Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa automatiniam aptarnavimui

Programa automatiniam aptarnavimui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa automatiniam aptarnavimui
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą automatiniam aptarnavimui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Automatizuota aptarnavimo programa – tai profesionalus programinės įrangos sprendimas ir patikimas įrankis, padedantis automatizuoti ir vykdyti bet kokio dydžio autoservisą, o kartu gauti tikslią ir patikimą informaciją apie visą verslo veiklą.

Be to, tokio programos įrankio pagalba autoservisas gali daug efektyviau panaudoti išteklius, personalą ir įrangą, sumažinti gamyklos eksploatacinius kaštus. Dauguma automatizuotų paslaugų veikimo optimizavimo programų turi tam tikrą funkcijų rinkinį, kuris palengvina ir pagreitina darbą. Ji automatizuoja darbo užsakymų, programų ir kitų svarbių bei svarbių dokumentų registravimą, fiksuoja visus procesus, susijusius su automatizuotos paslaugos darbo eiga ir dar daugiau.

Pagrindinės funkcijos apima galimybę tvarkyti sandėlį ir finansinę apskaitą, taip pat išlaikyti klientų bazę pagal geriausias CRM (Customer santykių valdymo) tradicijas. Daugelis kūrėjų šiandien siūlo tokias programas, skirtas automatizuoti darbą automobilių remonto įmonėse, tačiau dauguma jų nėra idealios daugiau nei vienu būdu. Gali trūkti reikiamų funkcijų arba gali būti sudėtinga sąsaja, todėl ją naudoti nepatogu ir sunku išmokti.

Kiekviena autoservisams skirta programa turi savų privalumų ir trūkumų, todėl išsirinkti tą, kuri labiausiai tiktų Jūsų privačiam autoservisui, tikrai sunku. Vieni programų kūrėjai bando privilioti jus maža kaina, kiti giria neįtikėtiną funkcionalumą. Kaip išsirinkti sėkmingą programą nesusižeidžiant ir nepakliūnant į savo godumo pinkles? Visų pirma, turėtumėte atkreipti dėmesį į funkcionalumą. Optimali programa, galinti palengvinti paslaugos veikimą ir užtikrinanti patikimą klientų bazės apskaitą ir kontrolę, automatizuoja ir pagreitina darbo užsakymų ir kitų dokumentų formavimą bei registravimą, seka finansines įplaukas ir išlaidas, atlieka sandėlio apskaitą.

Visi procesai turi būti paprasti ir suprantami, kuriuos nesunkiai gali valdyti net pradedantysis verslininkas. Jei yra papildomų funkcijų, tai irgi didelis pliusas. Programa turėtų būti neįtikėtinai paprasta naudoti, turėti draugišką ir intuityvią sąsają. Autoserviso darbuotojams neturėtų kilti sunkumų išmokti naudotis ir valdyti programą.

Tinkamai programai automatizuoti automatinės tarnybos darbą neturėtų būti keliami dideli reikalavimai kompiuterinei įrangai. Net silpni ir seni kompiuteriai turėtų lengvai susidoroti su įdiegta programine įranga. Svarbus yra paraiškos pateikimo laikas. Kai kuriems kūrėjams tai užtrunka kelis mėnesius ir tai nėra geriausias pasirinkimas automatinėms paslaugoms. Kadangi automatizuotos paslaugos veikimas turi daug specifinių keistenybių, svarbu pasirinkti specializuotą programą, o ne vidutinę tipinės programinės įrangos, tokios kaip Excel, konfigūraciją.

Nors pritaikyta programa lanksčiai prisitaiko prie konkrečios automatizuotos degalinės poreikių, nespecializuota programinė įranga turi prisitaikyti ir koreguoti darbą, o tai atima daug laiko ir resursų bei dažnai trikdo darbą. Programa turi būti patikima. Tai ne tik žodžiai, tai labai specifinis techninės pagalbos reikalavimas. Licencijuota programinė įranga ją turi, nemokama programinė įranga, naujai atsisiųsta iš interneto, jos visiškai neturi.

Degalinės eksploatavimo metu gali nutikti bet kas – nutrūkti elektra, sutrikti sistemos veikimas, o dabar duomenys iš nelicencijuotos programos yra visiškai prarasti, prarasti ir ne visada įmanoma juos atkurti. To nenutiks su programa, kuri turi oficialią paramos sistemą.

Pažiūrėkime į spektaklį. Programa turėtų greitai ieškoti visos reikalingos informacijos, o taip pat „nelėtėti“, kai auga automatizuotos paslaugos duomenų bazė. Viena vertus, žinoma, galite retkarčiais išvalyti duomenų bazę, bet kam tada reikia duomenų bazės, jei ji negali užtikrinti patikimo archyvavimo nesulaužant?

Kitas svarbus geros programos požymis yra jos gebėjimas išplėsti darbo eigą. Net jei stotis šiandien priklauso garažų degalinėms ir sulaukia ne daugiau kaip 3-5 klientų per dieną, tai nereiškia, kad po kurio laiko ji negali virsti dideliu autoservisu su didžiuliu paslaugų sąrašu, šimtais automobilių per dieną. ir filialų tinklas. Čia praverčia mastelio keitimas – jis užtikrins, kad nebus jokių sistemos apribojimų, siekiant išplėsti jos funkcionalumą. Gerai, jei kūrėjai supras verslininkų skeptiškumo laipsnį ir suteiks jiems galimybę nemokamai išbandyti programą prieš perkant. Nemokamos demonstracinės versijos ir bandomasis laikotarpis padės visiškai suprasti, ar ši programa tinka jūsų verslui. Pagal visus aprašytus kriterijus mūsų ekspertai sukūrė vieną geriausių iki šiol programų – USU Software. USU Software yra patikima, patentuota programa, skirta automatizuotoms paslaugoms kartu su aukštos kokybės technine pagalba. Tuo pačiu metu licencijos kaina yra gana priimtina ir per trumpiausią įmanomą laiką kompensuojama galingu funkcionalumu ir potencialu. Norint naudoti USU programinę įrangą, prenumeratos mokesčių nėra. Programą galima išbandyti nemokamai. Demonstracinė versija yra mūsų svetainėje. Visą versiją nuotoliniu būdu per internetą įdiegs ir sukonfigūruos USU programinės įrangos kūrėjai; Tai idealiai tinka automatizuotai paslaugai, kuri vertina savo laiką.