Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa automobilių remontui

Programa automobilių remontui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa automobilių remontui
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą automobilių remontui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Automobilių serviso ir remonto stotys visada buvo ir išlieka viena populiariausių komercinių verslų. Šiais laikais, kai daugėja įvairių automobilių ir transporto priemonių, transporto priemonių remonto tema kasmet tampa vis aktualesnė. Kadangi automobilių remonto rinkoje konkurencija gana didelė, vykdant tokį verslą reikia greitai reaguoti į besikeičiančias aptariamos rinkos sąlygas.

Greitai ir tinkamai reaguoti galima, kai visa finansinė informacija apie Jūsų verslą yra aiški ir prieinama, padedanti įvertinti visas automobilių remonto paslaugos stipriąsias ir silpnąsias puses. Geriausias būdas surinkti tokius savo verslo finansinės informacijos duomenis ir teikti kokybiškas remonto paslaugas, kurias teikia jūsų organizacija, yra naudoti modernius ir specializuotus apskaitos metodus, kurie leis greitai ir efektyviai vykdyti verslą.

Specialios programos šiandien yra specialiai sukurtos automatizuoti įmonių, tokių kaip automobilių remonto ir priežiūros įmonės, apskaitą. Rinka užtvindyta įvairaus tipo programomis, skirtomis automobilių remonto verslui, todėl teisingas pasirinkimas iš tokios gausybės programų tampa tikru iššūkiu pradedantiesiems verslininkams, kurie nemoka išsirinkti sau tinkamos programos. dirbti.

Kiekvienas autoservisas, atsižvelgdamas į konkrečius poreikius ir verslo ypatumus, gali pasirinkti valdymo programą sau. Tikrai svarbu, kad automobilių remonto paslaugų valdymo programinė įranga atitiktų visus reikiamus reikalavimus. Kiekviena iš esamų automatizavimo programų yra visiškai unikali, nepanaši į kitas, ir turi tam tikrą funkcijų rinkinį, kuris galiausiai leidžia automatizuoti automobilių remonto verslo apskaitos procesą.

Ir vis dėlto automobilių remonto įmonėms nėra programos, kuri būtų patogesnė ir efektyvesnė už USU programinę įrangą. USU programinė įranga gali būti pritaikyta pagal bet kurios įmonės, kuri gali būti suinteresuota ja naudotis, poreikius. Be kliento pageidavimų, atsižvelgiant į klientų poreikius, galima pridėti naujų funkcijų, atsižvelgiant į visas aptariamo verslo ypatybes.

Mūsų plėtra yra labai paprasta naudoti. Sąsaja buvo kiek įmanoma supaprastinta ir supaprastinta, kad ji būtų prieinama visų lygių kompiuterių žinių ir įgūdžių žmonėms. Norėdami įdiegti mūsų programinę įrangą, jums reikia kompiuterio, kuriame veikia „Windows“ operacinė sistema. Tai nebūtinai turi būti naujausia aparatinė įranga ar kažkas panašaus – USU programinė įranga greitai ir efektyviai veikia senesnėje aparatinėje ar net nešiojamuosiuose kompiuteriuose.

Kai kurie pradedantieji automobilių mechanikai verslininkai gali norėti nemokamai atsisiųsti savo verslo automatizavimo programą internetu, ir tai visai nėra gera idėja. Bandydami nemokamai atsisiųsti automobilių remonto programinę įrangą, rizikuojate gauti prastos kokybės ar prastesnės kenkėjiškos programos.

Dauguma kūrėjų šiais laikais nededa daug pastangų, kad savo programas pateiktų nemokamai, todėl jos visada yra saugomos autorių teisių ir nėra platinamos nemokamai. Bandant nemokamai gauti tokią programą iš interneto galima rasti tik mokamų programų demonstracines versijas, kurios neveiks labai ilgai (nes visos turi bandomąjį laikotarpį, po kurio programa nustoja veikti) arba laimi. Neturite visų būtinų funkcijų. Blogiausiu atveju galite rasti piratinę savo apskaitos programos versiją, kuri yra ne tik neteisėta, bet ir gali turėti kenkėjiškų programų, kurios gali pavogti ir sunaikinti visus jūsų įmonės duomenis, ir savaime suprantama, kokia pragaištinga tai gali būti. . Bet kuriuo atveju, nors apskaitos programą galite atsisiųsti iš interneto nemokamai, negalite jos naudoti savo versle. Sumanus verslo savininkas turėtų investuoti į teisėtą programinės įrangos kopiją savo automobilių remonto verslui, o ne bandyti sutaupyti pinigų ir atsisiųsti programą nemokamai.

Oficialiai įsigydami programinę įrangą gausite daug įvairių naudingų privalumų, tokių kaip garantuota programinės įrangos priežiūra ir techninė pagalba tiesiogiai iš kūrėjo. USU Software siūlo tai ir daug daugiau už priimtiną kainą ir dar daugiau – nereikia mokėti mėnesinių įmokų. Teisingai – mūsų programa yra vienkartinis pirkinys, kuris jums pasitarnaus be kelių mokėjimų. Išplėstinė funkcija gali būti pridėta vėliau už papildomą mokestį, tačiau tai taip pat nereikalauja jokių prenumeratos mokesčių.

Valdymo ir automatizavimo programos kokybę tiesiogiai lemia jos naudojimo paprastumas ir funkcionalumas. USU programinė įranga turi abu – visapusiškas funkcionalumas kartu su patobulinta ir intuityvia vartotojo sąsaja, kurią kiekvienas gali visiškai valdyti per dvi valandas. Platus mūsų programos funkcionalumas padės pamiršti rankinį įprastą dokumentų tvarkymą ir automatizuoti daugumą su tuo susijusių procesų. Taip sutaupysite daug laiko nuo buhalterijos darbuotojų, o dabar jie turės laiko atlikti svarbesnius ir naudingesnius darbus.

Jei norite patys pasidomėti mūsų modernia automatizavimo programa – tereikia apsilankyti mūsų įmonės svetainėje ir iš ten atsisiųsti nemokamą bandomąją programos versiją. Jis veiks dvi savaites su visomis pagrindinėmis funkcijomis.