Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa automobilių detalėms

Programa automobilių detalėms • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa automobilių detalėms
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite automobilių dalių programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Su kiekvienais metais vis daugiau šeimų turi automobilį, iki tokio lygio, kai tikrai sunku rasti šeimą, kuri neturėtų bent vieno automobilio. Šiandien automobilis nėra prabanga, kaip buvo anksčiau, tai kartais nelengvai sau įperkama, tačiau šiuolaikiniam kasdieniniam gyvenimui tikrai reikalinga susisiekimo priemonė. Šiuo šiuolaikinio gyvenimo ritmu, sparčiai augant miestams ir daugėjant transporto priemonių, daugelis įmonių pradeda vystytis labiau nei bet kada anksčiau. Tokios įmonės yra, pavyzdžiui, automobilių remonto įmonės. Autoservisai siūlo transporto priemonių diagnostikos ir remonto, techninės apžiūros, derinimo, automobilių kėbulo bei padangų montavimo ir balansavimo paslaugas, taip pat daugybę kitų automobilių remonto paslaugų.

Mažai tikėtina, kad automobiliai ir kitos motorinės transporto priemonės paliks mūsų kasdienybę kaip pagrindinė susisiekimo priemonė, o dar daugiau – pagaminamų automobilių skaičius kasmet didėja. Augant automobilių rinkai, neišvengiamai išaugs automobilių remonto įrenginių paklausa. Kasdien atsiranda vis daugiau automobilių remonto dirbtuvių, pakylančių šio verslo konkurencingumą į tikrai aukštą lygį. Kad vienas autoservisas įgytų pranašumą prieš kitą, svarbu turėti modernias transporto priemones; tai padės automobilių dalių parduotuvei veikti greitai ir efektyviai.

Dėl to kompiuterinė programa autoserviso veiklai valdyti tampa būtinybe. Tokios programos leidžia automatizuoti bet kokią organizaciją naudojant pažangias duomenų bazes ir informacijos rinkimo technologijas bei funkcijas, kurios įgalina produktyvesnį darbą su klientais ir didina jų lojalumą jūsų organizacijai. Norime atkreipti jūsų dėmesį į mūsų naujausią plėtrą, mūsų specialią programą, kuri gali atsižvelgti į kiekvieną jau minėtą veiksnį, taip pat daug kitų dalykų ir veiksnių, kurie gali būti svarbūs bet kuriai automobilių dalių parduotuvei ir servisui – USU Software.

Autodetalių sandėlių ir autoservisų apskaitos programa atsižvelgs tiek į pagrindinius kliento duomenis, tiek į visą reikiamą informaciją apie automobilių dalių prieinamumą sandėlyje, taip pat padės susikurti reikiamus dokumentus bei atvaizduoti svarbias ataskaitas. Automobilių dalių pardavimo valdymo programa tinka parduotuvei, turinčiai dideles pardavimo apimtis ir sandėlio atsargas. Automobilių dalių sandėlio programa sukurs sandėlio apskaitą pagal sandorio šalis, pristatymo laiką, pinigus, prekių skaičių, pervedimus, taip pat suteiks greitą paiešką pagal prekės pavadinimą ar brūkšninį kodą.

Mūsų pažangi apskaitos programa Jūsų verslo sandėlyje sukurs finansinei pusei skirtas diagramas ir ataskaitas bei automobilių dalių atsargas, kurios padarys viską švarią ir tvarkingą, susijusią su Jūsų įmonės finansais ir tuo pačiu tikrai padės priimti verslo sprendimais pagrįstą sprendimą. Apie finansinę informaciją, kurią sukuria jūsų įmonė.

Jei norite patys naršyti mūsų apskaitos programą, galite ją atsisiųsti iš oficialios mūsų svetainės. Bandomoji versija veiks dvi savaites ir apims pagrindines USU programinės įrangos funkcijas nemokamai. Jei nuspręsite įsigyti USU programinę įrangą pasibaigus bandomajam laikotarpiui, atkreipkite dėmesį, kad mūsų programa nereikalauja jokių mėnesinių mokesčių ar jokios kitos mokėjimo formos, išskyrus pradinį pirkimą ir papildomas funkcijas. Mūsų programos patvirtinta vienkartinio pirkimo sistema puikiai tinka bet kokio tipo verslui, nes sumažina programos vykdymo išlaidas ir nebereikia sekti programinės įrangos licencijavimo.

Vienas iš pagrindinių dalykų, kuriais galite mėgautis naudodami USU programinę įrangą ir kuris akimirksniu pasirodo, net jei naudojate tik demonstracinę versiją, yra tai, kad vartotojo sąsaja yra glausta ir lengvai suprantama. Stengėmės, kad tai būtų kuo patogesnė savo klientams, kad jie kuo greičiau išmoktų naudotis ir dirbti su programa. Valanda ar dvi, net ir su kompiuterinėmis technologijomis ir programomis nesusipažinusiems darbuotojams.

USU programinė įranga palaiko pažangias funkcijas, skirtas darbui su klientais, pvz., pažangią pašto sistemą. Naudokite el. paštą, „Viber“ skambučius, SMS ir net balso skambučius, kad primintumėte savo klientams apie reguliarius automobilio patikrinimus, specialias akcijas, akcijas ir pasiūlymus, taip pat daugiau, ir leiskite savo klientų bazei prisiminti jūsų paslaugą. Jei jūsų klientams patinka ir atsimena jūsų paslauga, jie apsilankys joje vėl ir vėl, pasakys savo draugams, o tai savo ruožtu sukurs stiprią ir lojalių klientų bazę. Taip pat savo klientui galima priskirti įvairius tipus, tokius kaip VIP, probleminis, normalus ir daug daugiau. Klientų tipų valdymas padeda stebėti svarbesnius klientus ir klientus, kuriems reikia daugiau dirbti, kad jie taptų vertingesni jūsų organizacijai.

Nors mūsų programa yra tikrai išsami ir daugiafunkcinė, ji nereikalauja kompiuterio aparatinės įrangos, todėl darbas su ja yra greitas, sklandus ir patikimas net naudojant silpnesnius ir senesnius įrenginius bei nešiojamuosius kompiuterius. Toks smulkus programos kodo optimizavimas leidžia ją naudoti net mažesnėse automobilių dalių parduotuvėse ir autoservisuose, kurie neturi pakankamai didelio biudžeto, kad galėtų įsigyti moderniausią įrangą.