Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa automobilių dalių parduotuvė

Programa automobilių dalių parduotuvė • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa automobilių dalių parduotuvė
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą automobilių dalių parduotuvėje

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Automatizuoti automobilių dalių parduotuvę nėra lengva užduotis, nes norint pasiekti norimą rezultatą daug veiksnių ir verslo ypatybių atlieka didžiulį ir svarbų vaidmenį. Tikrai sunku išsirinkti iš tokios gausybės rinkoje siūlomų variantų, o daugumos jų neužtenka net jokiai save gerbiančiai įmonei dėl funkcionalumo trūkumo, o kitos programos yra taip išpūstos minėto funkcionalumo, kad reikia išmokite Programą ir apmokykite darbuotojus, kaip ja naudotis ir dirbti. Prireiks šiek tiek laiko, kol pradėsite ją naudoti, net jei praleidžiate daug laiko ir net išmokote tai daryti. programa visiškai.

Automobilių dalių parduotuvės automatizavimo, valdymo ir apskaitos programa turėtų būti universali ir leisti atlikti įvairias apskaitos ir kontrolės veiklas nepersistengiant, todėl labai sunku išmokti ir įsisavinti programą, kuri turėtų padėti dirbti. dirbti, o tai apsunkinti.

Dažniausiai automobilių dalių parduotuvės darbo optimizavimas atliekamas lygiagrečiai su serviso automatizavimu, todėl verta atkreipti dėmesį į tai, kad programa leidžia valdyti ne tik pardavimų ir sandėlio apskaitą. bet ir automobilių remontui, automobilių dalių sandėlio darbuotojų standartiniam darbo laikui ir kt.

Mūsų naujausia automobilių dalių parduotuvių valdymo ir verslo organizavimo plėtra vadinama USU programine įranga. USU Software yra programa, kuri automatizuos bet kokio verslo, ypač automobilių dalių sandėlio ir panašių, apskaitą ir valdymą. Tokios programos įgyvendinimas nereikalauja gilaus informacinių technologijų išmanymo – visos varginančios akimirkos kris ant mūsų kūrėjų ir techninio aptarnavimo personalo pečių, o jums tereikia išmokti mokytis ir naudotis sistema.

Išmokti naudotis sistema labai paprasta dėl glaustos ir švarios vartotojo sąsajos, specialiai sukurtos žmonėms, neturintiems patirties naudojant specializuotą apskaitos ir valdymo programinę įrangą ar apskritai kokią nors kompiuterinę programą. Prireiks maždaug dviejų valandų, kol jie supras, kaip veikia USU programinė įranga, ir pradės ja visiškai naudotis, o tai reiškia, kad jums nereikės specialiai mokyti savo darbuotojų, kaip ja naudotis, o tai sutaupo daug laiko ir išteklių. Daug įvairių programų, pvz., USU, kurioms reikia daug laiko ir investicijų į personalo mokymą, kad jos taptų naudingos ir būtų išnaudotos išnaudodamos visas savo galimybes.

Mūsų parduotuvės valdymo programos vartotojo sąsaja yra lengvai pritaikoma dėl daugybės specialiai mūsų programai sukurtų dizainų. Išsaugokite programos išvaizdą šviežią, kad padidintumėte darbo su programa patrauklumą arba kad ji atrodytų profesionaliau, įdėdami savo logotipą pagrindinio ekrano centre – pasirinkimas yra jūsų. Ne tik vartotojo sąsaja gali būti pritaikyta ir pritaikyta jūsų automobilių dalių parduotuvės poreikiams; Visi dokumentai yra labai lengvai pritaikomi, įskaitant tokius dalykus kaip jūsų organizacijos reikalavimai ir logotipas ant bet kokių dokumentų, kurių jai gali prireikti net ir spausdinant. ką gali padaryti ir mūsų programa.

Visi jūsų darbuotojai gali naudoti USU programinę įrangą tuo pačiu metu, tačiau tai nesukelia nereikalingų problemų, pavyzdžiui, kai kurie darbuotojai mato dalykus, kurie nėra jiems skirti – naudojant USU programinę įrangą galima priskirti skirtingus prieigos lygius skirtingiems personalo darbuotojams. Tai reiškia, kad jie matys tik informaciją, kurios jiems reikia darbui, todėl USU programinė įranga taps geriausia programa bet kuriai automobilių dalių parduotuvei, todėl nereikės kelių programų sprendimų skirtingiems organizacijos darbuotojams.

Norėdami įdiegti programą autodetalių parduotuvei, turite turėti kompiuterį ar nešiojamąjį kompiuterį su Windows operacine sistema, o norintys efektyvinti buhalterinę apskaitą taip pat gali įsigyti įvairios prekybos ir sandėliavimo įrangos. USU programinė įranga yra tikrai lengva ir nereikalauja daug aparatinės įrangos skaičiavimo išteklių, kad veiktų greitai ir efektyviai, o tai reiškia, kad net senesnių kompiuterių ir nešiojamųjų kompiuterių jai užteks.

Ši buhalterinė programa lengvai integruojasi su daugeliu modelių brūkšninių kodų skaitytuvų, etikečių spausdintuvų, duomenų surinkimo terminalų, kvitų spausdintuvų ir pan., viską sujungdama į vieną sistemą, kuri yra paprasta naudoti ir nesukelia per daug komplikacijų dirbant su ja.

Jei norite įsigyti programinę įrangą, bet vis dar nežinote, ar verta, ar ji puikiai tiks jūsų verslui – visada galite atsisiųsti demonstracinę mūsų parduotuvės valdymo programos versiją, kuri demonstruoja visas aukščiau paminėtas funkcijas ir dar daugiau. . Įtraukus visas pagrindines funkcijas ir dviejų savaičių bandomąjį laikotarpį, tampa tikrai lengva nuspręsti, ar mūsų parduotuvės valdymo programa yra tinkamas pasirinkimas jūsų įmonei. Galite apsvarstyti galimybę įsigyti mūsų programą išbandę ją nemokamai, tačiau jos kaina gali būti kitas didelis klausimas. Mūsų apskaitos programa yra vienkartinis pirkinys be mėnesinių mokesčių, todėl ja naudotis tikrai patogu ir prieinama. Už papildomą mokestį galima pridėti papildomų funkcijų, susisiekite su mūsų kūrėjais su mūsų svetainėje pateiktais reikalavimais ir jie įsitikins, kad patenkins visus jūsų prašymus.