Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa buhalterinei apskaitai auto

Programa buhalterinei apskaitai auto • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa buhalterinei apskaitai auto
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkti programą buhalterinei apskaitai auto

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Daugelis šiandien, jei ne dauguma autoservisų, suprato, kad anksčiau ar vėliau savo buhalterinę veiklą būtina perkelti į specializuotas apskaitos programas. Taip yra todėl, kad plečiantis verslui duomenų kiekis ir jų apdorojimo greitis didėja eksponentiškai. Be to, reikia sekti apskaitos informaciją ir suteikti skirtingiems verslo darbuotojams skirtinguose šios informacijos prieigos lygiuose. Kitaip tariant, laikui bėgant tradiciniai apskaitos registravimo metodai tampa tokie neefektyvūs, kad nebegyja.

Kokią apskaitos programą pasirinkti – mūsų įmonė turi atsakyti į klausimą. Norėtume jums pristatyti USU programinę įrangą – programą, sukurtą automatizuoti tokias įmones kaip automobilių remonto paslaugos ir padaryti jų valdymą greitą, efektyvų ir organizuotą. Dauguma autoservisų susiduria su dažno netvarkingo darbo organizavimo ir prasto veiklos valdymo problema, o norint tai išspręsti, reikia automatizuoti valdymo procesą naudojant specialią apskaitos programą.

Mūsų ekspertai bandė spręsti šią problemą sprendimais, paremtais ilgamete apskaitos programų ir pažangių technologijų kūrimo patirtimi. Automatinė apskaitos ir valdymo programa gali pašalinti nereikalingą poreikį dirbti su daugybe dokumentų ir dokumentų, su kuriais tenka susidurti bet kuriai automatinei stočiai. Be to, mūsų programa gali kvalifikuotai ir tiksliai suorganizuoti darbuotojų darbo grafiką ir remontuojamus automobilius bei daugybę kitų įvairių dalykų.

Norint efektyviai naudotis mūsų apskaitos programa, jūsų automatinėje stotelėje tereikia turėti asmeninį kompiuterį su Windows operacine sistema, net jei kompiuteris nėra labai modernus, jis visiškai nesustabdys USU programinės įrangos. optimizavimo darbus, kuriuos atliko mūsų talentingų kompiuterių inžinierių komanda. Nors USU programinei įrangai paleisti reikalingas tik kompiuteris, prie jo taip pat galima pridėti įvairios įrangos, pvz., brūkšninio kodo skaitytuvo, spausdintuvo, skaitmeninio skaitytuvo, kasos aparato ir daug daugiau. Netgi galima sujungti kelis kompiuterius, kuriuose veikia USU programinė įranga, į visą sistemą, kuri naudos tą pačią vieningą duomenų bazę. Tai netgi galima padaryti su skirtingomis automatizuotos paslaugos šakomis, todėl jų paskyros valdymas yra daug paprastesnis, nes visi duomenys saugomi ir skaičiuojami vienoje vieningoje duomenų bazėje. Ši duomenų bazė gali būti saugoma lokaliai jūsų įmonės kompiuteriuose arba mūsų serveriuose naudojant debesų duomenų saugojimo technologiją.

Kurdami USU programinę įrangą daug dėmesio skyrėme naudojimo paprastumui, paprastumui ir programos aiškumui, kad net žmonės, kurie nėra susipažinę su technologijomis ir nėra įprasti kompiuterių vartotojai, galėtų įsisavinti šią apskaitą. vientisas pritaikymas. Taip pat verta paminėti, kad kiekvienam registruotam vartotojui suteikiama dviejų valandų nemokama techninė pagalba, kad įsitikintumėte, jog jūsų automatinė stotis veikia sklandžiai.

Išplėstinė USU programinės įrangos funkcija leidžia sekti ir registruoti visus automobilio remontui naudojamus išteklius, pridėti jų kainą prie bendros paslaugos kainos ir matyti, kokios medžiagos buvo panaudotos kokiam remontui ir kokiam automobiliui (ar klientas turi kelis automobilius, kuriems reikia remontuoti automobilių dalis) , todėl medžiagų apskaita automobilių stotyje yra aiški ir paaiškinama.

USU programinė įranga buvo sukurta suvokiant apskaitos operacijų svarbą automobilių stotyje, todėl turi neįtikėtinai išsamią duomenų bazę, kurioje yra saugoma visa reikalinga ir nedidelė informacija apie klientą ir jo automobilį. Tokia informacija gali būti naudojama informuoti klientus apie darbo pabaigą, siųsti reklaminę informaciją SMS arba el. pašto paslaugomis ir atlikti automatinius balso skambučius.

Mūsų speciali autoservisų kontrolės ir apskaitos programa supaprastina kiekvieno darbuotojo veiklą organizacijoje ir padidina darbų, kuriuos autoservisas gali atlikti, kiekį tris keturis kartus. Autoserviso veiklos automatizavimo programa taip pat gali sudaryti ir organizuoti autoservisų darbuotojų darbo grafiką, taip pat stebėti ir sekti kiekvieno žmogaus darbo laiką.

Kiekvienas autoserviso darbuotojas turi prieigą prie savo asmeninio grafiko, kuriame itin paprastai įskaičiuojamos visos dirbtos valandos, kad būtų galima paskaičiuoti kiekvieno darbuotojo atlyginimo čekį.

USU programinė įranga atitinka visus plačiai pripažintus pasaulinius apskaitos programinės įrangos standartus. D-U-N-S sertifikatas mūsų svetainėje reiškia, kad mūsų įmonė pripažinta viena geriausių apskaitos programų kūrimo rinkoje. Mūsų programuotojų komanda gali išspręsti bet kokią su programine įranga susijusią problemą. Kliento pageidavimu USU programinė įranga gali būti modifikuota, kad būtų pridėta naujų funkcijų. Mūsų specialistai galės atlikti bet kokius ne tik vartotojo sąsajos, bet ir programos sistemos funkcionalumo pakeitimus, dėl kurių programa taps tinkamesnė kiekvienai užduočiai.