Programa veterinarijos vaistinei
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa veterinarijos vaistinei

Programa veterinarijos vaistinei • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą veterinarijos vaistinei

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Speciali automatizuota programa veterinarijos-vaistinės struktūroms ir reikalingos darbo informacijos sutvarkymui tam tikra seka padeda organizuoti ir koreguoti darbo procesą, supaprastinti reikalus įstaigoje ir labai optimizuoti darbo dieną. Vaistinėje laikomi vaistai (tiek tradiciniai, tiek veterinariniai) reikalauja individualaus požiūrio. Pakankamai sunku atsiminti išsamią informaciją apie kiekvieną vaistą: kokiais atvejais jis skiriamas, vaisto sudėtis, gamintojas, kaina. Klientui apsilankius vaistinės organizacijoje, darbuotojas turi kuo greičiau ir išsamiau atsakyti į dominantį klausimą. Tokiais atvejais puikiu pagalbininku gali būti vaistinėje naudojama speciali kompiuterinė programa. Vaistinės darbuotojui tereikia parodyti norimos frazės raktinius žodžius, vaisto pavadinimą ar kitą informaciją apie jį, iš karto, kaip kompiuteryje, per kelias sekundes, išsamią informaciją apie paieškos užklausą. Jūs tikrai žinote, ar veterinarijos parduotuvėje yra tokio vaisto, kokios yra vartojimo indikacijos, ir galite lengvai atsakyti į visus lankytojo klausimus.

Tačiau verta atminti, kad veterinarinės vaistinės programa turėtų būti ideali jūsų įmonei. Šiais laikais gana lengva susidurti su ne itin kokybišku gaminiu, kuriam kūrėjai neskyrė pakankamai dėmesio. Programa dažnai stringa ir reikalauja nuolatinių pataisymų. Sistemos parinkčių platumas rinkoje visai nereiškia paprastumo ir patogumo. Taip, nė vienas iš vadovų nenori dar kartą išleisti įmonės lėšų nekokybiškam produktui. Taigi, kaip elgtis šioje situacijoje? Kaip nesuklysti renkantis?

Raginame naudotis mūsų paslaugomis ir įsigyti USU programinės įrangos sistemą, kuri tapo jūsų ištikimu draugu ir patikimu palydovu visuose verslo reikaluose. Vartotojai gali per trumpą laiką priimti svarbius sprendimus, optimizuoti ir sėkmingai plėtoti vaistinės organizacijos verslą. Vaistinėje naudojama veterinarinė programa turi būti aiški, sklandi ir be problemų. Mūsų kūrėjai sukūrė tikrai kokybišką ir unikalų produktą, kuris kartas nuo karto jus džiugins teigiamais rezultatais. Mūsų ekspertai taiko individualų požiūrį į kiekvieną klientą, pritaikydami programėlę jums. Nustatymai ir parametrai pritaikomi kiekvienam klientui, garantuojantys patogų ir patogų programos naudojimą. Išskirtinę mūsų vaistinių programos kokybę liudija daugybė laimingų ir patenkintų klientų atsiliepimų, kuriuos galite atidžiai perskaityti mūsų oficialiame puslapyje. USU programinė įranga yra nedidelis žinynas, skirtas ekspertui, kuris visada yra po ranka. Jame saugoma tik nauja ir aktuali informacija, kuri yra reguliariai atnaujinama. Veterinarinė programinė įranga žymiai pagerina vaistinės įmonės teikiamų paslaugų kokybę.

Programą galite išbandyti patys. Šiuo tikslu oficialioje svetainėje paskelbėme bandomąją programos versiją, kuria galima naudotis visiškai nemokamai. Tai padeda išbandyti vaistinės programėlę, įvertinti ir peržiūrėti jos funkcionalumą bei sužinoti daugiau apie papildomas parinktis ir galimybes. USU programinė įranga nepaliks jūsų abejingų, pamatysite.

Veterinarinę vaistinę atidžiai stebi programa, kuri akimirksniu fiksuoja net mažiausius pokyčius. Jūs visada žinote apie organizacijoje vykstančius įvykius. Programa labai paprasta ir patogi naudoti. Norint specializuotis, nereikia turėti gilių technologijų žinių. Tai suprantama bet kuriam vartotojui. Jūsų naudojama programa pasižymi kukliausiais veikimo parametrais, leidžiančiais lengvai ją įdiegti bet kuriame kompiuterio įrenginyje. Vaistinės programa taip pat stebi veterinarijos parduotuvę, tikrindama, ar yra tam tikrų vaistų. Veterinarijos programa netaiko naudotojų mėnesinio abonentinio mokesčio. Tai vienas pagrindinių jo skirtumų nuo kitų analogų. Jūs mokate tik vieną kartą, naudodami programą neribotą laiką. Jūsų naudojama programa stebi veterinarijos įmonės finansinę situaciją, fiksuoja visas išlaidas ir pajamas, o tai leidžia racionaliai panaudoti Jūsų lėšas.

Jei staiga kyla klausimų apie naudojamą programą, mūsų specialistai visada suteiks kvalifikuotą pagalbą ir palaikymą bei išsamiai paaiškina visus dalykus. Vaistinės programoje jūs naudojate struktūras ir rūšiuojate duomenis tam tikra tvarka, o tai žymiai sumažina laiką, sugaištą ieškant konkrečių duomenų. Veterinarijos programa sutaupo daug vadovybės laiko, nes reguliariai ir operatyviai pateikia visas reikalingas ataskaitas ir kitus dokumentus standartine forma. Programinė įranga stebi veterinarijos parduotuvės būseną ir primena, kokius vaistus ketinama keisti, kuriuos pirkti, o kuriuos visiškai atsisakyti. Programa vienu metu palaiko kelias skirtingas valiutas; tai gana praktiška ir naudinga dirbant su užsienio įmonėmis. Programa suskaitmenina ir sutvarko visus dokumentus ir talpina juos į elektroninę saugyklą. Veterinarinėje vaistinėje naudojama programa turi neribotą klientų bazę, kurioje informacija saugoma tiek, kiek reikia. Jums tiesiog pritrūksta vietos. Veterinarinės vaistinės programinė įranga veikia realiu laiku, todėl galite bet kada prisijungti prie tinklo ir sužinoti, kaip sekasi įmonei.

USU Software – tai pelninga investicija, garantuojanti sėkmingą Jūsų įmonės plėtrą. Malonūs rezultatai neužtruks ilgai.