Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa automobilių remontui

Programa automobilių remontui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa automobilių remontui
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą, skirtą automobilių remontui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Visos automobilių remonto stotys kasdien tikrina automobilių remontą kiekviename paraiškos etape. Tai daroma tam, kad būtų galima stebėti autoserviso teikiamų paslaugų kokybę bei analizuoti įmonės efektyvumą. Senamadiški audito atlikimo ir klientų duomenų bazės tvarkymo metodai yra pernelyg neefektyvūs, kad šiandien juos būtų galima naudoti net nedidelėse automobilių remonto stotyse.

Šiais laikais duomenų bazės tvarkymo, buhalterinės apskaitos ir kitokio pobūdžio dokumentų tvarkymo procesas turi būti automatizuotas, kad jis būtų efektyvus ir pelningas. Automobilių servisų automatizavimui skirtos programos padeda organizuoti visus darbo procesus autoservise. Įskaitant patikrinkite, kaip atlikti tikrą automobilio remontą. Tokios programinės įrangos pagalba įmonės vadovybė leis autoservisų darbuotojams kontroliuoti automobilių remonto procesą visuose etapuose. Pavyzdžiui, speciali programa galės sekti automobilių remonto metu naudojamas medžiagas ir automobilių dalis bei automatiškai jas išrašyti iš sandėlio atsargų duomenų bazės. Kai tik reikalingų dalių skaičius artėja prie kritiškai žemo taško, programa informuos darbuotojus apie poreikį kaupti bet kokias automobilių dalis.

Rekomenduojame apsvarstyti galimybę naudoti USU programinę įrangą – apskaitos ir valdymo programą, sukurtą padėti automatizuoti automobilių remonto stotis ir įmones. Šis naujausias programinės įrangos kūrimas leidžia stebėti automatinio taisymo eigą kiekviename proceso etape. Naudodami USU programinės įrangos teikiamas funkcijas, galite valdyti savo personalą aukščiausiu lygiu.

Šios programos naudojimas suteikia puikią galimybę kompleksiškai kontroliuoti kiekvieną autoserviso atliekamų darbų etapą, atlikti finansinę analizę ir jas atsispausdinti patogių ataskaitų ir grafikų pavidalu, kuriuos galima atspausdinti naudojant USU programinę įrangą. Kiekvienas darbuotojas galės atlikti automatinį remontą pagal iš anksto numatytą darbo planą, o tai pagreitina darbą ir leidžia geriau kontroliuoti viską, kas vyksta kiekviename proceso etape.

USU programinė įranga yra programa, skirta automatizuoti bet kurios automobilių remonto stoties valdymą ir turi galimybę iš anksto paskirstyti visus darbus remonto stotyje naudojant išmaniąją laiko valdymo sistemą. Toks įsipareigojimas programai užtikrins darbo ceche tęstinumą. Be to, kas paminėta anksčiau, mūsų programa leidžia jums išlaikyti aukštos kokybės automobilių remonto įrašą, kuriame atsispindi kiekvienas autoservise atliktas veiksmas.

Ateityje tokia informacija padės įvertinti pilną įmonės veiklos analizę. Mūsų autoserviso valdymo programa užtikrins kokybišką kiekvienos Jūsų verslo dalies kontrolę ir leis efektyviai paskirstyti darbus visiems organizacijos darbuotojams. USU programinė įranga pasižymi supaprastinta ir lengvai suprantama vartotojo sąsaja, leidžiančia beveik visiems per kelias valandas išmokti ja naudotis, net ir tiems, kurie nėra susipažinę su tokio tipo valdymo technologijomis.

USU programinė įranga yra geriausia savo verslui rinkoje, leidžianti valdyti automobilių remonto degalines ir išlaikyti jų našumą dėl pažangios apskaitos ir automatizuoto valdymo. Didelė ir lojalių klientų bazė yra tik vienas iš daugelio mūsų programos kasdieninio naudojimo kiekvienoje automobilių remonto įmonėje rezultatų. Naudodamiesi mūsų pažangia plėtra, galite visiškai automatizuoti beveik bet kurią automobilių remonto paslaugą.

Mūsų programa turi daug teigiamų atsiliepimų iš įvairių įmonių, o visas apžvalgas galima rasti mūsų svetainėje vaizdo ir teksto formatu. USU programinė įranga yra puikus įrankis organizuoti automobilių remonto paslaugas. Tokio lygio apskaitos programą galima įsigyti tik tiesiogiai iš kūrėjų ar oficialių perpardavėjų. Jei skaitydami automobilio remonto programos funkcionalumo aprašymą, matote daugiausiai teigiamų atsiliepimų, tai jau yra priežastis apsvarstyti galimybę ją įsigyti. Mūsų programa leis visiškai automatizuoti bet kurios automobilių remonto stoties apskaitą. Galite nemokamai atsisiųsti demonstracinę versiją iš mūsų svetainės, kad pamatytumėte viską, ką programa gali pasiūlyti ir ką gali padaryti. Tai apims visas pagrindines funkcijas ir dviejų savaičių bandomąjį laikotarpį, suteikiantį jums daug laiko, kol nuspręsite, ar programa tinka jūsų verslui. Jei norite pamatyti papildomų funkcijų ir funkcijų, kurios nėra pristatomos su numatytuoju USU programinės įrangos paketu, visada galite susisiekti su mūsų kūrėjų komanda ir jie kuo greičiau įdiegs pageidaujamą funkciją. Priešingai, jei mūsų programoje yra funkcijų, kurios, jūsų manymu, nėra naudingos, galite įsigyti programos versiją, kurioje tokių funkcijų nėra, už mažesnę kainą. Teisingai, galite atsisakyti mokėti už funkcionalumą, kurio jums nereikia, o visa kita gausite! Be to, USU Software netaikomi prenumeratos mokesčiai, o tai reiškia, kad tai vienkartinis pirkinys, kuris bus patikima pagalba automatizuojant apskaitos procesus jūsų organizacijoje sumokėjus tik vieną kartą.