Vaistų apskaitos programa
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Vaistų apskaitos programa

Vaistų apskaitos programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite vaistų apskaitos programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Nauja kompiuterinė vaistų apskaitos vaistinėje programa bus puikus vaistininko padėjėjas. Visų pirma, automatizuotas grafikas yra geras tuo, kad žymiai sumažina darbuotojo darbo dieną, kelis kartus sumažina gamybos apkrovą, sutaupo daug darbuotojo laiko ir pastangų. Speciali automatizavimo programa vis dažniau naudojama bet kuriame versle. Tai nestebina. Pirma, elektroninis asistentas visada yra po ranka, pasakys, kur jo reikia, ir patars. Antra, tokios programos gali savarankiškai atlikti analitinę ir skaičiavimo apskaitą. Kad programa veiktų, darbuotojui tereikia įvesti teisingus pradinius duomenis. Apskaitos programa visas kitas operacijas atlieka savarankiškai. Trečia, kompiuterio programa visada yra 100% teisinga. Kad ir koks puikus būtų jūsų geriausias darbuotojas, deja, jis dar nepraėjo dirbtinio intelekto. Vaistų apskaitos programa yra neabejotinas žingsnis aktyviai ir intensyviai vaistinės plėtrai. Kas yra tokia programa?

Vaistų ar kitų produktų atsargų apskaita nėra lengva užduotis. Darbuotojas turi atsižvelgti į daugybę skirtingų niuansų ir veiksnių, atsižvelgti į visas smulkmenas, kurios lydi procesą. Tai tikrai sunkus darbas, ypač kai jį atlieki vienas. Reikia atlikti daug sudėtingų skaičiavimo apskaitos operacijų, mažai analitinių, galutiniai rezultatai bus lyginami ir analizuojami dar kartą. Kitaip tariant, tai labai sunkus protinis darbas, reikalaujantis itin intensyvaus dėmesio ir didelės atsakomybės. Niekada neturėtumėte pamiršti žmogiškojo faktoriaus. Net ir labiausiai patyręs darbuotojas gali padaryti tam tikrų klaidų, net ir smulkių, ir tai gali turėti labai liūdnų pasekmių ateityje. Šiuolaikiniame pasaulyje tokios užduotys, kaip taisyklė, patikėtos specialioms automatizuotoms sistemoms, orientuotoms į tokių problemų sprendimą. Programa geba greitai ir tiksliai atlikti visas apskaitos ir skaičiavimo operacijas bei džiugina vartotoją galutiniais rezultatais. Gan praktiška, logiška ir patogi. Sutinku, bet kokie ištekliai, įskaitant žmogiškuosius darbo išteklius, turi būti naudojami protingai. Kol programa užsiima kitos analitinės operacijos vykdymu, pavaldinys gali daugiau dėmesio skirti savo tiesioginėms pareigoms, o tai teigiamai veikia būsimos organizacijos vystymąsi.

Norime atkreipti Jūsų dėmesį į naują mūsų aukštos kvalifikacijos specialistų produktą – USU Software sistemą. Ši kompiuterinė programa puikiai tinka bet kokiam verslui, o narkotikai nėra išimtis šiame sąraše. Įmonės USU Software programa veikia tinkamai ir be jokių problemų, taip pat išsiskiria ypatinga kokybe, kurią liudija daugybė teigiamų atsiliepimų iš mūsų laimingų klientų. Specialiai Jūsų patogumui sukurta nemokama bandomoji apskaitos programos versija, kuri puikiai atskleidžia aplikacijos funkcinį komplektą, papildomas funkcijas ir galimybes. Taip pat galite išstudijuoti programos veikimo principą ir įsitikinti jos neįtikėtinu paprastumu. USU programinė įranga yra puikus pagalbininkas visose jūsų pastangose!

Labai lengva ir paprasta naudoti mūsų naują vaistų apskaitos programinę įrangą vaistinėje. Kiekvienas darbuotojas tai puikiai įvaldys per kelias dienas. Programa tvarko ne tik vaistų apskaitą, bet ir pirminę apskaitą. Mūsų tvarkaraštis tampa daug lengviau ir patogiau atlikti kasdienes gamybos užduotis. Sandėlyje laikomus vaistus visą parą nuolat stebi USU Software programa. Visada galite prisijungti prie bendro tinklo ir pasidomėti, kaip sekasi vaistinėje. USU Software vaistų apskaitos programa turi stebėtinai kuklius sistemos parametrus, leidžiančius ją atsisiųsti ir įdiegti bet kuriame įrenginyje. Programa atidžiai stebi vaistus. Programa griežtai kontroliuoja kiekybinę kiekvieno vaisto sudėtį ir kokybę, taip pat vaistų galiojimo laiką ir vartojamas indikacijas. USU Software sistema skiriasi tuo, kad ji netaiko savo naudotojų mėnesinio abonentinio mokesčio. Už programos pirkimą ir įdiegimą reikia mokėti tik vieną kartą. Buhalterinės apskaitos kūrimas automatiškai generuoja įvairias ataskaitas ir kitus dokumentus bei siunčia juos vadovybei. Verta paminėti, kad programa savarankiškai rengia standartinės formos dokumentus. Tai labai sutaupo personalo laiką ir pastangas. Bet kuriuo metu galite atsisiųsti naują dokumentų ruošimo šabloną, kuriame programa aktyviai prisijungia prie tolesnių dokumentų ir ataskaitų kūrimo. Kompiuterinė aplikacija padeda sudaryti naują, produktyviausią ir efektyviausią darbo grafiką pagal kolektyvą, taikant individualų požiūrį į kiekvieną darbuotoją. Farmacijos apskaitos programa leidžia nuotoliniu būdu išspręsti pagrindines gamybos problemas. Tiesiog prisijunkite prie viešojo tinklo, kad išspręstumėte visus ginčus neišeidami iš namų. Vystymas automatiškai analizuoja tiekėjų rinką, todėl galima pasirinkti tik patikimiausius ir kokybiškiausius partnerius bendradarbiauti. Programa laiku atlieka jūsų verslo pelningumo analizę, kad žinotumėte, į ką reikia atkreipti ypatingą dėmesį, ką reikia tobulinti, o ką geriau neįtraukti, priešingai.

Diegdami USU Software kompiuterinę programą, mūsų darbuotojai jums praves išsamią įvadinę pamoką, kurioje nuodugniai paaiškins visus apskaitos programos naudojimo ir jos funkcionalumo niuansus.

USU Software pagrįstai gali būti vadinama pelningiausia ir racionaliausia investicija į sėkmingą jūsų įmonės ateitį ir aktyvią plėtrą, susijusią su farmacija. Įsitikinkite patys atsisiųsdami mūsų unikalią naują programą.