Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programinė įranga spausdinimo pramonei

Programinė įranga spausdinimo pramonei • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programinė įranga spausdinimo pramonei
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą

Pirkite programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Spausdinimo pramonė privalo saugoti kiekvieno užsakymo įrašus. Mūsų spausdinimo pramonės programinė įranga padeda greitai išsaugoti ir rasti užsakymus. Kiekvienas duotas užsakymas duodamas konkrečiam vadovui, kuris dirba tik pagal jo pavedimus. Vadovas kontroliuoja visų vadovų darbą. Be to, užsakymų sąrašas klasifikuojamas pagal eilės būseną. Galite dirbti su išankstiniais užsakymais ir gamybiniais. Spausdinimo pramonės programinė įranga yra išplėsta arba lengva forma. Išplėstoje programinės įrangos versijoje yra koregavimo skaičiavimas, leidžiantis lengvai apskaičiuoti reikalingų darbų tipų išlaidas. Kainos gali būti pritaikytos įvairioms veikloms.

Spausdinimo pramonės skyrius; užsiima spaudos, laminavimo, UV lakavimo, lankstymo, lankstymo, štampavimo, įspaudimo, karštojo presavimo, balno siuvimo ir kitais darbais. Spausdinimo pramonės automatizavimas leidžia susikurti savo „pasidaryk pats“ sąrašą ir užpildyti kiekvieno išlaidų sąmatą. Susitarimo perdavimo išdavimo sistema leidžia seką perduoti kitam rangovui. Tai leidžia kontroliuoti užsakymo radimą kiekviename gamybos etape. Valdymas automatizuoja kiekvieną technologinės grandinės žingsnį. Šiai grandinei taip pat priklauso vadovai, rinkodaros skyriaus vadovas, operatoriai ir dizaineriai, gamybos technologai, tiekėjai ir kiti organizacijos darbuotojai. Buhalterinė apskaita poligrafijos pramonėje susieta su cecha, kur kiekvienas darbininkas ar cecho meistras gali pažymėti, kas ką, kada ir kaip padarė.

Spausdinimo pramonė yra valdoma su brūkšninio kodo palaikymu, tada kiekvienas parduotuvės darbuotojas gali prisijungti prie programinės įrangos su asmeniniu ženkleliu. Apskaita spausdinimo pramonėje yra paprasta naudojant mūsų patentuotą valdymo apskaitos sistemą. Speciali programinė įranga spausdinimo pramonei yra jūsų nepakeičiamas asistentas!

Kontrolė spausdinimo pramonėje prasideda nuo vienos klientų bazės organizavimo programoje.

Kiekvienam klientui buhalterinėje programoje galite peržiūrėti bet kurio laikotarpio užsakymų istoriją. Pasirinktinai pridedama medžiagų apskaita išduodančioje paraiškoje. Valdymo apskaita padeda didinti prestižą. Reguliavimo kaštų ir technologinių procesų valdymas naudojantis mūsų programa tampa lengvesnis ir greitesnis. Planavimo programinė įranga turi daugybę valdymo įrankių. Nesunkiai susikursite veiklos ataskaitą be specialaus mokymo programoje, programos naudojimas paprastas ir patogus. Mūsų darbuotojai gali automatizuoti ir įdiegti programą nuotoliniu būdu per internetą.

Organizacijos personalo motyvavimo sistemą galima nesunkiai sukurti naudojant darbuotojų darbą supaprastinančią programą. Pagamintų produktų kokybę galima nesunkiai pagerinti naudojantis programa. Programinė įranga gali sekti likučius, kvitus ir įvairių medžiagų suvartojimą. Operatyvus spaudos pramonės valdymas apima darbą su įvairių darbuotojų susitarimu. Užsakymai gali būti perduodami fiksuojant perdavimo laiką ir užsakymo vykdymo laiką. Valdymo apskaita su USU programine įranga padeda padidinti prestižą. Procesų valdymas tampa lengvesnis ir greitesnis naudojant mūsų programinę įrangą. Planavimo programinė įranga turi platų valdymo įrankių asortimentą. Galite lengvai sukurti veiklos ataskaitą be specialaus mokymo programoje. Mūsų ekspertai galės automatizuoti programą nuotoliniu būdu per internetą. Organizacijos personalo motyvavimo sistemą galima nesunkiai sukurti naudojant darbuotojų darbą supaprastinančią programą. Pagamintos produkcijos kokybę nesunkiai galima pagerinti naudojant universalią apskaitos sistemą. Sprendimų palaikymo sistemos kūrimas yra atsakingas verslas, kuriame daug kas priklauso nuo verslo.

Pas mus labai paprasta analizuoti valdymo organizaciją!

„Excel“ laiko juosta netinka. Visus programos pakeitimus galite atlikti greitai ir tiksliai. Iš programos atspausdinama spausdinimo redagavimo forma. Vadovo užsakymo forma gali skirtis nuo techniko užsakymo formos, kuri bus perkelta į gamybą KOM forma. Spausdinimo pramonės valdymo sistemos gali apimti užsakymo išlaidų apskaičiavimą. Administratorius tiesiog paaiškina darbų tipus, o išduodanti programinė įranga apskaičiuoja jų kainą. Galite atsisiųsti programinę įrangą spausdinimo pramonei iš oficialaus puslapio. Spausdinimo pramonės programinė įranga gali automatiškai generuoti pasiūlymą ir sąskaitą faktūrą. Leidybos programinė įranga taip pat gali būti naudojama kitiems reikalingiems dokumentams generuoti. Buhalterinės spaudos pramonės sistema automatizuoja technologo darbą. Technologai gali keisti vadovo savybes, padalinti darbą pagal krūvį, parinkti presą ir sudaryti reikalingų medžiagų sąrašą. Programa seka užsakymus, atsižvelgdama į tiekėjo darbą, kuris programoje pažymės, ar yra visos prekės ir medžiagos kiekvienam užsakymui įvykdyti. Leidybos programa leidžia net TCP ir dirbtuvių darbuotojams dirbti vienoje duomenų bazėje. Parduotuvės darbuotojai pasirenka darbą, o baigę rezultatą suveda į spaudos pramonės apskaitos programą.

Spausdinimo užsakymai ir spalvų valdymas spaudoje bus prižiūrimi elektronikos naudojant mūsų specialią programą! USU programinė įranga yra tinkamiausia programa kiekvieno verslo poreikiams. Nebijokite atsiverti kažkam naujam. Pažanga nestovi vietoje, jos nereikia bijoti, kaip ir automatizacijoje, priešingai, įtraukę tokią sistemą į savo verslą tikrai nepasigailėsite ir ženkliai pagerinsite savo verslą.