Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa degalinėms

Programa degalinėms • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa degalinėms
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą degalinėms

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Degalinės valdymas nėra lengvas uždavinys, reikalaujantis daug laiko ir resursų, ypač kai degalinė pradeda plėsti savo verslo sritį, teikdama savo klientams skirtingas paslaugas, kurių kiekviena reikalauja skirtingo valdymo, apskaitos ir skirtingo valdymo. . Dokumentų tvarkymas kiekviename automobilio remonto proceso etape ar kitos stotyje teikiamos paslaugos.

Nenuostabu, kad absoliuti dauguma autoservisų vadovų stengiasi sugalvoti programą, kuri ne tik supaprastintų degalinės darbo eigą, bet ir padėtų kuo labiau sumažinti darbų, kuriuos atlikti labai varginantis ir kurį reikia atlikti, kiekį. galima atlikti rankiniu būdu popieriuje arba naudojant bendrą apskaitos programinę įrangą, pvz., MS Word ar Excel. Ieškoti tokios programos nėra lengvas žygdarbis, nes verslo automatizavimo ir valdymo programų pasirinkimas rinkoje yra neįtikėtinai didelis, tačiau kokybė taip skiriasi, kad tai tampa rimta problema. Bet kuris verslininkas nori tik geriausio savo verslui, ir tai suprantama, nes be tinkamo automatizavimo degalinių verslo plėsti tiesiog neįmanoma, neaukojant daug laiko ir resursų personalui, kuris atliks daugybę dokumentų. . Be to – rankinis dokumentų tvarkymas nenaudojant jokių programų yra tikrai lėtas, todėl klientai ilgiau laukia – o tai ne tai, ką klientai mėgsta. Jie mieliau lankysis kitoje degalinėje, kuri dirbs greičiau ir efektyviau nei tie, kurie vis dar naudoja rankinį dokumentų tvarkymą kaip pagrindinį apskaitos metodą.

Kaip jau minėjome anksčiau, be jokios automatizavimo programinės įrangos rinkoje konkuruoti neįmanoma, tačiau išsirinkti tokią yra be galo sudėtinga užduotis. Mums kyla klausimas – kurią programą pasirinkti? Kas kvalifikuojama kaip gera ar bloga apskaitos programa? Visų pirma, suskirstykime jį pagal tai, kam mums reikia tokio tipo programinės įrangos.

Bet kuriai degalinei reikalinga programa, galinti greitai ir efektyviai stebėti duomenų bazes ir informacijos srautą. Galimybė rasti bet kokios formos informaciją, pvz., kliento vardą, pavardę, apsilankymo datą, automobilio markę ar tai, kokia paslauga buvo suteikta, yra nepaprastai svarbi bendraujant su pasikartojančiais ar probleminiais klientais. Tokia programa turėtų tikrai greitai dirbti su duomenų bazėmis, tačiau ko reikia, kad tai būtų pasiekta? Visų pirma – paprasta ir suprantama vartotojo sąsaja, kurios išmokimui ir naudojimui nereikia laiko, o antra, programa turi būti tikrai gerai optimizuota, todėl norint greitai veikti, nereikia naujausios kompiuterinės įrangos. Sujungę šiuos du veiksnius, galime efektyviai ir greitai atlikti darbą su duomenų baze.

Toliau norime įsitikinti, kad mūsų programa gali surinkti ir pateikti visus finansinius duomenis, kuriuos degalinė parengia kasdien, kas mėnesį ar net kasmet, nes be tokių ataskaitų tampa neįtikėtinai sunku įžvelgti degalinės stipriąsias ir silpnąsias puses. degalinėje. įmonė, taip pat jos augimas ir plėtra laikui bėgant. Tokio tipo informacijos naudojimas leidžia priimti racionalius ir efektyvius verslo sprendimus bei pamatyti, ko įmonei trūksta, o kas viršija. Jei pasirinkta valdymo programa taip pat gali parengti savarankiškai sukurtas diagramas ir ataskaitas, tai būtų dar didesnis pranašumas, o daugelis pradedančiųjų įmonių neatsižvelgia į tai, kai pasirenka tinkamą programinę įrangą savo įmonei.

Tada kitas didelis reikalavimas, kurį turi atitikti valdymo programa, yra vartotojo sąsaja. Nors iš pradžių tai neatrodo didelė problema, iš tikrųjų tai yra vienas didžiausių veiksnių renkantis darbui tinkamą programėlę. Gera buhalterinė programa turi paprastą ir lengvai suprantamą vartotojo sąsają, kurią gali suprasti visi, net ir tie, kurie turi mažai patirties arba neturi jokios darbo su kompiuterinėmis programomis ir verslo valdymo programine įranga, ar net neturintys patirties su kompiuteriais apskritai. Labai lengvai suprantama vartotojo sąsaja yra svarbi norint sutaupyti laiko ir išteklių mokant personalą, kaip ja naudotis, ir tai puikus priedas prie bet kokios verslo programos apskritai.

Apsvarstę viską, ką minėjome anksčiau, norėtume supažindinti jus su mūsų pritaikytu programinės įrangos sprendimu – USU Software, kuris buvo sukurtas atsižvelgiant į visus aukščiau paminėtus veiksnius. Mūsų programoje yra ne tik viskas, kas buvo paminėta anksčiau, bet ir daug daugiau, ir tai tikrai bus didžiulė pagalba bet kokiam autoservisų verslui.

USU Software pagalba galima organizuoti vientisą ir vieningą klientų bazę. Vos keliais paspaudimais galite rasti bet kurį klientą pagal vardą, automobilio numerį ar kitus skirtingus veiksnius. Informacija apie visus klientus bus saugoma specialioje duomenų bazėje, kuri gali prisijungti prie interneto ir valdyti kelias degalines vienu metu.

Mūsų programa taip pat gali išsaugoti duomenis, kad klientai būtų aptarnaujami vėliau ir priminti apie paslaugą išsiųsdami balso paštą, SMS ar net Viber skambutį. Naudojantis mūsų programa, taip pat galima apskaičiuoti savo darbuotojų darbo užmokestį, skaičiuojant atsižvelgiama į daugelį faktorių, tokių kaip atliekamo darbo pobūdis, darbui praleistų valandų skaičius, darbo kokybė. jis.

Atsisiųskite USU programinę įrangą šiandien ir pradėkite greitai ir efektyviai automatizuoti savo verslą!