Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Degalinių apskaitos programa

Degalinių apskaitos programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Degalinių apskaitos programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite degalinių apskaitos programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Kalbant apie apskaitos automatizavimą degalinėse, yra kompiuterinė programa, kuri bus patikimas Jūsų pagalbininkas ir suteiks Jums geriausią įmanomą apskaitos automatizavimą – USU Software.

USU programinė įranga buvo sukurta kaip geriausias komerciškai prieinamas programinės įrangos sprendimas degalinių apskaitai. Jos funkcionalumas buvo derinamas, derinamas ir tobulinamas per kelerius metus, todėl šiandien didžiuojamės galėdami pasakyti, kad mūsų programa yra viena geriausių, kai kalbama apie apskaitą degalinėse.

Žinoma, galite pabandyti rasti panašių programų internete nemokamai, bet galite rasti mokamų programų demonstracines versijas, kurios bus apmokestintos vėliau, arba jos tikrai gali veikti su ribotu funkcionalumu, arba galite rasti piratines tos pačios mokamos versijos. Programos, kurios yra ne tik nelegalios, bet ir kenkėjiškos, ir informacijai, kuri yra jūsų verslo duomenų bazėse. Tai gali būti labai pavojinga ir visiškai sunaikinti arba pavogti jas parduoti savo konkurentams. Turėdami visa tai omenyje, rekomenduojame įsigyti legalias tokių programų, kaip USU Software, kopijas.

Mūsų apskaitos programos galimybės padės palengvinti kontrolę organizacijoje ir padaryti darbo eigą aiškesnę ir efektyvesnę. Naudojantis mūsų apskaitos programa, bus sumažinti įvairūs klaidų veiksniai, tarp jų ir žmogiškosios klaidos faktorius, o tai reiškia, kad bus galima pamatyti tikrąjį degalinės finansinį vaizdą ir atitinkamai veikti.

Tai, kaip sukūrėme savo apskaitos programą, leidžia ja naudotis keliems žmonėms vienu metu, nepakenkiant verslo efektyvumui. Degalinės valdymo aplikaciją vienu metu galima įdiegti keliose sistemose, todėl galima padalinti darbą į dvi dalis, kur viename iš kompiuterių yra duomenų bazė, o kitame – klientų valdymo dalis.

Toks ryšys gali būti vykdomas per vietinį tinklą, o jei reikia automatizuoti skirtingų degalinių filialų tinklą, galimas net darbas internetu. Akivaizdus buhalterinės apskaitos programos, kaupiančios duomenis lokaliai, privalumas – visi duomenys yra saugomi vietiniame kompiuteryje ir niekur nesiunčiami per interneto ryšį, todėl yra tikimybė, kad į jūsų rankas pateks konfidenciali informacija. konkurentų praktiškai nėra.

Kitas dalykas, kuris padės išvengti jūsų asmeninės informacijos praradimo ar vagystės, yra mūsų patikima apsaugos sistema, užtikrinanti, kad jūsų neįkainojami verslo duomenys nepatektų į jūsų konkurentų rankas ir nebūtų paveikti jokiais kitais kenkėjiškais veiksmais. . Apskaitos duomenų saugumas yra svarbus kiekvienai organizacijai, o ypač degalinėms dėl didelio verslo konkurencingumo, o mūsų programų kūrėjai tai puikiai žino ir diegia apsaugos sistemas, kurios tikrai gerai apsaugos visus Jūsų duomenis.

Norėdami pradėti automatizuoti savo degalinę naudodami mūsų pažangią apskaitos programą, jums tereikia ją įsigyti ir nustatyti – visu kitu už jus pasirūpins mūsų puikūs programinės įrangos inžinieriai. Įsigijus programą belieka išmokti ja naudotis, o su USU Software procesas vyks greitai ir be pastangų. Mes padarėme USU programinės įrangos vartotojo sąsają kiek įmanoma informatyvesnę, intuityvesnę ir glaustesnę, todėl ją išmokti tikrai lengva. Prireiks maždaug valandos ar dviejų, kol šios technologijos nepažįstantys žmonės supras, kaip veikia USU programinė įranga, ir pradės su ja dirbti.

Kad mūsų programa būtų dar patogesnė vartotojui, suteikėme galimybę pritaikyti jos išdėstymą pagal kiekvieno vartotojo poreikius. Galima pritaikyti ne tik USU programinės įrangos išdėstymą, bet ir išvaizdą. Padarykite darbą malonesnį pasirinkdami iš skirtingų iš anksto nustatytų temų, kad pritaikytumėte programos dizainą ir pojūtį pagal savo skonį. Jei norite sukurti vieningą programos verslo vaizdą, pagrindinio darbo lango viduryje taip pat galite įdėti savo įmonės logotipą, kuris tai padarys. Jei norite pamatyti kai kuriuos papildomus dizainus, kurie būtų įtraukti į USU programinę įrangą, galite užsisakyti naujas pagal užsakymą pagamintas temas ir dizainus mūsų svetainėje.

Mūsų pažangi apskaitos programa apskaičiuos visus svarbius ir būtinus finansinius duomenis, kurių gali prireikti tokiai įmonei kaip degalinė, ir parodys juos išsamios diagramos arba išsamios ataskaitos pavidalu. Programos sukurtas diagramas galima palyginti tarpusavyje, kad būtų galima nustatyti įmonės augimą. Tokių duomenų turėjimas labai padeda priimti gerus verslo sprendimus, kurie padeda užtikrinti bet kurios degalinės gerovę ir plėtrą.

Prieš įsigydami USU programinę įrangą, galbūt norėsite perskaityti mūsų klientų atsiliepimus apie programą ir patys nuspręsti, ar ji tinka jūsų degalinei. Visas apskaitos programos apžvalgas rasite mūsų svetainėje. Jei apžvalgų nepakanka, kad nuspręstumėte pirkti, galite atsisiųsti nemokamą demonstracinę programos versiją iš mūsų svetainės. Į jį bus įtrauktos visos numatytosios funkcijos ir dviejų savaičių bandomasis laikotarpis, kurio metu su šia apskaitos programa bus galima dirbti visiškai nemokamai.