Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programą valandų skaičiavimui

Programą valandų skaičiavimui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programą valandų skaičiavimui
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite valandų skaičiavimo programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Šiais laikais reikia ne tik popieriaus, kad būtų galima registruoti visus finansinius įrašus bet kurioje verslo įstaigoje, ypač įmonėje, kuri gamina tiek dokumentų, kiek automobilių remonto stotyje. Bet kuris verslas, norintis augti ir vystytis bei veikti greitai ir efektyviai, norimam rezultatui pasiekti turi naudoti specialią apskaitos programą. Valdymo ir finansų apskaita įmonėje vystosi eksponentiškai, naudojant specialias tokių įmonių darbo eigai automatizuoti ir optimizuoti sukurtas programas.

Tokio tipo apskaitos ir valdymo programa leidžia ne tik kokybiškiau ir kokybiškiau atlikti darbus, bet ir žymiai sutaupo darbuotojo laiką įvairiems skaičiavimams ir kitoms įprastinėms užduotims, kurias dažnai reikia atlikti rankiniu būdu, be to, sugaištama brangus laikas, pvz. standartinių darbų kaina.Galima. laikrodis autoservise.

Darbo valandų sąnaudų apskaičiavimas yra būtinas bet kuriam transporto priemonių remonto įmonei, nes nuo to priklauso visų versle teikiamų paslaugų kaina. Detalus ir išsamus standartinių valandų sąnaudų apskaičiavimas priklauso nuo daugelio veiksnių; Pavyzdžiui, čia didelę reikšmę turi fizinė remonto stoties vieta, laikas, per kurį atliekama paslauga, įmonės kainų politika ir kiti veiksniai.

Standartinių laikrodžių kaina automobilių remonto versle labiausiai priklauso nuo remontuojamos transporto priemonės markės ir tipinių savybių. Bet kuris automobilių verslas standartinių valandų sąnaudas apskaičiuoja skirtingai, priklausomai nuo to, su kokio tipo transporto priemone dirbama ir kokias paslaugas teikia darbuotojas.

Norint kuo tiksliau apskaičiuoti darbo valandų sąnaudas, Jūsų įmonei reikalingas specialus apskaitos programinis įrankis, sukurtas atsižvelgiant į kaštų apskaičiavimą standartinėms valandoms. Mūsų autoservisų finansinės apskaitos automatizavimo programa turi jums reikalingą funkcionalumą. Ši programa vadinama USU programine įranga.

USU programinė įranga automatizuoja bet kurio transporto priemonių aptarnavimo centro finansų valdymą ir organizavimą, valdo personalą, leidžia planuoti savo darbuotojus ir dar daugiau. Galėsite registruoti į autoservisą atvykusius klientus, išryškinti labiausiai pageidaujamas paslaugas, paskaičiuoti bendrą darbo sąnaudą bei valandas, kurias darbuotojas užtruko darbui suteikti.

Kiekvienas jūsų įmonės finansų skaičiavimo rezultatas gali būti saugomas skaitmeniniu būdu, taip pat pateikiamas diagramoje ir pateikiamos išsamiau, bet glaustai. Diagramas galima palyginti tarpusavyje, kad būtų dar aiškesnis jūsų verslo ekonominės padėties vaizdas. Ataskaitas ir grafikus taip pat galima spausdinti ant popieriaus, jei tai yra pageidaujamas informacijos saugojimo būdas. Vandenženkliai, jūsų įmonės logotipas ir reikalavimai taip pat gali būti atspausdinti ant dokumentų ir dokumentų.

Darbas su mūsų programa galimas naudojant vieną kompiuterį, kuriame veikia Windows operacinė sistema. Jums taip pat nereikia galingos aparatinės įrangos – USU Software puikiai veikia net ir žemos klasės kompiuteriuose su silpnesne ir senesne aparatūra. Mūsų programa veiks labai greitai net nešiojamuosiuose kompiuteriuose. Nors galima dirbti naudojant tik kompiuterį, brūkšninių kodų skaitytuvus, sąskaitų faktūrų spausdintuvus, lazerinius kopijavimo aparatus ir kt. Taip pat galima prijungti įvairius įrenginius, pvz Dar svarbiau yra galimybė dirbti iš kelių kompiuterių vietiniame tinkle ar net internetu. Dirbant iš kelių įrenginių visa informacija bus įrašyta į vieną vieningą duomenų bazę, kuri leis vienoje programoje apskaičiuoti kelių įmonės filialų apskaitą.

Kitas didelis mūsų programos privalumas yra tai, kad dėl vartotojo sąsajos švaros ir paprastumo ją išmokti tikrai lengva. Funkcijos yra tiksliai ten, kur tikitės, tai reiškia, kad jums nereikės gaišti laiko ieškant konkrečios funkcijos, kurios jums gali prireikti. USU programinę įrangą gali lengvai valdyti net ir nepažįstantys apskaitos ir skaičiavimo programų žmonės. Be to, mūsų programa leidžia visiškai pritaikyti vartotojo sąsają vizualiai naudojant skirtingus dizaino išankstinius nustatymus, kuriuos galima nemokamai gauti su programa, ir įdėti bet kokį pasirinktinį vaizdą ar piktogramą, kad sukurtumėte savo dizainą. Jei norite užsisakyti specialią ir pritaikytą programai skirtą skiną, galite susisiekti su mūsų kūrėjais naudodami svetainėje pateiktus reikalavimus ir jie sukurs jums individualizuotą temą.

USU programinė įranga gali būti modifikuojama atsižvelgiant į unikalias kiekvienos įmonės savybes. Pavyzdžiui, galite įtraukti automatinio detalaus laiko skaičiavimo struktūrą. Išsamesnę informaciją apie programos ypatybes ir funkcijas galite gauti susisiekę su mūsų ekspertais bet kokiu jums patogiu būdu.

Nemokama demonstracinė mūsų programos versija yra mūsų svetainėje. Tai apima visas pagrindines USU programinės įrangos funkcijas, tokias kaip standartinių valandų skaičiavimas ir dviejų savaičių nemokamas bandomasis laikotarpis. Mūsų svetainėje galite rasti vaizdo įrašų ir pristatymų medžiagos, padėsiančių visiškai susipažinti su programos funkcijomis, taip pat klientų atsiliepimus, kurie padės nuspręsti, ar USU programinė įranga yra ypač tinkama jūsų verslui.