikros normos, kurių įstaiga privalo laikytis. Programa reguliariai įvertina organizacijos padėtį pagal nustatytas gaires ir užtikrina, kad būtų laikomasi griežtų reikalavimų. Be to, speciali gamybos kontrolės programa vaistinėje nuolat atlieka vaistinės sandėlio inventorizaciją ir analizę. Vartotojai visada žino vaistinėje esančių vaistų kokybinę ir kiekybinę sudėtį. Vartotojai gali gauti išsamią informaciją apie kiekvieno vaisto sudėtį, tiekėją, vaistų galiojimo datas, taip pat vartojimo ir paskyrimo nuorodas. Ypač patogu visą informaciją turėti vienoje aplinkoje. Norėdami per kelias sekundes monitoriaus ekrane gauti išsamias informacijos santraukas, tiesiog paieškos juostoje įveskite ieškomos medžiagos raktinius žodžius. Darbo laiko ir pastangų taupymas teigiamai veikia jūsų vaistinės organizacijos plėtrą ir veiklą.

Vartotojų patogumui mūsų kūrėjai sukūrė specialią nemokamą bandomąją programos versiją, kuri puikiai demonstruoja papildomas programos galimybes, funkcinį komplektą, taip pat leidžia susipažinti su kūrimo proceso principais. Po kelių dienų aktyvaus naudojimosi sistema pastebėsite apčiuopiamus pokyčius vaistinės įmonės darbe. Užtikriname, kad rezultatai jus nustebins.

Naudotis mūsų nauja vaistinės gamybos kontrolės programa paprasta ir paprasta. Kiekvienas darbuotojas idealiai ją gali įvaldyti vos per kelias dienas. Mūsų vaistinės gamybos kontrolės programa kontroliuoja tiek atskiras vaistinės struktūrines dalis, tiek visą organizaciją, o tai leidžia atlikti išsamesnę įmonės analizę ir vertinimą. Gamybos valdymo programa nuo USU Software skiriasi tuo, kad turi kuklius sistemos parametrus, leidžiančius lengvai atsisiųsti ir įdiegti programą bet kuriame kompiuterio įrenginyje. Vaistinės gamybos programa automatiškai sugeneruoja įvairias ataskaitas ir kitus dokumentus bei siunčia juos vadovybei, o tai labai sutaupo darbuotojų laiką ir pastangas. Pažymėtina, kad vaistinės programa savarankiškai parengia dokumentus pagal griežtai apibrėžtą standartinį dizainą. Vartotojai visada gali atsisiųsti naują dokumentų ir ataskaitų dizaino šabloną, kurio mūsų programa aktyviai laikysis būsimame darbe.

Sukurta gamybos kontrolei vaistinėje, programa leidžia nuotoliniu būdu išspręsti svarbias verslo problemas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai prisijungti prie tinklo, kad išspręstumėte visus darbo ginčus būnant namuose. Kompiuterinė programa iš USU Software, skirta gamybos kontrolei, skiriasi nuo kitų sistemų tuo, kad ji netaiko savo naudotojų mėnesinio abonentinio mokesčio. Už pirkinį reikia sumokėti tik įdiegus programą. Vaistinės kontrolės programa atlieka išsamią pirminę apskaitą, automatiškai atlikdama pakeitimus vienoje skaitmeninėje duomenų bazėje. Sistemos kontrolė griežtai stebi, kaip laikomasi visų organizacijoje nustatytų sanitarinių standartų. Kompiuterinė gamybos kontrolės programa nuolat tvarko vaistinės inventorių, stebi vaistų būklę vaistinės sandėlyje – kiekybiškai ir kokybiškai. Taip pat susipažinsite su kiekvieno vaisto galiojimo laiku ir vartojimo indikacijomis, taip pat su to ar kito vaisto paskyrimu. Programa automatiškai atlieka pilną rinkos analizę, parinkdama patikimiausius jūsų organizacijos tiekėjus. Vartotojai dirba tik su geriausiomis įmonėmis. Vaistinės gamybos kontrolės aplikacija padeda sukurti naują kolektyvo darbo grafiką, taikant individualų požiūrį į kiekvieną darbuotoją. Dėl to susidaro efektyviausias ir produktyviausias darbo grafikas. USU Software atidžiai stebi vaistinės darbuotojų veiklą per mėnesį. Galiausiai tai suteikia galimybę visiems vaistinių darbuotojams gauti teisingą ir pelnytą atlyginimą.

USU programinė įranga yra tinkamas žingsnis aktyviai plėtoti vaistinių verslą. Netruks, kol ateis teigiami pokyčiai. Netikėk manimi, naudokite bandomąją programos versiją ir įsitikinkite, kad mūsų žodžiai yra teisingi jau dabar!