Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa autoservisui

Programa autoservisui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa autoservisui
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą automobilių servisui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Automobilių serviso vadovai visame pasaulyje internete ieško geriausios autoservisų apskaitos programinės įrangos. Šiandien neįmanoma įgyti pranašumo prieš kitus autoservisų verslus nenaudojant modernių apskaitos įrankių, programų, kurios sutaupys daug laiko monotoniškame rankiniame popierizme ir kitokio pobūdžio darbų, kuriuos galima lengvai perkelti į atliekamą programą.

Tačiau kaip rasti automobilių serviso valdymo programą, tinkančią būtent jūsų verslui? Kad automobilių servisas veiktų tinkamai, jis turi turėti tam tikrą automatizavimo formą nuo pat pirmos dienos. Renkantis geriausią apskaitos programą, geriausiai atitinkančią įmonės poreikius, svarbu atminti, kad ji turėtų turėti tam tikrų pranašumų prieš kitas programas, pavyzdžiui, universalumą.

Dauguma tokių programų yra labai paprastos ir dideliu mastu nenaudingos. Geriausia valdymo programinė įranga paprastai pasižymi visaverčiu funkcionalumu automatizuoti autoservisą, pradedant nuo apskaitos verslo iki pilnos kasdien atliekamos veiklos analizės.

Naudojimo paprastumas yra dar vienas didelis pranašumas, kurį turi geriausia apskaitos ir automatizavimo programinė įranga, palyginti su konkurentais rinkoje. Jei programa labai sudėtinga, o vartotojo sąsaja per sunkiai suprantama ir naudojama kasdien, potencialus vartotojas tiesiog turės išstudijuoti savo darbo subtilybes ir nuolat kreiptis į kūrėją dėl techninės pagalbos. ir tai yra didžiulis automobilių serviso įmonės laiko ir išteklių švaistymas.

Geriausios programos yra tos, kurios yra gerai optimizuotos darbui su visų tipų kompiuterine įranga, nesvarbu, ar tai būtų naujausios technologijos, ar senas nešiojamas kompiuteris – autoserviso valdymo programa turėtų veikti nepriekaištingai net ir lėtesnėse mašinose; verslo apskaitos proceso automatizavimo užduočiai turėtų pakakti įrenginių, turinčių bent šiek tiek modernios RAM.

Greitas sandorių užbaigimas taip pat yra svarbus veiksnys renkantis geriausią praktiką. Autoritetinga programa užklausas apdoroja neilgai, o operacijos turi būti įvykdytos vos per vieną sekundę, o kiekviena informacija atnaujinama realiu laiku.

Dauguma šiuolaikinių apskaitos sprendimų taip pat palaiko integraciją su įvairia įranga, internetu ir kitomis programomis. Ši funkcija nenuostabu yra būtina norint greitai keistis duomenimis ir paspartinti visą kasdienę verslo veiklą.

Programa, pavadinta USU Software, visiškai atitinka visus aukščiau paminėtus reikalavimus ir netgi siūlo daugiau papildomų privalumų, padedančių jūsų verslui augti ir vystytis laikui bėgant. Mūsų programa padės automatizuoti jūsų automobilio aptarnavimo iniciatyvą beveik per trumpą laiką. Kai kurių pagrindinių USU programinės įrangos, sukurtos specialiai transporto priemonių serviso centrų valdymui, ypatybių pavyzdys: duomenų bazių įdiegimas, įrankiai joms prižiūrėti ir išnaudoti visas galimybes, informacija apie paslaugos klientus ir jų transporto priemones, automobilių dalių apskaita sandėlis. , visiems klientams įdiegta klientų lojalumo sistema, kuri leidžia fiksuoti jų apsilankymų istoriją, siųsti žinutes SMS žinutėmis, skambučiais ir tradiciniais balso skambučiais, tam tikriems klientams skirti specialias nuolaidas ir pasiūlymus, jų paskaičiavimus Visos numatomos išlaidos už suteiktas paslaugas ir apmokėjimas darbuotojams, sutvarkyti popieriai pagal daugelio šalių standartus ir dokumentų blankus bei formas, automobilių dalių parduotuvės valdymas, jei šalia autoserviso, ryšių su klientais valdymo (CRM) sistemos įdiegimas, visos kasdienės veiklos analizė, finansiniai. planavimas, darbas, visi apskaitos duomenys, personalo valdymas, finansinė apskaita ir lygiavertė programinė įranga, kuri naudoja tiek vietinius, tiek interneto tinklus, kad sukurtų vieną vieningą duomenų bazę su daugybe kitų esminių funkcijų.

Jei jūsų verslas dar nėra pakankamai išvystytas ir jai nereikia visų USU programinės įrangos funkcijų, galite apie tai pranešti mūsų kūrėjams ir mokėti tik už tas funkcijas, kurias naudojate, nereikės mokėti papildomai už tai, ko nėra. . net nenaudojamas jūsų versle.

Kodėl USU Software laikoma viena geriausių apskaitos programų rinkoje? USU Software yra universali programa, kurią lengva naudoti ir suprasti, ji veikia greitai ir efektyviai ir nereikalauja modernios techninės įrangos, kad būtų galima greitai pradėti darbo eigą ir įdiegti. Be to, USU programinė įranga gali būti integruota su įvairia įranga, prijungta prie interneto ir įvairių programų bei pilnai pritaikyta įmonės kompetencijai ir turi kelių vartotojų sąsają, kuri leis, pvz. Sujunkite kitų savo automobilių paslaugų apskaitą. Be to, produktą galima įsigyti už priimtiną kainą. Geriausias USU Software komandos techninis palaikymas visada pasiruošęs atsakyti, jei kas nors nutiktų. Vertiname kiekvieną turimą klientą. Jei norite išbandyti demonstracinę programos versiją savo autoservise, atsisiųskite nemokamą demonstracinę versiją iš mūsų svetainės ir pasižiūrėkite, kaip ji efektyviai automatizuoja bet kokį automobilių serviso verslą.