Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa apskaitos poligrafijoje

Programa apskaitos poligrafijoje • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa apskaitos poligrafijoje
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite programą buhalterinei apskaitai poligrafijoje

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Lengvai iš interneto atsisiunčiama poligrafinė apskaitos programa padeda optimizuoti kasdienes darbo eigas ieškant ir apdorojant užsakymus, planuojant darbuotojų darbus ir skaičiuojant teikiamų paslaugų kainą. Kaip ir bet kuris kitas verslas, poligrafo įmonės sėkmei ir klestėjimui, verslas turi būti organizuojamas efektyviai ir visapusiškai. Pagrindiniai apskaitos poligrafijos uždaviniai yra: eksploatacinių medžiagų apskaita ir jų naudojimo racionalumo stebėjimas, vadovų gaunamų užsakymų kontrolė ir kiekvieno jų vykdymo etapo stebėjimas skirtingose vietose, klientų bazės formavimas, reikiamų ataskaitų teikimo laiku priežiūra įmonės organizavimą, kaštų optimizavimą ir pelno bei efektyvumo didinimą. Teoriškai kontrolė poligrafijoje gali būti organizuojama tiek rankiniu būdu, tiek automatiškai. Šiame etape verta nedelsiant nustatyti, kad yra rankinis verslo apskaitos režimas. Šiuo metu jis retai naudojamas, nes yra morališkai pasenęs ir geriausiu atveju tinkamas tik startuoliams, mažoms įmonėms, turinčioms mažą gaunamų užsakymų apyvartą. Be to, jau seniai žinoma, kad toks apskaitos metodas neduoda laukiamo rezultato, nes bet kokių operacijų sekimas atliekamas rankiniu būdu, rankiniu būdu pildant įvairias knygas ir žurnalus. Bet kokiu atveju tai turi įtakos bendrųjų rodiklių patikimumui, nes žmogiškojo faktoriaus įtaka yra akivaizdi. Puikus sprendimas visiems reklamos industrijos, ypač poligrafijos, atstovams – poligrafo pramonėje naudoti specialią automatinę apskaitos programą, kurios naudojimo principas pagrįstas verslo veiklos automatizavimu ir sisteminimu. Toks požiūris užtikrina, kad visi spaudos gaminių gamybos etapai nuo užsakymo gavimo iki pateikimo į rinką yra kontroliuojami, įskaitant personalo ir eksploatacinių medžiagų apskaitą. Poligrafo programas parsisiųsti iš interneto nėra sunku, nes pastaruoju metu įžengus į šiuolaikinių technologijų rinką, jos siūlomos įvairiais variantais ir skirtingomis funkcionalumo konfigūracijomis. Pagrindinis verslininko uždavinys – teisingai parinkti tokią verslo programą, kuri duoda lemiamą inovacijų rezultatą.

Ką galime pasiūlyti? Atkreipkite dėmesį ir naudokitės automatizavimo paslaugomis įdiegę unikalų USU-Soft kompanijos sukurtą produktą USU Software system. Tai išties unikali kompiuterinė programinė įranga, tai liudija ir poligrafo apskaitos programos apžvalgos oficialiame gamintojo puslapyje. Be apžvalgų, čia galite rasti ir susipažinti su įvairiais informaciniais straipsniais, pristatymais ir kita naudinga medžiaga, leidžiančia sužinoti daugiau apie programą. Programa visiškai pagrįstai vadinama universalia, nes leidžia vesti apskaitą apie įvairių kategorijų paslaugas ir gaminius, įskaitant pusgaminius, dalis ir komponentus, todėl ji tinkama naudoti bet kuriame verslo segmente. Be to, ji gali ne tik organizuoti vienos iš savo veiklos sferų kontrolę. Pavyzdžiui, užsakymų apskaitoje atsižvelgiama ir į pinigines operacijas, personalo darbą, taip pat į mokesčių atskaitomybę ir saugojimo sistemą įmonėje. Vienas iš labiausiai aptariamų šios programos sąrankos pranašumų yra tai, kad sąsaja greitai paleidžiama ir lengvai išmokstama, o tai galite padaryti patys. Programos darbo sritis yra tokia prieinama, kad net ir neturint patirties šioje veiklos srityje, ją suprasi per kelias valandas. Esminis darbas šiame versle bus spausdinimo pramonės automatizuotos programos galimybė sinchronizuotis su itin modernia komercine įranga, sandėlių ir knygų spausdinimo produktais. Didelis automatizavimo privalumas poligrafijoje yra buhalterinė apskaita, kuri suteikia centralizuotą prieigą prie visų padalinių ir juose dirbančių darbuotojų bei filialų, jei verslas yra tinklinis. Programoje taikoma brūkšninio kodo technologija leidžia stebėti personalą ir jų veiklą brūkšninio kodo ženkleliais. Be to, visi komandos nariai turi galimybę vienu metu atlikti veiklą kompiuterio programinėje sąsajoje, jei yra prisijungę per vietinį tinklą ar internetą. Apskaitos programa poligrafe turi sąsają, suskirstytą į tris pagrindinius skyrius: Moduliai, Ataskaitos ir Nuorodos, kuriose rodomos visos gamybos cikle atliekamos operacijos.

