Programa farmacininkams
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa farmacininkams

Programa farmacininkams • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite programą vaistininkui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Vaistininkų verslas nereiškia paprastos mažmeninės prekybos, nes vaistai kaip pagrindinė prekė turi savų niuansų, būtina palaikyti tam tikrus reikalavimus. Procesai yra daug lengvesni, jei yra farmacininkams skirta programa. Bendra standartizuota prekybos verslo automatizavimo platforma vaistininkų atveju neveiks. Vaistininkams pavestos užduotys, susijusios su įvairiausiomis medžiagomis, svarbu tinkamai tvarkyti vaistų dozes, sekti galiojimo terminus ir atsargų likučius sandėlyje. Tai, žinoma, yra papildomas labai daug laiko reikalaujantis klientų aptarnavimas. Jei anksčiau darbo užduočių tobulinimui ir supaprastinimui alternatyvos nebuvo, šiuolaikinės technologijos siūlo daugybę automatizavimo galimybių, belieka išsirinkti tam tikriems reikalavimams tinkamiausią programą. Žinių plėtros rinka yra įvairi, tačiau turėtumėte sutelkti savo pastangas, kad surastumėte tokią platformą su specialiai vaistinėms skirtomis funkcijomis, kurios galėtų padėti vaistininkams atlikti kasdienes užduotis. Tačiau tai dar ne viskas, programa turi būti paprasta naudotis ir išmokti net nepatyrusiam kompiuterio vartotojui, o kaina turėtų būti prieinama tiek mažoms vaistinėms, tiek dideliems tinklams. Mūsų ekspertai suprato verslo poreikius vaistų pardavimo srityje ir sugebėjo sukurti programą USU Software sistemą, atitinkančią nurodytus reikalavimus. Jis turi labai lanksčią sąsają, parinkčių meniu apgalvotas iki smulkmenų, kad naujas vartotojas galėtų intuityviai suprasti jo paskirtį ir pradėti dirbti po trumpo mokymo kurso.

Programa susideda iš kelių modulių, kurių kiekvienas yra atsakingas už atskiras duomenų saugojimo ir apdorojimo užduotis, aktyvius pardavimus bei įvairios dokumentacijos, analizės ir statistinių išvadų rengimą. Įdiegus USU Software programą, pirmiausia užpildoma skiltis „Nuorodos“ ir sukuriama duomenų bazė darbuotojams, tiekėjams ir klientams. Sudaromas parduodamų produktų sąrašas su reikiama informacija apie gamintojus, vaistų kategorijas, galiojimo datas ir kt. Ateityje vaistininkai elektroninėje duomenų bazėje galės greitai ieškoti bet kokios informacijos, tereikia atitinkamoje eilutėje įvesti kelis simbolius. Sandėlio veiklai skirta atskira skiltis, kurioje vaistininkai gali išrašyti elektronines sąskaitas, žymėti ir spausdinti kainų etiketes (integravus su spausdintuvu), registruoti naujas partijas, sekti partijas ir partijas, tiksliai ir greitai sekti galiojimo terminus. perdavimas pardavimui. Taip pat, naudodamiesi šio modulio funkcionalumu, vartotojai gali lengvai apskaičiuoti likučių skaičių ir jų apimtį finansine prasme. Pagrindinis asistentas vaistininkų darbe yra pardavimų valdymo modulis, padedantis automatizuoti visus sandėlyje vykstančius procesus, vaistų dokumentaciją ir ištrynimą. Taigi, vartotojas gali patikrinti galiojimo datą USU Software programoje, patikrinti aprašymą ir, jei reikia, rasti analogų. Paprastai ataskaitinio laikotarpio pabaigoje reikia pateikti ataskaitas apie pardavimus, ši problema išsprendžiama keliais klavišų paspaudimais. Be to, vaistininkai programų algoritmais gali nustatyti tam tikrų vaistų trūkumą ir pagal gautą informaciją parengti paraišką. Programa turi įrankius, optimizuojančius vaistinių tinklo taškų ir tiekėjų sąveiką, o po to atliekama pardavimų duomenų analizė konkrečių vaistų kontekste. Visi vaistininkams skirtos programos funkcionalumo nustatymai gali būti sukonfigūruoti konkrečioms klientų užduotims, atsižvelgiant į verslo niuansus.

