Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa klientų apskaitos autoservise

Programa klientų apskaitos autoservise • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa klientų apskaitos autoservise
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite klientų apskaitos programą automobilių servisui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Miestams plečiantis su kiekviena diena, transporto priemonių poreikis auga tuo pačiu tempu, o kartu ir akivaizdus paslaugų poreikis teikti automobilių remonto ir kitus automobilių remonto darbus. didėja, didžioji dauguma žmonių šiandien mieliau naudojasi kvalifikuoto automechaniko paslaugomis, o ne bando patys remontuoti transporto priemonę.

Didėjant klientų skaičiui, sparčios apskaitos autoservisuose poreikis vis labiau ima ryškėti net mažuose automobilių servisuose visame pasaulyje. Transporto priemones aptarnaujantis personalas turėtų turėti galimybę sekti visas gautas paraiškas taip, kad tai atimtų daug laiko ir būtų nesunku atsekti. To negalima padaryti naudojant popierinius įrašus ar skaičiuokles kaip pagrindinį autoserviso duomenų saugojimo būdą, jis labai lėtas ir neefektyvus, jau nekalbant apie popieriuje saugomi duomenys linkę lengvai pasimesti kalnuose. popierizmas ir įvairūs nesusiję dokumentai. Didėjant klientų skaičiui, neišvengiamai bus neįmanoma jų visų sekti naudojant pasenusius ir neefektyvius verslo duomenų saugojimo būdus.

Norėdami priimti klientus ir dokumentuoti jų užsakymus, turėsite samdyti papildomus apskaitos darbuotojus, o tik sugaišite daug laiko ieškodami tinkamo kliento dideliame sąraše. Greitu ir efektyviu apskaitos darbu pasikliaujanti automobilių servisas, kad klientai sugrįžtų ir susikurtų lojalių ir patikimų klientų bazę, yra tikrai nenaudinga laiko ir išteklių kiekvienai įmonei.

Automatizuota apskaitos sistema, galinti kaupti duomenis apie kiekvieną autoserviso klientą, taps neįkainojama priemone, kuri padės paspartinti įmonės veiklą ir panaikins visą nereikalingą Jūsų klientų laukimo laiką. Norime Jums pasiūlyti sistemą, kuri suteiks Jums ne tik viską, kas paminėta aukščiau, bet ir daug papildomo funkcionalumo, dėl kurio ji bus dar naudingesnė bet kuriam autoservisui. Mūsų naujausia plėtra vadinama USU programine įranga. Tai klientus tenkinanti programa, kuri per kelias dienas gali automatizuoti bet kokią automobilių remonto paslaugą, kad jie galėtų grįžti prie visų automobilių priežiūros poreikių. konkreti įmonė.

Specialių funkcijų naudojimas klientų apskaitai autoservise padės per kelias sekundes suvesti visų klientų informaciją į duomenų bazę. Išsaugoma informacija gali svyruoti nuo kliento automobilio modelio ir numerio iki vardų ir vardų bei telefono numerio.

Galėsite nesunkiai matyti ir peržiūrėti kiekvieno jūsų autoserviso atlikto veiksmo istoriją. USU programinė įranga taip pat gali siųsti laiškus jūsų klientams, primindama apie mėnesinę transporto priemonės apžiūrą arba specialius pasiūlymus ir pasiūlymus, kuriuos tuo metu gali turėti jūsų automobilių servisas, taip pat specialias nuolaidas ar debetus.

Darbo su klientais funkcionalumas šioje programoje yra platus ir tikrai išsamus. Jame atsižvelgiama į visus užsakymus ir panaudotas medžiagas, kad jie būtų įvykdyti, ir atspindi pinigų srautus tarp jūsų autoserviso ir rangovų bei tiekėjų. Programa gali naudoti įvairius mokėjimo būdus ir palaiko beveik visas populiariausias pasaulio valiutas. Galėsite pasitikrinti savo klientų mokėjimus ir skolas, paskirstyti darbo valandas bei apskaičiuoti darbo užmokestį. Vadovams, dalyvaujantiems autoserviso klientų apskaitos programoje, įtraukiamos finansinės ir rinkodaros ataskaitos, kuriose atsižvelgiama į vadovo supratimą apie finansinę situaciją versle.

Aukšto lygio mūsų programos saugos funkcijos skirtos užtikrinti, kad jūsų duomenys būtų saugūs ir apsaugoti nuo trečiųjų šalių įsitraukimo, taip pat nuo bet kokių kitų situacijų, dėl kurių gali būti prarasta neįkainojama informacija, kurią gali turėti jūsų duomenų bazė. Praradus duomenis dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo ar aparatinės įrangos gedimo, galite kreiptis į mūsų ekspertus ir jie padarys viską, kad kuo greičiau užtikrintų visišką jūsų duomenų atkūrimą.

Kiekvienam vartotojui priskiriamos skirtingos prieigos teisės, taip pat jo vartotojo vardas ir slaptažodis, kurie labai padeda atskirti skirtingus darbuotojų prieigos prie programos lygius. Bet kokie duomenų bazės pakeitimai įrašomi nurodant pakeitimo datą ir laiką bei jį atlikusio darbuotojo vardą ir pavardę. Tai suteikia visišką skaidrumą apskaitos skyriui.

Jei norite išbandyti mūsų buhalterinę programą prieš visiškai ją įsigydami – dvi savaites ją galima išbandyti nemokamai naudojantis demonstracine programos versija, kuri taip pat suteikia visas pagrindines funkcijas. Dviejų savaičių turėtų pakakti, kad pradėtumėte pastebėti teigiamus verslo apskaitos ir finansinės apskaitos pokyčius, kurie optimizuos abu procesus ir generuos daugiau pajamų.

Mūsų programa platinama taikant labai prieinamą kainų politiką. Į jį neįeina nei abonentiniai mokėjimai, nei mėnesiniai ir metiniai mokėjimai – tai visada vienkartinis pirkinys, kuris jums veiks tik vieną kartą. Tuo atveju, jei USU programinė įranga turi funkcijų, kurių galbūt dar nenorėtumėte naudoti, jos taip pat galima nepirkti, todėl nereikia mokėti už tai, kas nebus naudojama, o tai dar kartą daro mūsų kainų politiką patogią ir prieinamą klientams. visiems verslininkams visame pasaulyje.