Programa sukuria unikalius nomenklatūros įrašus, kurie leidžia sekti bet kurią paslaugų kategoriją, organizuoti aukštos kokybės apskaitą, sekti tiekimą, vykdyti užsakymus ir kurti klientų bazę. Žinoma, svarbiausia yra gaunamų užsakymų kontrolė. Pagal jas apskaitoje turi būti nurodyti šie parametrai: paraiškos gavimo data, detalių aprašymas, kliento duomenys, informacija apie naudojamas medžiagas, projekto išdėstymas, apytikslis kainos paskaičiavimas. paslaugos. Darbuotojai kontroliuoja vykdymą ir redaguoja įrašą, susijusį su jo būsenos pasikeitimu, kuris gali būti pažymėtas kita spalva. Laikui bėgant registruojant klientų informaciją, sukuriama didelė klientų bazė, kurią taip pat papildo automatizuotos pranešimų siuntimo funkcijos. Poligrafo užsakymų ir eksploatacinių medžiagų apskaitos įrašuose ne tik išsaugoma tekstinė informacija, bet ir pridedami grafiniai failai, tokie kaip nuskenuoti dokumentai ar nuotraukos, kurias galima iš anksto atsisiųsti ir išsaugoti veiksmų aiškumo dėlei. Šiame straipsnyje išryškinti tokios programos naudojimo privalumai – tik maža dalis galimybių dirbti reklamos srityje. Internete galite nesunkiai parsisiųsti poligrafo programą iš konkurentų, tačiau jie visi pralaimi USU Software sistemai dėl funkcionalumo, kainų politikos ir bendradarbiavimo sąlygų.

„USU Software“ atsiliepimai apie poligrafo programą negali būti blogi – tai patvirtina sėkmingi gaminių pardavimai ir daugybė patenkintų klientų atsiliepimų. Nepraleiskite progos, kad jūsų verslas būtų sėkmingas ir lengvai valdomas!

Poligrafinio spausdinimo apskaita yra labai sudėtinga ir daug užduočių apimanti užduotis, reikalaujanti kruopščios apskaitos visuose verslo veiklos etapuose, kurią galima lengvai sutvarkyti naudojant universalią USU Software programą. Taip pat galite atsisiųsti bandomąją produkto versiją, kurią per tris savaites galite nemokamai išbandyti jūsų įmonėje iš oficialaus USU Software puslapio. Lengva integracija su modernia įranga leidžia greitai atlikti įvairias operacijas, skaityti ir parsisiųsti iš jos informaciją. Prieš atsisiųsdami ir įdiegdami automatizavimo programą, galite internetu pasikonsultuoti su mūsų ekspertais dėl reikiamos konfigūracijos pasirinkimo. Galite atsisiųsti informacinę medžiagą iš bet kurios laikmenos ar elektroninio failo, greitai importuodami naudodami konvertavimą. USU Software sistemoje vykdoma dokumentų apyvarta visada vykdoma laiku ir beveik automatiškai, nes dokumento kūrimui naudojami iš anksto sukurti įstatymo sugeneruoto pavyzdžio šablonai. El. paštu pateikę užklausą dėl šio proceso būtinumo, galite atsisiųsti programinės įrangos diegimo demonstracinę versiją. Pagal tokios įmonės apskaitą lengva sekti pavestų užduočių atlikimą kiekvieno darbuotojo kontekste, galima sekti jo darbo efektyvumą. Vadovas gali lengvai valdyti personalo veiklą, deleguodamas jam užduotis integruotame planuoklyje, nurodydamas detales, terminus ir įgyvendintojų vardus. Ataskaitų skiltyje, remiantis esamų įrašų analize, galite nesunkiai patikrinti spaudinių gamyboje naudojamų medžiagų racionalumą. Ataskaitų skiltyje galite lengvai susikurti ir užpildyti kiekvieną spausdintą gaminio skaičiavimo kortelę, todėl nesunku apskaičiuoti teikiamų paslaugų kainą. Galimybė nuotoliniu būdu pasiekti žinių bazę per prie interneto prijungtą mobilųjį įrenginį daro vadovybę ir personalą mobilesnius. Ženklelio palaikymas darbuotojų autorizacijai optimizuoja registraciją programos duomenų bazėje. Suplanuotų darbų vykdytojai proceso metu gali keistis, o tai gali būti užfiksuota detalesniame apskaitos įraše. Duomenys elektroninėje duomenų bazėje gali būti kataloguojami ir užrašai gali būti klasifikuojami bei užsakymai gali būti klasifikuojami pagal jų įvykdymo būseną.