Mūsų plėtros dėka patogu tvarkyti centrinę reguliavimo, informacinės ir apskaitos informacijos duomenų bazę. Toks veiklos organizavimo metodas leidžia sukonfigūruoti lankstų modelį visiems procesams su vienu centru svarbiems valdymo sprendimams priimti. Informacijos mainų algoritmai USU Software programoje sukonfigūruojami diegimo metu ir atliekami pagal tam tikrą grafiką. Norėdami supaprastinti kainodaros procedūrą, galite apsvarstyti skaičiavimo mechanizmą, kuris padalija formules pagal vaistų grupę ir kainų segmentą. Vaistams, išduodamiems tik su gydytojo receptu ir lengvatiniams vaistams, sukuriamas atskiras registras, kuris sutaupo daug vaistininkų laiko. Be to, galite reguliuoti vaistų kontrolę dėl įvairių priežasčių, tokių kaip laikymo sąlygos, atskiros sudėties veikliosios medžiagos, produktai, priklausantys privalomam asortimentui. Galiojimo laikas iki automatizavimo buvo gana sunkus, vaistininkai turėjo vesti savo įrašus knygose, kas nurodo saugojimo laikotarpį kitiems metams. Ši procedūra apėmė sąrašo sudarymą ir gaunamų pozicijų rūšiavimą rankiniu būdu, o tai, žinoma, neužtruko nė valandos. Naudodamiesi mūsų programa galite pamiršti tokias įprastas operacijas ir gauti vaistų, kuriuos reikia parduoti iki tam tikro laiko, sąrašą kada tik panorėsite. Programa automatiškai analizuoja atsargų likučius, apskaičiuoja prekių poreikius ir sukuria greitą aplikaciją tiekėjams. Vartotojui tereikia patikrinti ir pateikti naują formą.

Vaistinėse visos prekių asortimento sertifikatai turi būti saugomi ir laiku pateikiami kaip kokybės patvirtinimas abejojantiems pirkėjams ar tikrinančioms institucijoms. Programoje galite sukurti grafinę sertifikatų duomenų bazę. Vaistininkams nebereikia prašyti kopijos iš sandėlio, nesunku atsispausdinti prašomą formą iš programinės įrangos meniu. Pasirinkę USU Software sistemą kaip pagrindinį vaistinės, farmacijos verslo automatizavimo įrankį, gaunate paruoštą platformą su galingomis funkcijomis efektyviam valdymui, gerinate klientų aptarnavimo kokybę, organizuojate savalaikį tiekimą į visus reikalingus taškus. nomenklatūros apimtis. Įdiegus USU programinės įrangos konfigūraciją, pajamos padidės, išlaidos sumažės!

Programa padeda sukurti optimalias sąlygas palaikyti reikiamą sandėlio atsargų kiekį, informuoja vartotojus apie tam tikros pozicijos įvykdymą ir automatiškai sukuria aplikaciją. Programoje galite vesti apskaitą, funkcijos padeda susitarimuose su tiekėjais, apskaičiuojant darbuotojų atlyginimus, formuojant ataskaitinius dokumentus.

Vaistininkai gali padidinti bendrą įsitraukimo lygį kurdami greitą ir kokybišką verslą su lankytojais. Naudodamiesi USU programinės įrangos galimybėmis, galite lengvai ir paprastai sukurti vieną informacinę erdvę efektyviam personalo bendravimui, filialų valdymui ir keitimuisi dokumentais. Programinė įranga stebi prekių kainas ir, nustatant savikainą, neleidžia peržengti standartuose nustatytų ribų. Sukurti lankstų modelį, kaip vadovybei priimti svarbius valdymo sprendimus, centralizuojant apskaitos ir informacinę informaciją elektroninėje duomenų bazėje. Programa veikia kelių vartotojų režimu, o tai reiškia, kad visi vartotojai gali dirbti vienu metu neprarandant vidinių procesų greičio. Apskaičiuodami vaistų kainą vaistininkai, iš anksto nustatydami parametrus ir vertes, gali naudoti procentinį metodą.

USU programinė įranga sukonfigūruoja algoritmus, kad teiktų nuolaidų programas, premijas ir nuolaidas.

Finansinė analizė yra minimizuota, siekiant nustatyti dienos pelną, tačiau, kaip ir bet kuris kitas rodiklis, per kelias minutes, koreguojant atitinkamus parametrus. Kainynų kūrimas gali vykti individualiai, suskirstant kategorijas naudojamas atskiras dokumentas, pavyzdžiui, pensininkams. Programa gali sekti pasikartojančius ir perteklinius atvejus, neleidžiant jiems atsirasti naujų vaistų partijų tiekimo užklausose. Kontekstinė paieška leidžia lengvai rasti informaciją, o rezultatus lengva rūšiuoti, filtruoti ir grupuoti. Programos konfigūracija turi lanksčią funkcionalumo konfigūravimo sistemą, pritaikytą konkrečios organizacijos poreikiams. Vaistininkai įvertins galimybę automatiškai peržiūrėti analitines ataskaitas, užimant minimaliai laiko. Programa vienu metu gali apdoroti neribotą informacijos kiekį ir atlikti daugybę operacijų neprarandant bendro našumo. Mūsų ekspertai gali sukurti tarptautinę programos versiją, pakeisdami meniu kalbą ir vidinius nustatymus.

Rekomenduojame peržiūrėti pristatymą arba peržiūrėti vaizdo įrašo apžvalgą, kad sužinotumėte apie kitus mūsų kūrimo pranašumus!