Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa, skirta parduoti automobilių dalis

Programa, skirta parduoti automobilių dalis • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa, skirta parduoti automobilių dalis
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite automobilių dalių pardavimo programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Daugelis verslininkų šiomis dienomis ieško tam tikros rūšies programos, kuri padėtų jiems valdyti automobilių dalių pardavimo verslą. Pirmas dalykas, kuris ateina į galvą galvojant apie tokią būtinybę, yra atsisiųsti apskaitos programą, skirtą automobilių detalėms parduoti internetu ir pritaikyti ją darbo eigai. Visi verslininkai, nusprendę eiti šiuo keliu, netrukus dėl to gailėjosi, o tam yra daug priežasčių.

Bet kuriai organizacijai, kuri uždirba pinigus parduodant automobilių dalis, reikia geros ir patikimos programos su visomis būtinomis funkcijomis, kad automobilių dalių verslo procesas būtų kuo paprastesnis, pašalintų nereikalingą popierizmą ir kitus varginančius apskaitos procesus. Daugelis programinės įrangos kūrėjų teigia tai darantys, tačiau iš tikrųjų jų kūrėjų nemokamai platinamos programos negali konkuruoti su mokamomis programomis, kai kalbama apie kūrėjų teikiamą funkcionalumą ir techninį palaikymą, nes kuriant tokią programą atsižvelgiama į visus verslas, auto dalys tai didžiulis uždavinys, reikalaujantis daug resursų, kurių neturi kūrėjai, platinantys pardavimo programą nemokamai. Verslininkai dažnai ras demonstracines arba, dar blogiau, piratines kai kurių mokamų programų versijas, skirtas parduoti automobilių dalis; tai yra neteisėta ir netgi pavojinga naudoti, nes kyla pavojus gauti kenkėjiškų programų, kurios gali jas pavogti ir sunaikinti. Duomenys, kuriuos jūsų automobilių dalių pardavimo įmonė surinko per daugelį metų. Vienintelė logiška kiekvieno verslininko išvada – susirasti apskaitos programą, atitinkančią visus jo automobilių dalių verslo poreikius, ir nebandyti taupyti pinigų ją įsigyjant, nes automatizuoti automobilių dalių pardavimo verslą dienos pabaigoje verta.

Kaip jau nustatėme – kiekviena kokybiška valdymo ir apskaitos programa kainuoja, tačiau kai kurioms programoms, skirtoms apskaitai ir automobilių dalių prekybai, gali tekti mokėti mėnesinį abonentinį mokestį; Jei įmonė negali to sau leisti arba tiesiog negali laiku sumokėti, tai apriboja funkcionalumą arba net visiškai nustoja veikti, o tai savo ruožtu gali sustabdyti automobilių dalių pardavimo centro darbo eigą. Daug prasmingiau yra rasti programą, kuri padėtų parduoti automobilių dalis, bet tuo pačiu veiktų be jokių apribojimų ir laiko apribojimų, kuriai nereikia mokėti abonentinio mokesčio ir yra patogus vienkartinis pirkinys. mokėjo tik vieną kartą.

Atsižvelgiant į tai, kad bet kurio automobilių dalių verslo verslo apskaitos programėlė turi tiek daug unikalių reikalavimų, kuriuos ji turi atitikti, tampa sunku išsirinkti tokią, kuri tikrai tiktų jūsų verslui, todėl norime pristatyti naujausią savo plėtrą. Jis buvo sukurtas specialiai įmonėms, parduodančioms automobilius su USU programine įranga. USU programinė įranga yra programa, skirta valdyti ir automatizuoti tokį verslą, taip pat prekių apskaitą ir automobilių dalių pardavimą. Kalbant apie programas, kurios gali atlikti šias užduotis su aukšto lygio prieinamomis funkcijomis ir be prenumeratos mokesčių, galime drąsiai teigti, kad USU programinė įranga yra geriausias sprendimas rinkoje.

Ištyrę USU Software teikiamas funkcijas, palyginti su jos analogais, suprasite, kad nemokamo apskaitos programos įrankio paieška internete nėra patikima, palyginti su USU Software. Mūsų programa turi daug įvairių funkcijų, įskaitant duomenų bazes ir apskaitą, sandėlius, klientus, galimybę dirbti su įvairia technine įranga (pvz., brūkšninių kodų skaitytuvais ar sąskaitų faktūrų spausdintuvais), vienu metu naudoti kelis programinės įrangos egzempliorius iš skirtingų kompiuterių. informacija iš visų į vieną duomenų bazę ir daug daugiau.

USU programinė įranga leidžia atlikti įmonės atsargų apskaitą, o tai labai supaprastina bet kokį verslą, orientuotą į prekybą automobilių dalimis ir panašiai. Kiekvienam automobilių dalių tipui galima priskirti konkretų numerį, kurio vėliau bus galima lengvai ieškoti ir rasti duomenų bazėje, todėl įmonėms bus daug lengviau sekti savo atsargas ir atsargas sandėlyje. Be to, kas paminėta anksčiau, USU programinė įranga gali būti suporuota su brūkšninių kodų skaitytuvu, kuris padidina automobilių dalių pardavimo proceso valdymo greitį. Greitasis rinkimas naudojant brūkšninių kodų ir sąskaitų faktūrų spausdintuvą labai sumažina rankinio ir varginančio darbo kiekį, padeda jūsų darbuotojams atlikti svarbesnes užduotis, o ne monotonišką popierizmą.

Jei dirbate su užsienio rinkomis ir klientais arba perkate automobilių dalis savo įmonei naudodami tam tikrą valiutą, galite lengvai konvertuoti visas reikalingas kainas į valiutą, kuria dirbate, kai prekiaujate automatiškai. Tai sutaupo laiko valiutos konvertavimui rankiniu būdu ir leidžia tą laiką skirti tikrai svarbioms užduotims, kurias turi atlikti bet kuri organizacija, kad galėtų plėstis ir klestėti.

Kita puiki savybė, padedanti sutaupyti laiko, yra galimybė importuoti duomenis iš kitos didžiosios knygos programinės įrangos, pvz., MS Word ir Excel. Tai leis jums pagreitinti perėjimą nuo tokio tipo programinės įrangos prie USU Software, o tai labai palengvins jūsų darbą ir padarys jį mažiau varginantį. USU programinė įranga bus patikimas asistentas jūsų autoservisui!